Susipažinkite su WoW University taryba

Tai organizacijos bei žmonės, palaikantys ir glaudžiai prisidedantys prie WoW University kūrimo.

Milda Mitkutė

"Vinted" sumanytoja ir bendraįkūrėja

Verslininkė Milda Mitkutė žino, ką reiškia idėją paversti realybe. Jos internetinė naudotų drabužių mainų ir prekybos platforma, prasidėjusi kaip laisvalaikio užsiėmimas, pernai tapo pirmuoju Lietuvos vienaragiu – startuoliu, uždirbusiu daugiau nei 1 mlrd. eurų ir subūrusiu 25 mln. vartotojų bendruomenę.

WoW University kursuose Milda padės moterims įžvelgti jų stiprybes, leisiančias padaryti daugiau.

Milda MickutėVinted įkūrėja

Milda Mitkutė

"Vinted" sumanytoja ir bendraįkūrėja

Dalia Ibelhauptaitė

Režisierė, prodiuserė

Režisierė ir prodiuserė Dalia Ibelhauptaitė gali pasigirti įspūdinga tarptautine karjera, darbu prestižiškiausiuose teatruose su garsiais kino ir teatro pasaulio vardais bei plačiu pažinčių ratu. Kūryba – galia, galinti pakeisti žmogų ir visą pasaulį.

Dalia palaiko WoW University idėją, kadangi ir pati mielai grįžta kurti į Lietuvą.

Dalia Ibelhauptaitė

Režisierė, prodiuserė

Audronė Nakrošienė

ISM vadovų MBA studijų direktorė

Visą gyvenimą skyrusi mokslams, dabar Audronė ruošia pažangiausius šiandienos lyderius – konsultuoja įmones organizacinės elgsenos, lyderystės klausimais, moko kūrybiškumo, darbo ir asmeninio gyvenimo balanso, pokyčių valdymo. Jos moksliniai straipsniai yra publikuoti tarptautiniuose prestižiniuose recenzuojamuose žurnaluose.

Savo įgūdžiais ir žiniomis Audronė prisideda prie moterų lyderystės kompetencijų auginimo.

Audronė Nakrošienė

ISM vadovų MBA studijų direktorė

Rinardas Goda

Futuristas, ateities įmonių kūrėjas

Ateities verslo ekspertas, per 25 metus įkūręs itin modernią kompaniją,veikiančią be biudžetų, planų, direktorių, kabinetų ar fiksuoto darbo grafikų.

Ten, kur jo įmonė „Tegra” yra šiandien, daugelis kampanijų žengs rytoj.

Rinardas noriai dalinasi žinojimu ir patirtimis su WoW moterimis, teigdamas, kad „kiekvienas atskirai galime būti turtingi, bet klestėti galime tik visi kartu”.

Rinardas Goda

Futuristas, ateities įmonių kūrėjas

Inga Minelgaitė

Mokslininkė, Islandijos Universiteto docentė

Inga yra pirmoji lietuvė dėstytoja, gavusi darbą Islandijos Universiteto Verslo katedroje bei to paties universteto vadybos instituto įkūrėja.

Jos knyga apie lyderystę Islandijoje nominuota geriausios knygos apdovanojimui didžiausioje Europoje vadybos asociacijoje, o vadinamajame mokslininkų feisbuke „Academia.edu“, kuris vienija 82 milijonus narių, Inga buvo tarp keturių procentų labiausiai skaitomų mokslininkų.

Pagrindinė jos mokslinių tyrimų sritis – lyderystė ir būdai, kuriais lyderiai sugeba sutelkti kolektyvą bendriems tikslams.

Inga Minelgaitė

Mokslininkė, Islandijos Universiteto profesorė

Alvydė Palaimaitė

Lietuvos marketingo asociacijos vadovė, startuolių investuotoja

Alvydė Palaimaitė dar vaikystėje svajojusi apie nuosavą verslą, pirmąjį įkūrė vis dar studijuodama magistro studijose. Jos įkurtas grupinio apsipirkimo portalas Beta.lt tapo vienu greičiausiai augusiu e-komercijos verslu Baltijos šalyse.
Po 6 metų sėkmingai pardavusi verslą, dabar ji vadovauja Lietuvos marketingo asociacijai (LiMA) ir savo verslo ir investicijų konsultacijų įmonei, į šviesią ateitį vesdama įvairius technologinius startupus bei tradicinius verslus.

Alvydė Palaimaitė

Lietuvos marketingo asociacijos vadovė, startuolių investuotoja

Daiva Žeimytė-Bilienė

Žurnalistė, aktyvi visuomenės veikėja

Žurnalistė Daiva Žeimytė–Bilienė, daugeliui puikiai pažįstama iš TV ekranų, įkvepia ne vieną savo drąsa, profesionalumu ir jėga. Ji aktyviai dalyvauja visuomeninėje ir švietėjiškoje veikloje, yra prisidėjusi prie ne vienos socialinės iniciatyvos. 

Daiva palaiko WoW University idėją bei keliamus tikslus ir yra pasiruošusi įkvėpti moteris į ateitį žengti drąsiai ir užtikrintai.

Daiva Žeimytė-Bilienė

Žurnalistė, aktyvi visuomenės veikėja

Rima Balanaškienė

Inovatorė, moterų lyderystės idėjos skleidėja

„Daugiau nei 25 metus dalyvaujant versle teko stebėti, kad labai dažnai moterys, turėdamos didelius gebėjimus ir talentus, lieka antrame plane. Todėl visada stengiausi moteris įkvėpti drąsos, pasitikėjimo savimi ir parodyti, kad jos gyvenime gali labai daug nuveikti ir pasiekti.” – sako Rima, dviejų vaikų motina, TV ir Radijo laidų vedėja, verslininkė, įkūrusi vieną pirmaujančių įmonių Lietuvos papildų ir vaistų rinkoje.

Rima yra įvertinta prestižiniais apdovanojimais ne tik už verslo plėtojimą, bet ir už moterų verslumo skatinimą.

Rima Balanaškienė

Inovatorė, moterų lyderystės idėjos skleidėja

Laima Kaušpadienė

Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parko vadovė

Laima Kaušpadienė – Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parko vadovė, Europos inovacijų ir technologijų instituto valdybos narė. Pagrindinės veiklos sritys: inovacijų ekosistemos skatinimas ir puoselėjimas, naujų, žinioms imlių įmonių kūrimosi skatinimas, žinių ir technologijų perdavimas, inovacijų paramos infrastruktūra ir paslaugos. Nuo 2016 m. vadovauja Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parkui, nuo 2018 m. yra Europos inovacijų ir technologijų instituto valdybos narė. Tais pačiais metais įkūrė Lietuvos švariųjų technologijų klasterį, jungiantį korporacijas, mokslo ir studijų institucijas, jaunas įmones, kuriančias ir diegiančias sprendimus, padedančius stabdyti klimato kaitą ar prisitaikyti prie jos. 2017 m. įkūrė Saulėtekio slėnio skaitmeninių inovacijų centrą. Taip pat vadovauja Europos branduolinių tyrimų centro (CERN) technologijų inkubatoriui, esančiam Vilniuje, Saulėtekio slėnyje. Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parkas taip pat yra pirmojo Lietuvoje verslo pre-akseleratoriaus, skirto tvariems sprendimams, – Futurepreneurs – kūrėjas bei nacionalinis didžiausio pasaulyje švariųjų technologijų konkurso „Climate Launch Pad“ atstovas.

Tikiuosi būti naudinga savo žiniomis ir patirtimi padedant universitetui augti.

Laima KaušpadienėSaulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parko vadovė

Laima Kaušpadienė

Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parko vadovė

Daina Kleponė

VŠĮ Versli Lietuva, Generalinė direktorė

“Dinamiška tarptautinės, skirtingų viešojo ir privataus sektorių vadybos patirties turinti lyderė.3 metai sėkmingo vadovavimo eksporto, verslumo ir startuolių skatinimo agentūrai „Versli Lietuva“.6 metų verslo vystymo patirtis užsienio šalyse: Skandinavijoje, Jungtinėje Karalystėje, Austrijoje, Airijoje, Belgijoje, Olandijoje, Indijoje. Daugiau nei 20 metų sėkminga vadybinė patirtis lyderiaujančiose pozicijose dideliame Lietuvos ir užsienio versle.

Platus profesinių kontaktų tinklas Europoje ir Azijoje. Aukštų vertybinių standartų siekianti vadovė su stipriais strateginio planavimo, lyderystės ir komunikaciniais įgūdžiais. Kūrybinga idėjų ir veiklų iniciatorė su patikrinta patirtimi strateginių pokyčių valdymo srityje.

Nors LT pagal moterų vadovių ir verslo savininkių procentą lyderiauja regione, šis rodiklis yra dėl mikro ir mažo verslo didelės dalies LT ekonomikoje. Mano tikslas – įgalinti moterų lyderystę aukštą ekonominę bei socialinė vertę kuriančiuose segmentuose.

Daina KleponėVŠĮ Versli Lietuva, Generalinė direktorė

Daina Kleponė

VŠĮ Versli Lietuva, Generalinė direktorė

Andželika Rusteikienė

Lietuvos Junior Achievement, Direktorė

Andželika Rusteikienė – Lietuvos Junior Achievement, Direktorė. Andželika Rusteikienė, ekonomikos ir verslumo ugdymo organizacijos Lietuvos Junior Achievement vadovė. Andželika puoselėja NVO ir verslo partnerystės kūrimą, yra sukaupusi patirtį atsakingo verslo, etikos ir socialinio verslo vystymo srityse.

Jūsų komandos atsidavimas.

Andželika RusteikienėLietuvos Junior Achievement, Direktorė

Andželika Rusteikienė

Lietuvos Junior Achievement, Direktorė

Inga Romanovskienė

VšĮ GO Vilnius, vadovė

Daugiau nei 15 metų dirbu rinkodaros ir įvaizdžio kūrimo srityse. Didžiausią karjeros dalį dirbau privačiame sektoriuje, skirtingo dydžio kompanijose, o paskutiniu metu atradau viešąjį sektorių skleidžiant žinią apie Vilnių visame pasaulyje.

Kilni ir reikalinga idėja suburti moteris ir sudaryti jiems sąlygas tobulėti.

Inga10 - Inga Rom

Inga Romanovskienė

VšĮ GO Vilnius, vadovė

Kiti tarybos nariai bus paskelbti netrukus!