Julija Maksimova

„Nauji mitybos įpročiai: maistas, kuris gydo“

Susitikime profesionali šefė Julija Maksimova pasidalins, kokia kasdienio maisto pasirinkimo forma turi itin didelės įtakos Jūsų sveikatai, kasdienei gerai nuotaikai, energingumui, emociniam atsparumui ar libido raiškai.

Neabejojame – nustebsite, kaip tai paprasta, gal kiek (ne)įprasta. Tinkama mityba (ne dieta) gali padėti ne tik mažinti lėtinių neinfekcinių ligų riziką, bet jas reversinti ar net gydyti. Ji itin svarbi mūsų imunitetui, kūnui kovojant su virusais, bakterijomis ir kitais artimoje aplinkoje esančiais patogenais.

Auksinė taisyklė: maistas nėra tik maistas, tai yra galinga cheminių junginių grandinė, kuri neateina iš lėkštės be pasekmių. Kas kartą valgydami, turėtume galvoti, ką mes duodame savo kūnui – sveikatą ar ligas?

Šefė Julija su Jumis pasidalins praktinėmis sveikesnio pasirinkimo formomis, parodys kokius nepalankius sveikatai kasdienius produktus keisti naudingesniais, į ką atkreipti dėmesį gaminant maistą. Ji įkvėps pažiūrėti į ingredientus taip, kad juos įsimylėtumėte, mėgautumėtės valgio ruošimo procesu ir džiaugtumėtės vis gerėjančia savijauta.

Julija Maksimova – Sveikos gyvensenos mentorė, profesionali gydančio maisto šefė. “Cukraus detokso” prekės ženklo kūrybos ir meno vadovė, renginių organizatorė, lektorė, holistinės ir minimalistinės gyvensenos propaguotoja