Apie WoW

„WoW University“ – pirmasis nuotolinis universitetas moterims Lietuvoje. Esame socialinis verslas, turintis nevyriausybinės organizcijos (NVO) statusą. 

Įsikūrėme 2020-aisiais iš didelio noro suvienyti smalsias, klestėti trokštančias moteris. Ne atsitiktinumo dėka po trimis mūsų pavadinimo raidėmis WoW slypi žodžiai – Women of Wonder

Būtent žinios ir jų pagalba suformuoti įgūdžiai šiais laikais yra tvariausia ir didžiausią vertę turinti valiuta visame pasaulyje. 

4 000

Kursus baigusių studenčių

120

Profesionalių lektorių

55

Savanorės

Mūsų veiklos

Mūsų misija

Visuomenė, kurioje moterys gauna lygias galimybes darbo rinkoje, nepriklausomai nuo savo ekonominės ar socialinės situacijos. Taip pat yra įgalintos mokytis ir tobulėti visą gyvenimą, turi įrankius ir žinias įgyvendinti pokyčius, kai jų reikia. 

Studentės ir bendruomenė

 Įvairiausio amžiaus moterys į kursų paskaitas jungiasi ne tik iš Lietuvos. Kadangi visos paskaitos, praktikos, diskusijos, klausimų-atsakymų sesijos, iššūkiai, renginiai vyksta internete, mokytis patogu iš bet kurio šalies regiono ar pasaulio kampelio. O įgytų žinių kokybės ir bendrumo jausmo neriboja nei laikas, nei gyvenimo aplinkybės. 

Socialiniai projektai

Stipendijų steigimas
Įsteigiame daugiau nei 500 stipendijų socialinius iššūkius patiriančioms moterims. Moterims po onkologinių ligų gydymosi, slaugančioms vaikus su negalia ar daugiavaikėms mamoms yra sunku grįžti į darbo rinką, kurti verslą ar išgryninti naujus tikslus ir imtis pokyčių. Keičiame tai su kiekviena įsteigta stipendija.
Kompetencijų ir Karjeros centras
Į klientų patirties specialistės profesiją perkvalifikuojame moteris, kurios darbo rinkoje patiria diskriminaciją dėl įvairių priežasčių. Kai kurios yra po ilgalaikio gydymo ar onkologinių ligų. Kitos slaugo vaikus, turinčius negalią ar yra daugiavaikės mamos po ilgų vaiko priežiūros atostogų. Virš 45 metų moterys patiria diskriminaciją dėl amžiaus.
Daugiau apie projektą
Previous slide
Next slide

WoW University taryba