Dr. Tomas Vaičiūnas

„Mokslu grįsta gyvensenos medicina: nauji mitybos įpročiai“

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gyvensenos medicinos studijų programos vadovas, gyvensenos medicinos kompetencijų ir klinikinių algoritmų pradininkas Lietuvoje, dr. Tomas Vaičiūnas savo paskaitoje laužys nusistovėjusius mitybos stereotipus, kurie yra plačiai prieinami visumenėje ir orientuoti tik į trumpalaikį rezultatą bei parodys, kaip paprastai keisti tam tikrus gyvensenos įpročius.

Mokslo ir gerąją klinikine praktika paremtos praktinės žinios ne visada atitinka populiariosios žiniasklaidos priemonėse pateikiamą informaciją. Tačiau jos suteikia platesnį, holistinį požiūrį, kiek mityba ir kasdieniai mūsų pasirinkimai įtakoja mūsų sveikatą ir savijautą ilgalaikėje perspektyvoje.

Šioje paskaitoje:
- Pradėsite matyti, kad kai kurie mitybos įpročiai neturi vertės.
- Sužinosite, kaip be medikamentų galima išsigydyti plačiai visuomenėje paplitusius negalavimus (aukštą kraujo spaudimą, padidėjusį cholesterolį, diabetą ir pan.).
- Išsiaiškinsite, kaip tinkama mityba ir fizinis aktyvumas gali keisti Jūsų genus.
- Gausite įrankius, kaip paprastai ir be didelių pastangų suformuoti naujus sveikos gyvensenos įgūdžius, kurie padėtų ilgalaikėje perspektyvoje.
- Suvoksite, kaip atsirinkti, kas geriausiai tinka jūsų organizmui.