Dr. Indrė Aleknavičienė

„Imuniteto formulė: kaip žarnyno sveikata lemia teisingą imuninės sistemos darbą?"

Šąlant orams vis dažniau girdime, kad ‘reikia stiprinti imunitetą’, vartoti vitaminą C, grūdintis šaltame vandenyje ir taikyti daugybę kitų priemonių, kad išvengtume peršalimo ligų. Tačiau, kuris iš mūsų pasigilina, kaip gi funkcionuoja pati imuninė sistema? Kas iš tiesų yra veiksminga? Nuo ko priklauso atsparumas virusams? Kokias naujausias gaires pateikia mokslininkai? Ir kodėl vien vitaminai nepadarys stebuklų?

Nuolat ieškome stebuklingo recepto, bet kiekvieną sezoną vėl iš naujo sergame. Kur gi slypi paslaptis?

Biochemijos mokslų daktarė Indrė Aleknavičienė pateiks kasdienybėje lengvai pritaikomus mokslu pagrįstus principus, kurie padės gerinti imuninės sistemos darbą ir ugdyti naujus, sveikatai naudingus įpročius.

Paskaitoje sužinosite:

  • Kas yra teisingai veikianti imuninė sistema.
  • Kaip sustiprinti nusilpusį imunitetą.
  • Kaip su visu tuo susijęs žarnynas.
  • Kokia mityba yra palanki imuniteto palaikymui.
  • Kokie įpročiai padeda slopinti organizme kylančias autoimunines reakcijas.
  • Ir svarbiausia – kaip prailginti aktyvaus ir kokybiško gyvenimo trukmę.

Dr. Indrė Aleknavičienė – Biochemijos mokslų daktarė, molekulinės biologijos ekspertė, sertifikuota maisto farmakologijos specialistė. Žinias apie ilgaamžiškumą ir sveikatos išsaugojimą gilino geriausiuose pasaulio universitetuose ir funkcinės medicinos institutuose, kuriuose baigė akredituotus kursus. Toliau, nuolat mokosi iš geriausių savo sričių specialistų ir analizuoja naujausią mokslinę literatūrą maisto farmakologijos ir ilgaamžiškumo temomis.