LIETUVA

FUTURE HEROES

Būk savo herojumi

LIETUVA

FUTURE HEROES

Būk savo herojumi

Nori save išbandyti Future Heroes?

Pradedame trečiojo sezono projekto Future Heroes dalyvių atranką. Anketą galite užpildyti iki 2023 m. Gruodžio 3 dienos. Anketos nuoroda.

Esame seserys be ribų

„Future Heroes“ yra augimo mąstysena grįsta lyderystės ir entreprenerystės/verslumo  programa, skirta 14–17 metų mergaitėms, siekiant atskleisti jų potencialą ir sukurti teigiamą poveikį pasauliui.

WoW University, suvienijęs jėgas su Šveicarijos filantropiniu fondu „The Ella Fund“ ir Britų Taryba, antrąjį sezoną Lietuvoje inicijuoja projektą „Future Heroes“.

Anglų kalba vykstančią nemokamą programą sudaro 7 įgūdžių ir mąstysenos seminarai, kuriuos veda žinomi savo srities specialistai ir įkvepiantys pavyzdžiai. Programa taip pat yra konkursas, kurio metu merginos dirba komandose ir yra vertinamos už savo pažangą. Per 5 mėnesius ir 7 seminarus merginos gali išbandyti savo stipriąsias puses, sustiprinti gyvenimo įgūdžius, ugdyti seserystę ir semtis įkvėpimo iš įvairių pavyzdžių. Galiausiai merginos gauna unikalią galimybę pradėti savo pirmąjį verslą. Kiekvienas programos metu sukurtas verslas ar socialinė iniciatyva atitinka „Future Heroes“ vertybes ir daro teigiamą poveikį visuomenei. „Future Heroes” tiki bendruomene, augimu ir pokyčiais.

2-jų sezonų Lietuvoje metu dalyvavo 95 paauglės merginos (25 dalyvės iš Rusijos ir Lenkijos etninių mažumų grupių) iš tokių miestų kaip: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Mažeikiai, Alytus, Molėtai, Šalčininkai, Visaginas, Trakai, Baltoji Vokė, Jurbarkas.

15 seminarų, 20 mentorių, 28 lektoriai ir motyvaciniai pranešėjai, 17 komisijos narių.

Bendruomenė

Mums visoms reikia sektinų pavyzdžių, drąsos, palaikymo ir ryžto, kad patikėtume, jog galime pasiekti viską, ką darome vedini savo širdies norų. Reikia drąsos svajoti, kalbėti ir siekti didelių pokyčių vienai. Ateities herojės yra drąsios būti savimi ir daryti dalykus kitaip. Siekdami atrasti drąsias ir spalvingas asmenybes, kurių pavyzdžiu norėtųsi sekti, sukūrėme erdvę veržliai mergaičių bendruomenei, trokštančiai tobulėti, dirbti kartu ir atrasti naujus problemų sprendimo būdus.

Augimas

Sveikos atvykusios į asmeninio augimo ir pokyčių programą, kurioje atskleisite savo potencialą. Penkių mėnesių eigoje vyks 7 įgūdžių ir mąstysenos lavinimo seminarai, kuriuose mergaitės susipažins su savo stiprybėmis, patobulins savo gyvenimo įgūdžius, sustiprins seserystės ryšius ir pasisems įkvėpimo iš įvairių sektinų pavyzdžių. Svarbiausia, kad mergaitės galės įgyvendinti savo svajones, kurdamos projektus 5 mergaičių grupėje ir padedant mentoriui. Tai yra puiki palaikymo erdvė skirta ateities veiklos pradžiai.

Pokytis

Siekiame, kad kiekvienas verslas ar socialinis veiksmas, sukurtas programos metu, turėtų teigiamą poveikį visuomenei. Tai gali būti startuolis, kuriuo siekiama pagerinti visuomenės psichinę sveikatą ir gerovę. Gali būti ir socialinės veiklos projektas, orientuotas gerinti švietimo sistemą ar klimato kaitos veiksmus. Jūs galite nuspręsti, kas ateityje sukurs reikšmingiausius pokyčius, o mes pasirūpinsime jūsų seserystės ryšiais be ribų. Čia ir dabar yra tinkamiausias laikas ir vieta tapti heroje.

Tvarus iš prigimties

Esame pasiryžę būti tvarūs savo veikloje, mąstydami, veikdami, švęsdami sėkmę, skatindami ir įgalindami naujos kartos lyderes.

Skirtingi širdyse

Mūsų pranešėjai, mokytojai ir mentoriai yra vyrai ir moterys iš skirtingų šalių, amžiaus grupių, turintys skirtingas mąstysenas, misijas, kultūrinį pagrindą ir veikiantys skirtingose gyvenimo srityse.

Globali vizija

Programa vyksta anglų kalba. Esame veikianti bendruomenė besivadovaujanti seserystės be ribų principais. Atvirai siekiame, kad tobulėjimas ir teigiami pokyčiai būtų prieinami, kiekvienai merginai, kuriai to šiuo metu to reikia.

FUTURE HEROES PROGRAMOS TARPTAUTINIAI APDOVANOJIMAI:

Įkvepianti organizacija 2017 m.
Estijos ne pelno siekiančių organizacijų tinklo apdovanojimas

Verslumo skatintojas 2018 m.
Ekonomikos ir komunikacijos ministerijos apdovanojimas

Verslumo dvasią skatinantis apdovanojimas 2018 m.
2018 m. įtrauktas į trumpąjį Europos įmonių skatinimo apdovanojimų sąrašą

Previous slide
Next slide
Play Video
Play Video

3 SEZONAS

Programa
2023 m. gruodžio mėn. – 2024 m. gegužės mėn.

„Future Heroes“ programa tai lyg varžybos, kuriose kiekviena dalyvė turi būti pasiruošusi sąžiningai kovai! Programą sudaro 7 seminarai, visi jie vyksta anglų kalba ir yra nemokami.

„Future Heroes“ seminarai vyksta gyvai arba internetu gyva translicija, šeštadieniais pagal žemiau pateiktą tvarkaraštį.

Užsiėmimus pradeda įkvepiantys pranešėjai, vėliau vyksta teorinių ir praktinių įgūdžių seminarai bei mentorių konsultacijos, kurių dėka komandos projektai yra palaipsniui vystomi.

2024 m. sausio 14 d
Renginys gyvai - Idėjos ir komandos formavimas bei įvairovė
2024 m. sausio 27 d
Lyderystė ir problemų sprendimas
2024 m. vasario 10 d
Technologijos ir verslumas
2024 m. kovo 2 d
Balsas ir valia
2024 m. kovo 16 d
Finansinis raštingumas ir lėšų rinkimas
2024 m. kovo 23 d
Skaitmeninis poveikis ir medijų raštingumas
2024 m. balandžio 13 d
Praktika ir žaidimai
2024 m. balandžio 27 d
Gyvas renginys - Galutinis projekto pristatymas
2024 m. gegužės 11 d
Gyvas renginys - Gala šventė ir apdovanojimai

2 sezono komandų mentoriai ir įgūdžių treneriai

Vytautas Gaidamavičius

Vytautas Gaidamavičius

Komandos santykių treneris ir procesų fasilitatorius. 20 metų patirtis gerinant komandų santykius ir facilituojant organizacijų procesus. Jam teko dirbti su įvairiausiomis organizacijomis - nuo startup'ų iki korporacijų, nuo gamybos iki paslaugų, finansų, viešojo sektoriaus ir kt. Organizacijose konsultantas treniruoja gebėjimus, formuoja nuostatas, palydi pokyčių procesus.

Giedre Pukiene

Giedrė Pukienė

2 dukrų mama, “Protui|Kūnui|Sielai”, “Studija 365” ir “Džiaugsmo akademijos” įkūrėja. Knygų “Džiaugsmo Dienoraštis”, “Pamąstymai ant suoliuko”, “Džiaugsmo Feniksas” autorė.

Kristina Dryža

Kristina Dryža

Kristina Dryža - Australijos lietuvė, pripažinta viena iš geriausių pasaulio moterų futurisčių. Ji taip pat yra archetipų konsultantė ir autorė, Džozefo Kempbelo fondo redakcinės patariamosios grupės narė

Zydrune Vitaite

Žydrūnė Vitaitė

ELDES pardavimų vadovė / viena iš iniciatyvos "Women Go Tech" įkūrėjų / patyrusi pranešėja vietinėse ir tarptautinėse konferencijose moterų įgalinimo ir lyderystės, moterų technologijų srityje, bendruomenės kūrimo, verslo plėtros temomis

Eglė Karalytė

Eglė Karalytė

Antreprenerė, prekės ženklų strategė, dirbusi su tarptautiniais progresyviais, ateitį kuriančiais prekės ženklais Niujorke, Paryžiuje, Barselonoje ir kituose pasaulio miestuose

Inga Minelgaite

Inga Minelgaitė

Islandijos universiteto Verslo katedros profesorė / didžiausio organizacijų lyderystės tyrimų tinklo GLOBE narė / WoW universiteto ir kitų universitetų valdybos narė / Lietuvos Respublikos garbės konsulė Islandijos Respublikoje / aktyvi socialinių projektų iniciatorė, įgyvendinusi bene sėkmingiausią lyčių lygybės projektą Lietuvoje "Aš Esu Tu" (www.asesutu.org)

Laura Dabulytė

Laura Dabulytė

Komunikacijos priofesionalė turinti daugiau nei 20 metų patirtį komunikacijos srityje. Ji valdo viešųjų ryšių agentūrą „Budinti komunikacija“, Vilniaus universitete dėsto krizių valdymą, yra Žinių radijo laidos „Aš jus įrašinėsiu“ autorė ir vedėja, daugelio renginių pranešėja ir moderatorė.

Tina Rubeze

Tina Rubeze

„Future Heroes“ Latvia Big Sister, tarptautinės mokyklos „UWC East Africa“ mokinė, stažuojasi ir dirba marketingo srityje

Andrius Milinavičius

Andrius Milinavičius

Baltic Sandbox akceleratoriaus steigėjas ir BDO / Lietuvos marketingo asociacijos LiMA valdybos narys / Dalyvauja EdTech, BioTech, SeniorTech, FinTech, MedTech ir kitose inovatyviose srityse

Akvile Svolkiene_

Akvilė Švolkienė

„Danske Bank“ rinkodaros ir komunikacijos skyriaus vadovė. Šiuo metu daugiausia dėmesio skiria darbdavio prekės ženklo kūrimui, vidinei komunikacijai ir poveikiui visuomenei

Roberta Rudokiene

Roberta Rudokienė

„Startup Lithuania" nacionalinio startuolių ekosistemos fasilitatoriaus vadovė / labai patyrusi verslo plėtros ir startuolių srityje / prieš du metus nominuota kaip viena įtakingiausių moterų startuolių srityje visoje Europoje

Andzelika Rusteikiene

Andželika Rusteikienė

„Junior Achievement Lietuva“ direktorė. Verslumo, finansinio raštingumo, karjeros ugdymo, STEM ir technologijų įgūdžių mišraus mokymosi programų kūrimas ir plėtojimas, edtech sprendimai mokykloms visoje Lietuvoje. Darnaus vystymosi ir socialinio verslumo ramsčių integravimas į visas švietimo programas.

Marija Žilinskaitė

Marija Žilinskaitė

Karalienės Mortos mokyklos bendruomenės koordinatorė, turinti daugiau nei septynerių metų patirtį švietimo srityje, įgyvendinant pokyčius regioniniu bei nacionaliniu mastu

Loreta Pivoriunaite

Loreta Pivoriūnaitė

Team Academy koučerė, mentorė Idialogue, saviugdos knygos "The Silent Coach" autorė

Simona Račaitė

Simona Račaitė

2 metai studijų Švedijoje, Chalmers Entrepreneurship School, vystyti projektai su atsinaujinančiais energijos šaltiniais bei socialiniu verslu Kenijoje, Afrikoje. 7 metai dirbant pardavimų analitikės rolėje Londone, tuo metu taip pat savanoriavau ir prisidėjau prie Girlguiding iniciatyvos. 2 metai darbo Lietuvoje, finansų srityje dirbant su klientu, šiuo metu dirbu su žmogiškaisiais ištekliais, taip pat esu lyderė kompanijos darbuotojų užimtumo komitete.

Laura Astrauskiene

Laura Astrauskienė

Yra sukaupusi ilgamatę patirtį verslo plėtros, marketingo, komunikacijos, žmonių ir organizacijos vystymo, organizacijų identiteto formavimo srityse dirbdama įvairiuose versluose ir įmonėse. Šiuo metu dirba Teltonika IoT Group HR rinkodaros vadove, yra Idialogue mentorė.

dr. Ugnė Daubaraitė - Radikienė

Dr. Ugnė Daubaraitė - Radikienė

GENERAL FINANCING BANKAS rinkodaros vadovė / lektorė / Pokalbiai apie rinkodarą, darbdavio prekės ženklo kūrimą, kūrybines industrijas.

Rūta Norkūnaitė

Rūta Norkūnaitė

Asmeninio augimo ir savirealizacijos trenerė / rinkodaros ir prekės ženklo konsultantė. Visame, ką darau, vadovaujuosi: aiškumu, smalsumu ir kūrybiškumu. Didžiausia mano aistra - nuolatinis mokymasis, naujų sričių tyrinėjimas ir idėjų įgyvendinimas. Visa tai atvedė mane prie dabartinės misijos - padėti kitiems atrasti tikrąjį gyvenimo kelią ir pasitenkinimą.

Loreta Načajienė

Loreta Načajienė

"Luminor" investicijų valdymo vadovė / Pensijų fondai + Investmens / Produktų kūrimas

Milda Svickienė

Milda Svickienė

UX dizainerė / rinkodaros specialistė / prekės ženklo kūrimo / mados ir verslo plėtros specialistė

Alvyda Regina Rimkutė

Alvyda Regina Rimkutė

Automatikos grupės produktų vadovė / Technologijos mokslai + Socialiniai mokslai / Mentoriė/ Kūrybinga asmenybė / Gyvenimo trenerė

Dangerūta Valentė-Durrett

Verslo konsultantė, koučerė, lektorė, visionierė. Pagrindinės konsultavimo sritys: verslumo skatinimas, verslo planavimas, pardavimai ir klientų patirtys. 18 metų praleista studijuojant ir dirbant JAV. Gilinu žinias inovacijų, korporacijos kultūros ir emocinio intelekto srityse.

Alexandra ir Eva-Kristiina Ponomarjov

Eva-Kristiina Ponomarjov pradėjo karjerą kaip tekstų rašytoja Estijos radijo stotyje, buvo viena iš renginių organizavimo agentūros įkūrėjų, reklamavo Estiją kaip turistinę kryptį keliose šalyse, konsultavo Baltijos šalių pradedančiąsias įmones verslo plėtros klausimais. Dabar ji vadovauja "Enterprise Estonia" pasaulinės prekybos skyriui ir yra tarptautinį apdovanojimą pelniusio socialinio poveikio ir lyderystės akceleratoriaus merginoms projekto "Future Heroes" įkūrėja. Tiki smalsumu, drąsa ir dosnumu, o "Future Heroes" sujungia visus tris dalykus - valią ir atkaklumą dirbti dėl to, kas svarbu, ir dalytis tuo, kam tai svarbiausia.

Aleksandra, Talino universiteto antro kurso žurnalistikos studentė, išaugino savo internetinę fitneso platformą iki 50 000 sekėjų. Ji siekia mokyti merginas apie mitybą ir treniruotes tokiu būdu, kad jos jaustųsi gerai.

2 sezono komisijos nariai

Justina Klyvienė

Future Leadership inovacijų laboratorijos įkūrėja ir vadovaujanti partnerė, Inovacijų agentūros nepriklausoma valdybos narė, HealthTech akseleratoriaus, “Alter State” programos autorė ir organizatorė, ISM vadovų magistrantūros, bei Islandijos universiteto dėstytoja

Darius Žakaitis

„Tech Zity“ įkūrėjas ir direktorius - daugiau nei vienos vietos infrastruktūra technologijų ir kūrybinių kompanijų poreikiams. Nuo 2017 m. partneris "Contrarian Ventures". Nuo 2014 m. Darius yra Vilniaus technologijų parko bendrasavininkas ir direktorius didžiausio informacinių ir ryšių technologijų centro regione. 2012 m. įkūrė „Rupert“, nepriklausomą, viešai finansuojamą menų, rezidencijų ir švietimo centrą

Justė Pinkevičienė

Pažangaus COSMOWAY kosmetikos fabriko bendraturtė ir LIKOCHEMA valdybos narė, grožio iniciatyvų autorė. Ji pristatė unikalią grožio knygą DISCISPLINA, kuri sulaukė dėmesio ir verčiama į užsienio kalbas. Knyga atskleidžia efektyvios kosmetikos taisyklę ir sugriauna grožio mitus. Justė, dviejų vaikų mama, pabrėžia disciplinos svarbą tikrojo grožio siekime

Erin Gainer

Turi įvairiapusišką patirtį farmacijos ir labdaros srityse. Ji vadovavo HRA Pharma R&D programai ir vėliau tapo generaline direktore bei pirmininke. Erin įkūrė Ella fondą siekdama skatinti moterų įgalinimą visame pasaulyje ir yra EspeRare valdybos narė, prisidedant prie organizacijos vystymo savo patirtimi

Gabija Skučiatė

SMK Taikomųjų Mokslų Universiteto įkūrėja, praturtins Future Heroes Final Pitch Event savo patirtimi. Ji yra VIBELIFT, didžiausio jaunimo festivalio Lietuvoje, kūrėja ir įkvepia kitiems švietimo projektams. Jos aistra jaunimo įgalinimui įkvepianti

Ona Marija Vyšniauskaitė

Britų Tarybos Lietuvoje direktorė, turinti patirties versle ir viešajame sektoriuje, taip pat dėsto Vilniaus universitete. Jos nuoširdus jaunų merginų įgalinimas ir lyderystės skatinimas padeda kurti sąžiningesnę, teisingesnę visuomenę

Andrius Milinavičius

Andrius Milinavičius

Baltic Sandbox akceleratoriaus steigėjas ir BDO / Lietuvos marketingo asociacijos LiMA valdybos narys / Dalyvauja EdTech, BioTech, SeniorTech, FinTech, MedTech ir kitose inovatyviose srityse

Živilė Jokimaitė-Dolgich

Turėdama 20 metų viešųjų ryšių patirties, ji vadovavo įvairiems komunikacijos projektams, konsultavo aukščiausius valstybės pareigūnus ir atstovavo daugybei Lietuvos teismų, prisidedant prie šalies teisės sistemos veiksmingumo

Inga Jablonskė

Vizijonierė, verslininkė, pranešėja, emocinio intelekto plėtotoja ir „WoW Universiteto“ įkūrėja. Pradėjusi savo karjerą žurnalistikoje ir marketinge ir įgijusi patirties tarptautinėse organizacijose, įkūrė keletą sėkmingų viešųjų ryšių ir reklamos verslų bei įvairių kitų projektų

Mantas Katinas

Nuo 2021 m. vadovauja Wargaming Vilnius, anksčiau 6 metus vadovavo „Investuok Lietuvoje“, prisidėdamas prie Lietuvos lyderystės FDI Europoje. Turi žurnalistikos laipsnį VU ir vadovų magistrą BI Norwegian bei ISM universitetuose

Partneriai

Organizatorius

Partneriai

Susisiekite su mumis

Inga Jablonskė

WoW Universiteto įkūrėja ir direktorė

Morta Gudeliauskaitė

Partnerystės koordinatorė

Neda Juronytė

Projekto koordinatorė

Future Heroes ® programą Lietuvoje organizuoja WoW Universitetas
bendradarbiaudamas su The ella fund ir British Council Lietuvoje pagal kultūrinio bendradarbiavimo programą „People to People“.

Programa Lietuvoje yra suderinta su pasauliniu judėjimu „Future Heroes“, kurio būstinė yra Estijoje.

© 2023 FutureHeroes.lt