LIETUVA

FUTURE HEROES

Būk savo herojumi

LIETUVA

FUTURE HEROES

Būk savo herojumi

Nori save išbandyti Future Heroes?

Pradedame antro sezono projekto Future Heroes dalyvių atranką. Anketą galite užpildyti iki 2022 m. Lapkričio 30 dienos. Anketos nuoroda.

Esame seserys be ribų

„Future Heroes“ yra augimo mąstysena grįsta lyderystės ir entreprenerystės/verslumo  programa, skirta 14–17 metų mergaitėms, siekiant atskleisti jų potencialą ir sukurti teigiamą poveikį pasauliui.

Bendruomenė

Mums visoms reikia sektinų pavyzdžių, drąsos, palaikymo ir ryžto, kad patikėtume, jog galime pasiekti viską, ką darome vedini savo širdies norų. Reikia drąsos svajoti, kalbėti ir siekti didelių pokyčių vienai. Ateities herojės yra drąsios būti savimi ir daryti dalykus kitaip. Siekdami atrasti drąsias ir spalvingas asmenybes, kurių pavyzdžiu norėtųsi sekti, sukūrėme erdvę veržliai mergaičių bendruomenei, trokštančiai tobulėti, dirbti kartu ir atrasti naujus problemų sprendimo būdus.

Augimas

Sveikos atvykusios į asmeninio augimo ir pokyčių programą, kurioje atskleisite savo potencialą. Penkių mėnesių eigoje vyks 7 įgūdžių ir mąstysenos lavinimo seminarai, kuriuose mergaitės susipažins su savo stiprybėmis, patobulins savo gyvenimo įgūdžius, sustiprins seserystės ryšius ir pasisems įkvėpimo iš įvairių sektinų pavyzdžių. Svarbiausia, kad mergaitės galės įgyvendinti savo svajones, kurdamos projektus 5 mergaičių grupėje ir padedant mentoriui. Tai yra puiki palaikymo erdvė skirta ateities veiklos pradžiai.

Pokytis

Siekiame, kad kiekvienas verslas ar socialinis veiksmas, sukurtas programos metu, turėtų teigiamą poveikį visuomenei. Tai gali būti startuolis, kuriuo siekiama pagerinti visuomenės psichinę sveikatą ir gerovę. Gali būti ir socialinės veiklos projektas, orientuotas gerinti švietimo sistemą ar klimato kaitos veiksmus. Jūs galite nuspręsti, kas ateityje sukurs reikšmingiausius pokyčius, o mes pasirūpinsime jūsų seserystės ryšiais be ribų. Čia ir dabar yra tinkamiausias laikas ir vieta tapti heroje.

Tvarus iš prigimties

Esame pasiryžę būti tvarūs savo veikloje, mąstydami, veikdami, švęsdami sėkmę, skatindami ir įgalindami naujos kartos lyderes.

Skirtingi širdyse

Mūsų pranešėjai, mokytojai ir mentoriai yra vyrai ir moterys iš skirtingų šalių, amžiaus grupių, turintys skirtingas mąstysenas, misijas, kultūrinį pagrindą ir veikiantys skirtingose gyvenimo srityse.

Globali vizija

Programa vyksta anglų kalba. Esame veikianti bendruomenė besivadovaujanti seserystės be ribų principais. Atvirai siekiame, kad tobulėjimas ir teigiami pokyčiai būtų prieinami, kiekvienai merginai, kuriai to šiuo metu to reikia.

Programa
2022 m. gruodžio mėn. – 2023 m. gegužės mėn.

„Future Heroes“ programa tai lyg varžybos, kuriose kiekviena dalyvė turi būti pasiruošusi sąžiningai kovai! Programą sudaro 7 seminarai, visi jie vyksta anglų kalba ir yra nemokami.

„Future Heroes“ seminarai vyksta gyvai arba internetu gyva translicija, šeštadieniais pagal žemiau pateiktą tvarkaraštį.

Užsiėmimus pradeda įkvepiantys pranešėjai, vėliau vyksta teorinių ir praktinių įgūdžių seminarai bei mentorių konsultacijos, kurių dėka komandos projektai yra palaipsniui vystomi.

2022 m. gruodžio 17 d
Gyvas renginys – Idėjos ir komandos formavimas

Vytautas Gaidamavičius

2023 m. sausio 14 d
Lyderystė ir problemų sprendimas

Giedrė Pukienė ir Kristina Dryža

2023 m. sausio 28 d
Technologijos ir verslumas

Žydrūnė Vitaitė ir Eglė Karalytė

2023 m. vasario 11 d
Balsas ir valia

Inga Minelgaitė ir Laura Dabulytė

2023 m. vasario 25 d
Finansinis raštingumas ir lėšų rinkimas

Tina Rubeze ir Andrius Milinavičius

2023 m. kovo 18 d
Skaitmeninis poveikis ir medijų raštingumas

Akvilė Švolkienė 

2023 m. balandžio 1 d
Praktika ir žaidimai

Roberta Rudokienė ir Andželika Rusteikienė

2023 m. balandžio 22 d
Gyvas renginys - Galutinis projekto pristatymas
2023 m. gegužės 6 d
Gyvas renginys - Gala šventė ir apdovanojimai
Play Video

Komandų mentoriai ir įgūdžių treneriai

Vytautas Gaidamavičius

Komandos santykių treneris ir procesų fasilitatorius. 20 metų patirtis gerinant komandų santykius ir facilituojant organizacijų procesus. Jam teko dirbti su įvairiausiomis organizacijomis - nuo startup'ų iki korporacijų, nuo gamybos iki paslaugų, finansų, viešojo sektoriaus ir kt. Organizacijose konsultantas treniruoja gebėjimus, formuoja nuostatas, palydi pokyčių procesus.

Giedrė Pukienė

2 dukrų mama, “Protui|Kūnui|Sielai”, “Studija 365” ir “Džiaugsmo akademijos” įkūrėja. Knygų “Džiaugsmo Dienoraštis”, “Pamąstymai ant suoliuko”, “Džiaugsmo Feniksas” autorė.

Kristina Dryža

Kristina Dryža - Australijos lietuvė, pripažinta viena iš geriausių pasaulio moterų futurisčių. Ji taip pat yra archetipų konsultantė ir autorė, Džozefo Kempbelo fondo redakcinės patariamosios grupės narė

Žydrūnė Vitaitė

ELDES pardavimų vadovė / viena iš iniciatyvos "Women Go Tech" įkūrėjų / patyrusi pranešėja vietinėse ir tarptautinėse konferencijose moterų įgalinimo ir lyderystės, moterų technologijų srityje, bendruomenės kūrimo, verslo plėtros temomis

Eglė Karalytė

Antreprenerė, prekės ženklų strategė, dirbusi su tarptautiniais progresyviais, ateitį kuriančiais prekės ženklais Niujorke, Paryžiuje, Barselonoje ir kituose pasaulio miestuose

Inga Minelgaitė

Islandijos universiteto Verslo katedros profesorė / didžiausio organizacijų lyderystės tyrimų tinklo GLOBE narė / WoW universiteto ir kitų universitetų valdybos narė / Lietuvos Respublikos garbės konsulė Islandijos Respublikoje / aktyvi socialinių projektų iniciatorė, įgyvendinusi bene sėkmingiausią lyčių lygybės projektą Lietuvoje "Aš Esu Tu" (www.asesutu.org)

Laura Dabulytė

Komunikacijos priofesionalė turinti daugiau nei 20 metų patirtį komunikacijos srityje. Ji valdo viešųjų ryšių agentūrą „Budinti komunikacija“, Vilniaus universitete dėsto krizių valdymą, yra Žinių radijo laidos „Aš jus įrašinėsiu“ autorė ir vedėja, daugelio renginių pranešėja ir moderatorė.

Tina Rubeze

„Future Heroes“ Latvia Big Sister, tarptautinės mokyklos „UWC East Africa“ mokinė, stažuojasi ir dirba marketingo srityje

Andrius Milinavičius

Baltic Sandbox akceleratoriaus steigėjas ir BDO / Lietuvos marketingo asociacijos LiMA valdybos narys / Dalyvauja EdTech, BioTech, SeniorTech, FinTech, MedTech ir kitose inovatyviose srityse

Akvilė Švolkienė

„Danske Bank“ rinkodaros ir komunikacijos skyriaus vadovė. Šiuo metu daugiausia dėmesio skiria darbdavio prekės ženklo kūrimui, vidinei komunikacijai ir poveikiui visuomenei

Roberta Rudokienė

„Startup Lithuania" nacionalinio startuolių ekosistemos fasilitatoriaus vadovė / labai patyrusi verslo plėtros ir startuolių srityje / prieš du metus nominuota kaip viena įtakingiausių moterų startuolių srityje visoje Europoje

Andželika Rusteikienė

„Junior Achievement Lietuva“ direktorė. Verslumo, finansinio raštingumo, karjeros ugdymo, STEM ir technologijų įgūdžių mišraus mokymosi programų kūrimas ir plėtojimas, edtech sprendimai mokykloms visoje Lietuvoje. Darnaus vystymosi ir socialinio verslumo ramsčių integravimas į visas švietimo programas.

Partneriai

Organizatoriai

Rėmėjai

Susisiekite su mumis

Inga Jablonskė

WoW Universiteto įkūrėja ir direktorė

Gita Ruzgė

Projekto kuratorė

Future Heroes ® programą Lietuvoje organizuoja WoW Universitetas
bendradarbiaudamas su The ella fund ir British Council Lietuvoje pagal kultūrinio bendradarbiavimo programą „People to People“.

Programa Lietuvoje yra suderinta su pasauliniu judėjimu „Future Heroes“, kurio būstinė yra Estijoje.

© 2022 FutureHeroes.lt