Šis klubas skirtas žmonėms, norintiems pagerinti savo produktyvumą, padidinti energijos lygį, sustiprinti fizinę ir emocinę sveikatą.

Klube geriausi savo sričių ekspertai dalinasi naujausiomis žiniomis mitybos, judėjimo, streso mažinimo, relaksacijos ir ilgaamžiškumo temomis.

Tai unikali galimybė gauti išskirtines paskaitas, dalyvauti renginiuose ir prisijungti prie nuolat augančios sveikatinimosi bendruomenės. 

Pasaulyje kuriasi visa gerovės (wellbeing) ekosistema – į sveikatingumą investuoja ne tik atskiri žmonės, bet ir organizacijos. Jų rūpestis darbuotojų savijauta, motyvacija ir įsitraukimu tampa vis dažnesne realia strategija. Siekiant išlaikyti verslo sėkmę, inovatyvumą ir talentus konkurencingoje aplinkoje, investuoti į darbuotojo gerovę tampa neatsiejama ir būtina. Ypač dabar, kai stresas ir nerimas tampa daugelio organizacijų kultūros dalimi.

Sveikatos klube bus atliepiami visi jūsų poreikiai, susiję su sveika gyvensena – ne teorija, o faktais paremtos žinios ir praktikos. 

WoW Sveikatos klube kas mėnesį Tavęs lauks:

1 online Paskaita per mėnesį, kartu su ekspertais, mokslininkais, WoW University dėstytojais ir kviestiniais svečiais

1 online Mitybos konsultacija per mėnesį (Q & A sesija su mitybos ekspertu)

1 online Praktinių įgūdžių treniruotė per mėnesį

Naujienlaiškiai su naujausia moksline informacija, patarimais ar kita naudinga informacija tiesiai iš profesionalų lūpų

Gyvi klubo narių susitikimai, dirbtuvės ar užsiėmimai 1 kartą per ketvirtį

Nuolat pildoma įrašų biblioteka: paskaitos, seminarai, dirbtuvės

Sveikatos klubo įkūrėjos:

Inga Jablonskė

Vizionierė, antreprenerė, vienintelio Lietuvoje nuotolinio moterų universiteto „WoW University“ įkūrėja ir vadovė, socialinės iniciatyvos „Aš esu TU“ bendraautorė, didžiausios Lietuvoje konferencijos apie sąmoningą tėvystę „Sveika ir Laiminga mama” organizatorė.

Rūta Pulkauninkaitė-Macikė

Tarptautinius apdovanojimus laiminčio viešbučio PACAI generalinė direktorė, „Family living a dream” paskyros įkūrėja, dviejų vaikų mama, aistringa vandens sporto (jėgos aitvarų, banglenčių, vandenlenčių) mylėtoja ir keliautoja. Moteris jau daugiau nei 19 metų dirba svetingumo versluose ir šiandien vadovauja beveik 100 žmonių komandai. 

Specialistai, kuriuos sutiksi WoW Sveikatos klube:

Dr. Tomas Vaičiūnas

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Gyvensenos medicinos studijų programos vadovas, gyvensenos medicinos kompetencijų ir klinikinių algoritmų pradininkas Lietuvoje. Dr. Tomas savo mokslo įžvalgomis yra pelnęs pasaulinį American College of Lifestyle Medicine pripažinimą „Award of Excelence“. Aktyviai bendradarbiauja ir vykdo tyrimus su Harvardo universiteto Visuomenės sveikatos fakultetu.

Jurijus Vaščenkovas

Lietuvos olimpinės rinktinės medikų komandos narys, sveikatos psichologas ir taikomosios kineziologijos specialistas, daugiau nei 20 metų konsultuojantis profesionalius sportininkus ir privačius klientus.

Dr. Dalius Barkauskas

Olimpinės rinktinės gydytojas, sportininkų mitybos, taikomosios kineziologijos, ,,Cyriax“ ortopedinės medicinos, homotoksikologijos specialistas. Kvėpavimo ir judesio sistemos mokėsi ir iš Kuksando meistro Jin Mok (Korėja). Lietuvos sporto medicinos federacijos ir Europos olimpinių žaidynių medicinos komiteto narys.

Dr. Sandrija Čapkauskienė

Viena geriausiai žinomų mitybos specialisčių Lietuvoje, biomedicinos mokslų daktarė ir lektorė, turinti beveik 20 metų patirtį konsultuojant žmones. 

Audrius Kalvaitis

Sveikatingumo ir sportinio rengimo specialistas, asmeninis National Academy of Sport medicine sertifikuotas treneris, sertifikavimo mokyklos Active Training lektorius, dirbantis su prestižiškiausios Amerikos trenerių mokyklos programa, kuri pripažįstama visame pasaulyje ir Europos sveikatingumo specialistų rengimo programa. 

Dr. Indrė Aleknavičienė

Biochemijos mokslų daktarė, molekulinės biologijos ekspertė, sertifikuota maisto farmakologijos specialistė. Žinias apie ilgaamžiškumą ir sveikatos išsaugojimą gilino geriausiuose pasaulio universitetuose ir funkcinės medicinos institutuose, kuriuose baigė akredituotus kursus.

Dr. Vaidas Dirsė

Medicinos mokslų daktaras, genetikas, Santaros klinikų profesinių sąjungų jungtinės atstovybės pirmininkas ir pionierius ilgaamžiškumo tyrimų srityje Lietuvoje.

Romas Blėda

Sertifikuotas jogos mokytojas, turintis ilgametę patirtį praktikuojant bei mokant įvairaus amžiaus ir lygio mokinius. 

Agnė Doveikaitė

Sertifikuota DFB (diferencijuotų funkcinių būsenų) metodikos instruktorė, mokymų centro „SoulACTION” lektorė, judesio meditacijų bei šokio terapijos principais paremto projekto „Ecstatic Dances” įkūrėja. 

Ignas Bakėjus

Asmeninis treneris, iCF (international Coaching Federation) studentas, lektorius., pirmasis Lietuvoje sertifikuotas Insanity treniruočių programos treneris, MyHero! sveikos gyvensenos judėjimo įkūrėjas. 

Vida Radzevičienė

Emocinės gerovės trenerė, mindfulness praktikė, samara joga vedančioji, ICF koučingo specialistė, energinių technikų specialistė. Padeda įmonėms, vadovams ir jų komandoms valdyti stresą ir atrasti vidinį stabilumą. 

Leonora Blekaitytė

Asmeninių pokyčių trenerė, psichologė, meditacijų gidė, SOMA kvėpavimo instruktorė, bestselerio “Sielos aritmetika” autorė, “Now Be You” sąmoningumo bendruomenės ir mokymų “Kelionė į save” bendraįkūrėja. 

Kokia yra sveikatos klubo kuriama vertė?

√ Sužinosite apie naujausius mokslinius tyrimus ilgaamžiškumo ir sveikatinimosi temomis.

√ Gausite praktinius patarimus, kaip žinias pritaikyti kasdieninėje veikloje.

√ Išmoksite technikų, kurios padės didinti produktyvumą ir energiją, valdyti stresą ir gerinti bendrą savijautą.

√ Galėsite užduoti klausimus geriausiems savo sričių ekspertams ir gauti jų rekomendacijas.

Narystės būdai

WoW Sveikatos klubas veikia prenumeratos principu.

MĖNESIO

25 Eur

/mėn., atsisakyti prenumeratos galėsite bet kada.

METINĖ

19 Eur

/mėn., iš karto mokant 228 Eur už metus.

ORGANIZACIJAI

12 Eur

/mėn. iš karto mokant 144 Eur už metus, įsigijant ne mažiau nei 10 narysčių.

Prisijungus prie Sveikatos klubo, kas mėnesį Tavęs lauks:

⇒ 1 paskaita kartu su ekspertais, mokslininkais, WoW University dėstytojais ir kviestiniais svečiais.

⇒ 1 Mitybos konsultacija su per mėnesį (Q & A sesija su mitybos ekspertu Dr. Tomu Vaičiūnu).

⇒ 1 Praktinių įgūdžių treniruotė.

Naujienlaiškiai su naujausia moksline informacija, patarimais ar kita naudinga informacija tiesiai iš profesionalų lūpų. 

⇒ Gyvi klubo narių susitikimai, dirbtuvės ar užsiėmimai (1 kartą per ketvirtį).

⇒ Nuolat pildoma įrašų biblioteka: paskaitos, seminarai, dirbtuvės.