Ateities įgūdžių kursas ir Dirbtinis intelektas

Ateities įgūdžių kursas ir Dirbtinis intelektas

Trys pagrindiniai įgūdžiai, kurių svarbumas ateityje tik augs, yra būtent kūrybinis bei analitinis mąstymas ir technologinis raštingumas. Ateities įgūdžių ir Dirbtinio intelekto mokymai apjungia dvi sritis – minkštuosius ir techninius įgūdžius, tad tai gali tapti tavo naujo kelio pradžia, kuriame pasitikėsi savo jėgomis, žiniomis ir drąsiai žengsi į naują etapą.

Mokymai tau padės suprasti kokie yra tavo stipriausi minkštieji ir techniniai įgūdžiai ir kokius privalai pastiprinti, kad išlaikytum savo konkurencingumą rinkoje. Šio kurso metu įgysi ne tik reikalingų žinių ir praktinių įgūdžių, bet ir galėsi sėkmingai valdyti dirbtinio intelekto įrankius, sutaupydamas daug laiko ir resursų.

Programos metu įgysi šias kompetencijas:

Programą sudaro 95 ak.val. teorinio ir praktinio mokymosi. Kurso vertė 499 Eur.

Visa suma yra pilnai kompensuojama per valstybės programą www.kursuok.lt

Kurso Dėstytojai

Evelina Dumašienė

Lyderystės ir komandinio darbo ugdymo ekspertė, lektorė, Metateam bendraįkūrėja. Veda individualų koučingą asmeniniam augimui bei lyderystei ir mokymus komandiškumo, bendradarbiavimo, komunikacijos stiprinimui.

Mokėjimas mokytis

„“

Airina Nourian

Efektyvaus bendravimo trenerė, ilgus metus vadovavo vieninteliam Lietuvoje profesionaliam improvizacijos teatrui „Kitas kampas“. Airina kasmet stažuojasi Graikijos, Italijos ir Danijos asmeninio tobulėjimo centruose, veda individualias terapijas ir improvizacijos mokymus bei dėsto jos principus tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Efektyvi komunikacija

„“

Šarūnas Dignaitis

Švietimo technologijų ekspertas, padedantis auginti skaitmenines kompetencijas. EdTech asociacijos valdybos narys. Švietimo ir technologijų srityje dirbantis daugiau nei 10 metų – nuo nevyriausybinio sektoriaus, edukacinių programų kūrimo – iki verslo konsultavimo bei vadovavimo IT akademijai.

Dirbtinis intelektas

„“

Dangė Valentė Durrett

Verslo konsultantė ir trenerė, padedanti mažiems verslams susikurti verslo sėkmės istoriją. Daugiau kaip 20 metų tarptautinė patirtis pradedant nuo vadybos, marketingo ir pardavimų srities. Paskutinius 10 metų koncentruojasi į entreprenerių mentorystę ir verslo planų rašymą. Dangės tikslas – surasti trukdžius, kurie trukdo verslams pasiekti geriausių rezultatų ir edukuoti verslininkus apie numatomus iššūkius bei kaip jiems pasiruošti.Pagrinindės temos – inovaciniai verslo sprendimai ir lyderystė.

Greitas įdėjų realizavimas

„“

Donaldas Duškinas

Retorikos mokytojas, Geštalto terapijos ir Geštalto teatro praktikas, knygų autorius, lektorius.Retorika – laisvų žmonių menas. Ką reiškia būti laisvam? Turėti drąsos gyventi savo gyvenimą, o ne gyvenimą, kurio iš tavęs tikisi kiti…Įmanoma? Pabandyk.

Komunikacija

„“

Džiuginta Gruodienė

Sąmoningumo ir asmenybės ugdymo entuziastė, profesionali ICF koučingo specialistė, moterų tobulėjimo grupių organizatorė ir lektorė, FLOW metodo konsultantė, Master Mind grupių moderatorė.

Asmeninė lyderystė

„“

Artimiausios kursų datos:

gegužės 20 d.,

birželio 3 d.,

birželio 17 d.,

rugpjūčio 26 d.

Jūs galite gauti mokymosi programos valstybės finansavimą, jei atitinkate šiuos kriterijus: