Olga Abramova

„Fizinio kūno naudojimo instrukcija“

Mūsų kūnai nuostabiai sudaryti ir tokie protingi, kad tereikia jiems tik truputį padėti, o visą likusį darbą atliks patys. Tačiau kaip tinkamai tai padaryti be tikslios instrukcijos? Dažnai nuo informacijos gausos, pasimetame, atrodo, visų kūnai vienodi, o specialistai kalba skirtingai.

Tiek metų konsultuodama ir sveikatindama žmones, Olga išmoko, nesudėtingai paaiškinti apie kūne vykstančius procesus, o rekomendacijos greitai duoda rezultatus. 

Olga Abramova paskaitoje “Fizinio kūno instrukcija ir naudojimas” atskleis:

  • Kaip sukurtas mūsų kūnas.
    Kokie būtini kasdienoje mitybos elementai gerai sveikatai ir optimaliam svoriui.
  • Kokią įtaką mūsų sveikatai ir gyvenimo trukmei daro traumos ir fizinis aktyvumas.
  • Po paskaitos į savo kūną pažiūrėsite visai kitaip, o taikydami išgirstas rekomendacijas, pirmus gerus rezultatus pajusite jau savaitės bėgyje.

Dažnai nejaučiame procesų, nes nežinome, ką tiksliai turime jausti, kas ten viduje vyksta. Sulaukę gerų rezultatų ir savijautos gerėjimo, įgausite motyvacijos toliau laikytis teisingų principų.

Olga Abramova – tarptautinį pripažinimą turinti sveikatinančios mitybos ir hormoninių sutrikimų specialistė. Baigė “Kijevo nacionalinis mitybos technologijų universitetą”, įgijo sveikatinančių mitybos produktų ir papildų technologo specialybę. Turi 20 metų patirtį nuolatinio konsultavimo ir žmonių sveikatinimo, taip pat visus šiuos metus gilino žinias įvairiuose kursuose tokiomis temomis, kaip: sportinė mityba, vaikų mityba, parazitologija ir pan. Dažniausiai žmonės į Olgą kreipiasi dėl tam tikrų sveikatos problemų, taip pat svorio klausimais, ji sprendžia tokius negalavimus, kaip energijos trūkumas, nuotaikų kaitos, depresyvios emocijos, įvairios odos ligos, kraujagyslių ir širdies problemas, moterų ciklo sutrikimus, vaisingumo problemas, daugelį hormoninių disbalansų, skydliaukės ir kitų organų disfunkcijas ir daugelį kitų.