WoW komanda

Inga Jablonskė

WoW University įkūrėja ir vadovė
inga@wowuniversity.org
Tel. nr.: +37065280887
Bendravimas su žiniasklaida, veiklos advokacija

Marija Eigminienė

Organizacijos vystymo vadovė
marija@wowuniversity.org
Tel. nr.: +37067410459

Morta Gudeliauskaitė

Partnerysčių koordinatorė
morta@wowuniversity.org
Tel. nr.: +37060725669 Rėmimai, partnerystės

Ona Sabalienė

Mokymų koordinatorė (Kursuok.lt mokymai/ Kompetencijų ir karjeros centras)
ona@wowuniversity.org
Tel. nr.: +37060274275

Giedrė Rentauskienė

Projektų koordinatorė (pardavimai įmonėms)
projektai@wowuniversity.org
Tel. nr.: +37065699670

Neda Juronytė

Mokymų programų vadovė
neda@wowuniversity.org
Tel. nr.: +37064178610

Irūnė Malinauskė

Socialinių tinklų specialistė
irune@wowuniversity.org

Inga Garunkštytė

Finansų konsultantė
administracija@wowuniversity.org
Tel. nr.: +37061003361
Sąskaitų išrašymas, mokėjimai

Romandas Aleknavičius

Edukacinių technologijų administratorius
romandas@wowuniversity.org

Kristina Rakauskaitė

Tarybos narių ambasadorė
kristina@wowuniversity.org

VšĮ WoW University turi paramos gavėjo statusą. Visi Lietuvos gyventojai iki gegužės 1 d. gali skirti 1,2%* gyventojų pajamų mokesčio (GPM) mūsų universiteto palaikymui. Aukodami šiuo būdu, Jūs tiesiogiai prisidėsite prie moterų švietimo ir tobulėjimo. Kodas deklaracijai: 305333894

Turi klausimų?
Kreipkis drąsiai!

Rašyk žinutę arba susisiek studentems@wowuniversity.org