Agneta Kleizienė

„Maisto papildai: kaip tinkamai juos naudoti ir neapsigauti?“

Ne vienus metus intensyviai sveika gyvensena ir natūraliais maisto papildais besidominti moteris, odos senėjimą bei svorio reguliavimą kontroliuoja ne tik sportu ir pilnaverte mityba, bet ir vitaminais, kuriuos atrado susidūrusi su sveikatos problemomis šeimoje. 

Šiandien maisto papildų pasirinkimas rinkoje yra itin platus, o informacijos gausoje lengva pasimesti.

  • Kada ir kokius papildus vertėtų vartoti ir kiek jie apskritai yra naudingi?
  • Ką vertėtų atminti, kad išleidžiami pinigai nenueitų veltui, o preparatas suteiktų kuo didesnę vertę organizmui?

Naujausia, mokslu pagrįsta, Wow University paskaita padės nepasiklysti pasiūloje. Rasite atsakymus į rūpimus klausimus apie maisto papildų sudėtį, paskirtį bei tikslingą vartojimą. Sužinosite, kaip išsirinkti sau tinkamiausius. 

Jos metu aptarsime svarbiausius vitaminus, mineralus ir kitas įvairias medžiagas, padedančias išsaugoti gerą savijautą. Gausite daug naudingų patarimų, kaip stiprinti imunitetą šaltuoju metų laikotarpiu ir padėti sau užpuolus peršalimui. Išmoksite mažų žingsnių, kurie kasdien pagelbės efektyviai gerinti savo ir artimųjų sveikatą bei išlikti energingiems.

Agneta Kleizienė – Verslininkė, holistinės medicinos propaguotoja, sveikatos, grožio ir jaunystės namų „Molecule” įkūrėja, mama. Jau šeštus metus skaičiuojanti sėkminga veikla apima kasdienį domėjimąsi sveikatingumo inovacijomis, dalyvavimą kasmetiniuose seminaruose bei nuolatinį mokymąsi iš rinkos ekspertų.