Apie WoW

„WoW University“ – pirmasis nuotolinis universitetas moterims Lietuvoje. Įsikūrėme 2020-aisiais, iš didelio noro suvienyti smalsias, klestėti trokštančias moteris. Ne atsitiktinumo dėka po trimis mūsų pavadinimo raidėmis – WoW – slypi žodžiai – Women of Wonder.

Būtent žinios ir jų pagalba suformuoti įgūdžiai šiais laikais yra tvariausia ir didžiausią vertę turinti valiuta visame pasaulyje. Dėstyti, dalytis patirtimi, išmoktomis pamokomis ir praktika į savo Universitetą pakvietėme virš 80 profesionalų – mūsų lektoriai yra bene geriausi savo sričių ekspertai Lietuvoje ir kitose užsienio šalyse.

Rengiame šiuos kursus: „Ateities įgūdžių“, „Naujos kartos lyderių“, „Asmeninio prekės ženklo“, Mokslo ir meno“. Juos jau pabaigė ir įvertino daugiau nei 3400 moterų. Na, o visą WoW bendruomenę vienija apie 10 000 moterų iš įvairiausių pasaulio kampelių!

Norime ne tik skatinti jus mokytis visą gyvenimą, bet kviečiame prisijungti prie palaikančios moterų bendruomenės. „WoW University“ turime „Bendruomenės klubą“, kur remiantis unikaliu holistiniu mokymosi metodu, padedame viena kitai augti ir tobulėti absoliučiai visose gyvenimo srityse.

Mūsų studentės ir WoW University Bendruomenės klubo narės – įvairiausio amžiaus ir į kursų paskaitas jungiasi ne tik iš Lietuvos. Kadangi visos paskaitos, praktikos, diskusijos, klausimų-atsakymų sesijos, iššūkiai, renginiai vyksta internete, mokytis patogu iš bet kurio pasaulio kampelio. O įgytų žinių kokybės ir bendrumo jausmo neriboja nei laikas, nei gyvenimo aplinkybės.

WoW University taryba