Clare McNally

„Lyderystės kūrybinio potencialo atskleidimas: kaip išlikti priekyje visų?”

Lyderystės kūrybiškumas yra vienas esminių įrankių, padedančių organizacijoms išlikti nuolat besikeičiančiame verslo pasaulyje. Didžiausių ir sėkmingiausių kompanijų vadovai įvardija, jog svarbiausia ateities lyderio savybė yra kūrybiškumas, kuris dabar dar nepastovesnis, neaiškesnis ir sudėtingesnis nei bet kada anksčiau. Kad galėtume įveikti iššūkius, su kuriais susiduriame, būtina kasdien į savo gyvenimą prisikviesti naujų idėjų.

Paskaitoje, tendencijų kūrėja, prestižinius apdovanojimus pelniusi kūrybininkė, Clare McNally pasidalins, ko reikia, norint klėstėti kaip kūrybiškam lyderiui. Lektorė aptars reikalingas savybes, tokias kaip disciplina, lankstumas, optimizmas ir atvirumas mokytis. Gausite patarimų ir technikų, kurie padės išlikti produktyviems ir pozityviems nežinomybės kupiname kūrybiniame procese. Sužinosite, kaip lyderis gali suteikti galimybę kiekvienam įmonės komandos nariui atskleisti savo kūrybinį potencialą. Kaip stiprinti pasitikėjimą savimi, kurti ir nebijoti klysti. Kaip klaidos gali pavirsti kūrybinėmis inspiracijomis ir naujo progreso pradžia.
(Paskaita anglų kalba su subtitrais į lietuvių kalbą).

Clare McNally (Danija) - prestižinius apdovanojimus pelniusi prekės ženklo strategė, reklamos tekstų kūrėja, tarptautinių konferencijų pranešėja ir lektorė. Clare taip pat yra "The Ministry for Creative Advertising Women" platformos, skirtos moterų įgalinimui kūrybos srityje Danijoje, bendraįkūrėja.