WoW komanda

11 moterų, kuriančių WoW University visoms moterims:

Inga Jablonskė

Inga Jablonskė

WoW University įkūrėja ir vadovė
inga@wowuniversity.org
Tel. nr.: +37065280887

0ea7450b191c9110c5b1190cc20c39d7

Kristina Rakauskaitė

Tarybos narių ambasadorė
kristina@wowuniversity.org
Tel. nr.: +37065097630

DOVILE WoW 3

Dovilė Balinskaitė

Mokymų organizatorė
dovile@wowuniversity.org
Tel. nr.: +37061511030

ca751ebd824af17d44b6dda57c7c5e6a

Orinta Bertulė

Partnerių ir rėmėjų ambasadorė orinta@wowuniversity.org
Tel. nr.: +3706223187

0dd8cb2c278928a43fd580af28ed45f8

Justina Stulgaitytė

Lektorių ir bendruomenės ambasadorė
justina@wowuniversity.org
Tel. nr.: +37062373538

3a2d777a175c653dd15022bc0c1b839d

Elina Kolesnikova

Partnerių ir bendruomenės ambasadorė
elina@wowuniversity.org
Tel. nr.: +37063681436

Nijole 2

Nijolė Beriozovaitė-Sengupta

Bendruomenės ambasadorė
nijole@wowuniversity.org
Tel. nr.: +37067472273

b96b469f7da8e5fdafc9e89517f8df00

Lina Žukauskienė

Finansų ambasadorė​
lina@wowuniversity.org

fe1d67212ff3d14d2b6ffd9dcab7da67

Goda Petrylaitė

IT sprendimų ambasadorė
goda@wowuniversity.org

cc607e8decdc303d748e55934e6baf68

Vilmantė Chamentauskaitė

Kūrybos ambasadorė
vilmante@wowuniversity.org

Agnė Petrauskienė Rėmėjų ambasadorė agne@wowuniversity.org

Agnė Petrauskienė

Rėmėjų ambasadorė
agne@wowuniversity.org

VšĮ WoW University turi paramos gavėjo statusą. Visi Lietuvos gyventojai iki gegužės 1 d. gali skirti 1,2%* gyventojų pajamų mokesčio (GPM) mūsų universiteto palaikymui. Aukodami šiuo būdu, Jūs tiesiogiai prisidėsite prie moterų švietimo ir tobulėjimo. Kodas deklaracijai: 305333894

Turi klausimų?
Kreipkis drąsiai!

Rašyk žinutę arba susisiek mes@wowuniversity.org