LIETUVA

FUTURE HEROES

Būk savo herojumi

LIETUVA

FUTURE HEROES

Būk savo herojumi

Nori save išbandyti Future Heroes?

Pradedame trečiojo sezono projekto Future Heroes dalyvių atranką. Anketą galite užpildyti iki 2023 m. Gruodžio 3 dienos. Anketos nuoroda.

Esame seserys be ribų

„Future Heroes“ yra augimo mąstysena grįsta lyderystės ir entreprenerystės/verslumo  programa, skirta 14–17 metų mergaitėms, siekiant atskleisti jų potencialą ir sukurti teigiamą poveikį pasauliui.

WoW University, suvienijęs jėgas su Šveicarijos filantropiniu fondu „The Ella Fund“ ir Britų Taryba, antrąjį sezoną Lietuvoje inicijuoja projektą „Future Heroes“.

Anglų kalba vykstančią nemokamą programą sudaro 7 įgūdžių ir mąstysenos seminarai, kuriuos veda žinomi savo srities specialistai ir įkvepiantys pavyzdžiai. Programa taip pat yra konkursas, kurio metu merginos dirba komandose ir yra vertinamos už savo pažangą. Per 5 mėnesius ir 7 seminarus merginos gali išbandyti savo stipriąsias puses, sustiprinti gyvenimo įgūdžius, ugdyti seserystę ir semtis įkvėpimo iš įvairių pavyzdžių. Galiausiai merginos gauna unikalią galimybę pradėti savo pirmąjį verslą. Kiekvienas programos metu sukurtas verslas ar socialinė iniciatyva atitinka „Future Heroes“ vertybes ir daro teigiamą poveikį visuomenei. „Future Heroes” tiki bendruomene, augimu ir pokyčiais.

2-jų sezonų Lietuvoje metu dalyvavo 95 paauglės merginos (25 dalyvės iš Rusijos ir Lenkijos etninių mažumų grupių) iš tokių miestų kaip: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Mažeikiai, Alytus, Molėtai, Šalčininkai, Visaginas, Trakai, Baltoji Vokė, Jurbarkas.

15 seminarų, 20 mentorių, 28 lektoriai ir motyvaciniai pranešėjai, 17 komisijos narių.

Bendruomenė

Mums visoms reikia sektinų pavyzdžių, drąsos, palaikymo ir ryžto, kad patikėtume, jog galime pasiekti viską, ką darome vedini savo širdies norų. Reikia drąsos svajoti, kalbėti ir siekti didelių pokyčių vienai. Ateities herojės yra drąsios būti savimi ir daryti dalykus kitaip. Siekdami atrasti drąsias ir spalvingas asmenybes, kurių pavyzdžiu norėtųsi sekti, sukūrėme erdvę veržliai mergaičių bendruomenei, trokštančiai tobulėti, dirbti kartu ir atrasti naujus problemų sprendimo būdus.

Augimas

Sveikos atvykusios į asmeninio augimo ir pokyčių programą, kurioje atskleisite savo potencialą. Penkių mėnesių eigoje vyks 7 įgūdžių ir mąstysenos lavinimo seminarai, kuriuose mergaitės susipažins su savo stiprybėmis, patobulins savo gyvenimo įgūdžius, sustiprins seserystės ryšius ir pasisems įkvėpimo iš įvairių sektinų pavyzdžių. Svarbiausia, kad mergaitės galės įgyvendinti savo svajones, kurdamos projektus 5 mergaičių grupėje ir padedant mentoriui. Tai yra puiki palaikymo erdvė skirta ateities veiklos pradžiai.

Pokytis

Siekiame, kad kiekvienas verslas ar socialinis veiksmas, sukurtas programos metu, turėtų teigiamą poveikį visuomenei. Tai gali būti startuolis, kuriuo siekiama pagerinti visuomenės psichinę sveikatą ir gerovę. Gali būti ir socialinės veiklos projektas, orientuotas gerinti švietimo sistemą ar klimato kaitos veiksmus. Jūs galite nuspręsti, kas ateityje sukurs reikšmingiausius pokyčius, o mes pasirūpinsime jūsų seserystės ryšiais be ribų. Čia ir dabar yra tinkamiausias laikas ir vieta tapti heroje.

Tvarus iš prigimties

Esame pasiryžę būti tvarūs savo veikloje, mąstydami, veikdami, švęsdami sėkmę, skatindami ir įgalindami naujos kartos lyderes.

Skirtingi širdyse

Mūsų pranešėjai, mokytojai ir mentoriai yra vyrai ir moterys iš skirtingų šalių, amžiaus grupių, turintys skirtingas mąstysenas, misijas, kultūrinį pagrindą ir veikiantys skirtingose gyvenimo srityse.

Globali vizija

Programa vyksta anglų kalba. Esame veikianti bendruomenė besivadovaujanti seserystės be ribų principais. Atvirai siekiame, kad tobulėjimas ir teigiami pokyčiai būtų prieinami, kiekvienai merginai, kuriai to šiuo metu to reikia.

FUTURE HEROES PROGRAMOS TARPTAUTINIAI APDOVANOJIMAI:

Įkvepianti organizacija 2017 m.
Estijos ne pelno siekiančių organizacijų tinklo apdovanojimas

Verslumo skatintojas 2018 m.
Ekonomikos ir komunikacijos ministerijos apdovanojimas

Verslumo dvasią skatinantis apdovanojimas 2018 m.
2018 m. įtrauktas į trumpąjį Europos įmonių skatinimo apdovanojimų sąrašą

Previous slide
Next slide
Play Video
Play Video

3 SEZONAS

Programa
2024 m. sausio mėn. – 2024 m. gegužės mėn.

„Future Heroes“ programa tai lyg varžybos, kuriose kiekviena dalyvė turi būti pasiruošusi sąžiningai kovai! Programą sudaro 7 seminarai, visi jie vyksta anglų kalba ir yra nemokami.

„Future Heroes“ seminarai vyksta gyvai arba internetu gyva translicija, šeštadieniais pagal žemiau pateiktą tvarkaraštį.

Užsiėmimus pradeda įkvepiantys pranešėjai, vėliau vyksta teorinių ir praktinių įgūdžių seminarai bei mentorių konsultacijos, kurių dėka komandos projektai yra palaipsniui vystomi.

2024 m. sausio 6 d
Renginys gyvai - Idėjos ir komandos formavimas bei įvairovė (online)

Inga Langaitė ir Ugnė Bagušinskaitė

2024 m. sausio 27 d
Lyderystė ir problemų sprendimas

Justė Pinkevičienė ir Raminta Girdvainė

2024 m. vasario 10 d
Technologijos ir verslumas

Šarūnas Dignaitis ir Jurgita Jaruševičienė

2024 m. kovo 2 d
Balsas ir valia

Inga Minelgaitė ir Laura Dabulytė

2024 m. kovo 16 d
Finansinis raštingumas ir lėšų rinkimas

Inga Romanovskienė ir Andrius Milinavičius

2024 m. kovo 23 d
Skaitmeninis poveikis ir medijų raštingumas

Delija Milašiūtė ir Justė Akelaitytė

2024 m. balandžio 13 d
Praktika ir žaidimai

Erika Maslauskaitė ir Anželika Rusteikienė

2024 m. balandžio 27 d
Gyvas renginys - Galutinis projekto pristatymas
2024 m. gegužės 11 d
Gyvas renginys - Gala šventė ir apdovanojimai

3 sezono komandų mentoriai ir įgūdžių treneriai

Inga Langaitė

„Unicorns Lithuania“ vadovė Inga Langaitė yra startuolių asociacijos „Unicorns Lithuania” vadovė. Ji tiki, kad Lietuva gali tapti geriausia vieta vienaragiams pasaulyje ir kasdien dirba telkdama ir skatindama startuolius bei visuomenę kurti Lietuvos – sėkmingos modernios valstybės, grįstos aukštos pridėtinės vertės ekonomika, – ateitį.

Ugnė Bagušinskaitė

Sertifikuota Lego® Serious Play® metodikos specialistė, mokymų vedėja, edukatorė, įtraukiančių praktinių užsiėmimų, skatinančių kūrybiškumą, komandinį darbą, inovatyvų mąstymą, efektyvų bendradarbiavimą ir savirefleksiją, organizatorė.

Justė Pinkevičienė

Pažangaus ir stipriai pasaulyje populiarėjančio kosmetikos fabriko COSMOWAY bendraturtė, Lietuvos kosmetikos ir buitinės chemijos gamintojų asociacijos LIKOCHEMA valdybos narė. Įvairių grožio iniciatyvų ir straipsnių autorė. 2022 metais Lietuvos rinkai pristatė unikalią grožio knygą/užrašinę DISCISPLINA, kuri tik pasirodžiusi sulaukė išskirtinio dėmesio ir yra pradėta versti į užsienio kalbas.

Raminta Girdvainė

Raminta Girdvainė yra pasaulinė įkvepianti kalbėtoja, transformacijos trenerė ir kognityvinės elgesio terapijos (CBT) konsultantė, pastaruosius 9 metus padedanti žmonėms ir organizacijoms pasiekti įkvepiančių rezultatų.

Šarūnas Dignaitis

„EdTech Lithuania” vadovas, visuomenininkas ir švietimo inovacijų ekspertas.

Jurgita Jaruševičienė

Mokosi.lt įkūrėja ir vadovė, asociacijos EdTech Lithuania valdybos pirmininkė.

Inga Minelgaitė

Islandijos universiteto Verslo katedros profesorė / didžiausio organizacijų lyderystės tyrimų tinklo GLOBE narė / WoW University ir kitų universitetų valdybos narė / Lietuvos Respublikos garbės konsulė Islandijos Respublikoje / aktyvi socialinių projektų iniciatorė, įgyvendinusi bene sėkmingiausią lyčių lygybės projektą Lietuvoje “Aš Esu Tu”.

Laura Dabulytė

Laura Dabulytė – komunikacijos priofesionalė turinti daugiau nei 20 metų patirtį komunikacijos srityje. Ji valdo viešųjų ryšių agentūrą „Budinti komunikacija“, Vilniaus universitete dėsto krizių valdymą, yra Žinių radijo laidos „Aš jus įrašinėsiu“ autorė ir vedėja, daugelio renginių pranešėja ir moderatorė.

Inga Romanovskienė

Inga Romanovskienė, sukaupusi didelę vadovavimo patirtį, iš kurių paskutinius 6 metus vadovavo Go Vilnius agentūrai, kur pavyko įgyvendinti tarptautinį pripažinimą pelniusius projektus bei pagerinti Vilniaus žinomumą.

Andrius Milinavičius

Baltic Sandbox akceleratoriaus steigėjas ir BDO / Lietuvos marketingo asociacijos LiMA valdybos narys / Dalyvauja EdTech, BioTech, SeniorTech, MedTech ir kitose inovatyviose srityse.

Delija Milašiūtė

Marketingo ir komunikacijos ekspertė, UAB „Hersus“ direktorė ir LiMA Vilniaus skyriaus tarybos narė, turinti daugiau negu 15 metų patirtį marketingo, viešųjų ryšių ir komunikacijos srityse.

Erika Maslauskaitė

"Deverium" bendraįkūrėja ir vadovė, Fintech Hub LT nare ir AmberTech klasterio steigėja, Women Go Tech ambasadorė ir LOGIN festivalio bendraįkūrėja. Turinti 15+ metų patirties inovacijų, skaitmeninių produktų ir verslo vystyme, žinoma dėl aistros inovacijoms Tech, telekomunikacijų ir medijų sektoriuose.

Justė Akelaitytė

Elektroninės prekybos ir skaitmeninio marketingo ekspertė su 10 metų patirtimi, specializuojasi skaitmeninio marketingo, IT projektų valdyme ir duomenų analizėje. Kad padėtų verslams augti, dirbo su žinomais prekių ženklais, įskaitant Danija, Audimas, Julia Janus, MagicLinen, Odore d’Amore, ir Fantazijos.lt. Turinti 6 lygio EMCQ kvalifikaciją, skatina verslo plėtrą skaitmeninėje aplinkoje.

Andzelika Rusteikiene

Andželika Rusteikienė

“Junior Achievement Lietuva” direktorė. Verslumo, finansinio raštingumo, karjeros ugdymo, STEM ir technologijų įgūdžių mišraus mokymosi programų kūrimas ir plėtojimas, edtech sprendimai mokykloms visoje Lietuvoje. Darnaus vystymosi ir socialinio verslumo ramsčių integravimas į visas švietimo programas.

2 sezono komisijos nariai

Partneriai

Organizatorius

Partneriai

Susisiekite su mumis

Inga Jablonskė

WoW Universiteto įkūrėja ir direktorė

Neda Juronytė

Projekto koordinatorė

Morta Gudeliauskaitė

Partnerystės koordinatorė

Future Heroes ® programą Lietuvoje organizuoja WoW Universitetas
bendradarbiaudamas su The ella fund ir British Council Lietuvoje pagal kultūrinio bendradarbiavimo programą „People to People“.

Programa Lietuvoje yra suderinta su pasauliniu judėjimu „Future Heroes“, kurio būstinė yra Estijoje.

© 2023 FutureHeroes.lt