Naujas sveikatos kodas

6 išskirtiniai ir įkvepiantys sveikatos mokslininkai ir tarptautinio lygio tyrėjai bei mitybos specialistai, inovatyvių medicinos sprendimų pradininkai Lietuvoje, aukščiausio lygio sporto gydytojai ir psichologai, kurie pateiks žinias aiškiai ir koncentruotai bei suteiks visapusišką požiūrį į sveikatą.

Previous
Next

6 išskirtiniai ir įkvepiantys sveikatos mokslininkai ir tarptautinio lygio tyrėjai bei mitybos specialistai, inovatyvių medicinos sprendimų pradininkai Lietuvoje, aukščiausio lygio sporto gydytojai ir psichologai, kurie pateiks žinias aiškiai ir koncentruotai bei suteiks visapusišką požiūrį į sveikatą.

Tikriausiai susidūrėte su prieštaringos informacijos pertekliumi, o kelias, siekiant geresnės sveikatos, atrodo painus ir vingiuotas. Šiandien, kaip niekada anksčiau, reikia ilgalaikių sveikatos sprendimų ir tikrų ekspertų įžvalgų. 

Šis kursas skirtas tam, kad padėtų pamatyti holistinį vaizdą – atradus sveikatos ir geros savijautos komponentus, lengviau susikurti sau tinkantį gyvenimo būdą ir judėti į priekį formuojant naujus bei tvarius įpročius, kurie leis jaustis gyvybingais ir energingais kūne, pasiekti proto aštrumą, gyventi pilnavertiškesnį gyvenimą ir jausti dvasios pakylėjimą.

199€

Kurso dėstytojai

Kviečiame prisijungti jei:

√ ieškote natūralių ir holistinių būdų, kaip sustiprinti imunitetą ir sumažinti stresą savo gyvenime;

√ norite suprasti, kokie kasdieniai veiksmai organizmą daro stipresnį ir atsparesnį;

√ įdomu, kaip judėjimas gali pakeisti žmogaus genus;

√ norite sužinoti, kuo derėtų maitintis, kad išvengtume onkologinių ir lėtinių ligų;

√ siekiate džiaugtis ilgesne kūno jaunyste ir visaverčiu gyvenimu; 

√ tik pradedate gilinti žinias sveikatingumo temoje, bet ieškote ilgalaikio, o ne greito sprendimo, kuris padėtų sustiprėti fiziškai, protiškai ir emociškai;

√ esate sertifikuoti sveikatos ekspertai arba jau seniai domitės holistiniu požiūriu į sveikatą ir ieškote patikimo bei naujausiais tyrimais patvirtinto turinio iš geriausių savo srities profesionalų šalyje.

Prigimtinė gydomoji jėga, slypinti kiekviename iš mūsų, yra giliausias sveikatos šaltinis

Hipokratas

Naujas sveikatos kodas kursas

Liepos 12 – Rugpjūčio 9 d. 2022 m. 

→ 5 paskaitos su vienais geriausių savo srities medicinos mokslo daktarų bei tyrėjų, kineziterapeutų ir integruotos sveikatos ekspertų;

→ Paskaitos vyks LIVE per Zoom, antradieniais 18:30 val., viena paskaita per savaitę;

→ Klausimų – atsakymų sesijos su kurso dėstytojais;

→ Pranešimas ir diskusija su kviestiniu holistinės medicinos ir integruotos sveikatos specialistu;

→ Paskaitų įrašai bus prieinami patogioje mokymosi platformoje. Juos galėsite peržiūrėti Jums patogiu metu. 

→ Kurso medžiaga bus pasiekiama iki gruodžio 31 d. 2022 m.

→ Kurse gali dalyvauti tiek vyrai, tiek moterys. 

199€

DOVANĄ įsteigė tarptautinė medicinos technologijų klinika Health Optimizing Vilnius. Tai 1 val. trukmės sveikatos įvertinimo tyrimas. Jis yra atliekamas ląstelių lygmenyje, analizuojant net 20 000 kriterijų, kurie leidžia įvertinti pačius įvairiausius sveikatą lemiančius veiksmus. nustatomi lėtiniai ligų židiniai, atsakingi ne tik už ligų atsiradimą, bet ir trukdantys organizmui tinkamai tvarkytis su stresu, įtampomis ar kitomis gyvenimo būdo sukeltomis problemomis.

Sveikatos tyrimas atliekamas tarpląstelinio skysčio nuskaitymo metodu taikant medicininę įrangą „ES Complex“. Tai 7 skirtingos technologijos, kurios vos per keletą minučių leidžia įvertinti organizmo homeostazę. Išanalizavę visus tyrimo metu gautus rezultatus, gydytojas pateiks vertinimo išvadą.