WoW komanda

241841764_10224159731855432_2955569011133650249_n

Inga Jablonskė

WoW University įkūrėja ir vadovė
inga@wowuniversity.org
Tel. nr.: +37065280887

DOVILE WoW 3

Dovilė Balinskaitė

Mokymų programų vadovė
dovile@wowuniversity.org
Tel. nr.: +37061511030

Agnė PaukštėPrekės ženklo vadovė agne.paukste@wowuniversity.orgTel. nr.: +37068295301

Agnė Paukštė

Prekės ženklo vadovė
agne.paukste@wowuniversity.org
Tel. nr.: +37068295301

Gamma bendruomenės klubo turinio vadovė

Martyna Kasperavičiūtė

Gamma bendruomenės klubo turinio vadovė
martyna@wowuniversity.org
Tel. nr.: +37068326079

Lina Širvinskienė

Komunikacija ir ryšiai su žiniasklaida
lina@wowuniversity.org
Tel. nr.: +37069274921

0dd8cb2c278928a43fd580af28ed45f8

Justina Stulgaitytė

WoW University / Gamma bendruomenės administratorė
justina@wowuniversity.org
Tel. nr.: +37062373538

Agnė PetrauskienėPardavimų ir rėmėjų ambasadorė agne@wowuniversity.org

Agnė Petrauskienė

Rėmėjų ambasadorė
agne@wowuniversity.org,
tel. Tel. nr.: +37061252240

Kristina Rakauskaitė Tarybos narių ambasadorė kristina@wowuniversity.org Tel. nr.: +37065097630

Kristina Rakauskaitė

Tarybos narių ambasadorė
kristina@wowuniversity.org
Tel. nr.: +37065097630

ca751ebd824af17d44b6dda57c7c5e6a

Orinta Bertulė

Socialinių partnerių ambasadorė orinta@wowuniversity.org
Tel. nr.: +3706223187

Nijole 2

Nijolė Beriozovaitė-Sengupta

Savanorių ambasadorė
nijole@wowuniversity.org
Tel. nr.: +37067472273

VšĮ WoW University turi paramos gavėjo statusą. Visi Lietuvos gyventojai iki gegužės 1 d. gali skirti 1,2%* gyventojų pajamų mokesčio (GPM) mūsų universiteto palaikymui. Aukodami šiuo būdu, Jūs tiesiogiai prisidėsite prie moterų švietimo ir tobulėjimo. Kodas deklaracijai: 305333894

Turi klausimų?
Kreipkis drąsiai!

Rašyk žinutę arba susisiek mes@wowuniversity.org