iki kurso pradžios liko:
d.
val.
min.
sek.

Naujos kartos lyderystės kursas moterims

Pavasaris 2021 / PUSIAUSVYRA

8 savaitės · 8 paskaitos · 4 val. per savaitę · internete
BALANDŽIO 26 d. –  BIRŽELIO 20 d.

Šis kursas skirtas ugdyti šiuolaikiniam pasauliui reikalingus lyderystės įgūdžius, vedančius į bendradarbiavimą, vertės kūrimą, stiprinančius prasmės jausmą, padedančius įveikti krizes ir įgalinančius judėti pirmyn, net kai susiduriama su daugybe skirtingų iššūkių vienu metu.

2021 m. pavasario lyderystės kurso metu susipažinsite su metodikomis, identifikuoti psichologinius procesus, vykstančius komandoje ir juos suderinti su šio laikmečio iššūkiais. Taip pat gausite praktiškai patikrintų įrankių padedančių sėkmingai vadovauti šiandienos pasaulyje ir atskleisti savo, kaip lyderės, potencialą bei kūrybiškumą. Išmoksite naujai veikti, – atrasdamos pusiausvyrą tarp ambicingų išorinių tikslų ir savo pačios vertybių, nuolat vykstančių aplinkos pokyčių ir vidinės harmonijos. 

Su naujos kartos pavasario lyderių kursu kviečiame žengti dar vieną žingsnį naujosios lyderystės link. Lyderystės, kurioje svarbu ne kaupti, bet ir gebėti tinkamai panaudoti turimas žinias ir kompetencijas, greitai ir lanksčiai reaguoti į netipines situacijas, neprisirišti prie „vakarykščių” planų, suvokti globalesnį vaizdą ir priimti išmintingus sprendimus, kuriančius sėkmę organizacijai, vertę visuomenei bei prasmę pačios lyderės asmeniniai misijai.

Lyderystės kursą rudenį baigė net 200 moterų: vadovės, organizacijų lyderės, antreprenerės, verslo savininkės, komandų koordinatorės, mokymų trenerės, kūrėjos ir inovatorės. 99 % iš Jų šį kursą rekomenduotų kitoms moterims. 

450€ 

Kurso dėstytojai

Andrius Tapinas

„Laisvės TV" įkūrėjas, visuomenininkas, rašytojas:
„Nekenčiu, bet palaikau: lyderystės Yin ir Yang"

Kristina Dryža (Australija)

Viena įtakingiausių pasaulio futurologių, verslo konsultantė:
„Lyderystė pereinamuoju laikotarpiu: kokia strategija vadovautis?"
(paskaita su subtitrais į lietuvių kalbą)

Prof. Inga Minelgaitė

Mokslininkė, Islandijos universiteto profesorė:
„Lyderystės pusiausvyra: tarp kokybės ir greičio"

Anil Chandwani (JAV)

Vizionierius, antrepreneris, lyderį transformuojančios metodikos autorius:
„Naujas sėkmės kodas”
(paskaita su subtitrais į lietuvių kalbą)

Jurgita Gaukštė

Pasaulinio lygio lyderystės ir EMBA programų prestižinėse pasaulio verslo mokyklose konsultantė:
„Pokyčių ciklai: kokį lyderystės stilių taikyti?”

Dr. Dalia Bagdžiūnaitė

Mokslų daktarė taikomojo neuromokslo srityse, nominuota tyrėja:
„Kuo ypatingos lyderių smegenys: sprendimų priėmimo algoritmai”

Povilas Petrauskas

Aukščiausio lygio verslo vadovų konsultantas ir vienas geriausiai žinomų koučingo profesionalų:
„Ryšį kuriantys dialogai – auginanti lyderystė”

Clare McNally (Danija)

Tendencijų kūrėja, prestižinius apdovanojimus pelniusi kūrybininkė:
„Lyderystės kūrybinio potencialo atskleidimas: kaip išlikti priekyje visų?”
(paskaita su subtitrais į lietuvių kalbą)

Intensyvus lyderystės kursas

- Kursas vyksta WoW University internetinėje mokymosi platformoje, pasiekiamoje 24/7 iš bet kurios pasaulio vietos kompiuteriu, išmaniuoju telefonu ar planšete.

- Geriausi Lietuvos ir užsienio ekspertai, mokslininkai, vizionieriai ir antrepreneriai.

- 8 visiškai naujos paskaitos, pateikiamos 8 savaičių laikotarpyje.

- Paskaitos į mokymosi platformą įkeliamos pirmadieniais 18:30 val. Žiūrėkite jas Jums patogiu metu.

- Praktinės užduotys po kiekvienos paskaitos, padedančios ugdyti realius įgūdžius.

- 8 klausimų - atsakymų sesijos su dėstytojais.

- Uždara kurso Facebook grupė, skirta suteikti ir gauti palaikymą, dalintis namų darbų užduotimis ir grįžtamuoju ryšiu.

- Kontaktų vakaras online

- Kurso baigimo šventė

- Išklausius visą kursą išduodamas sertifikatas

450€

Kurso vertės:

- Gausite įžvalgų apie lyderio vaidmenį neapčiuopiamose pokyčių situacijose.

- Sustiprinsite vidinę motyvaciją ir susipažinsite su skirtingomis metodikomis, kurios padeda įžvelgti augančių darbo iššūkių galimybes.

- Susipažinsite su principais, kurie leis lengvai prisitaikyti prie dabarties pokyčių ir atrasti naujų būdų palaikyti komandos tarpusavio ryšius.

- Sužinosite, kaip išsaugoti savo pačios vertybes bei stiprybę, neišbalansuoti vidinės harmonijos ir atrasti naujus kūrybiškumo šaltinius.

- Susipažinsite su metodikomis, kurios leis derinti skirtingus lyderystės stilius su laikmečio iššūkiais, nepametant bendros vizijos ir ambicingų tikslų.

- Praktiškai išbandysite patikrintus įrankius, padedančius atskleisti dar didiesnį savo, kaip lyderės, potencialą.

- Sustiprinsite įgūdžius, kurie padės vizijas paversti tikslais, augti skirtingiems komandos nariams ir paskatinti juos siekti pažangos įmonėje net ir šiuo nežinomybės bei pokyčių laikotarpiu.

Lyderystės kurso temos

8 SAVAITėS · 8 PASKAITOS · 4 val. per savaitę · internete nuo Balandžio 26 d.

Prisirišimas prie senų taisyklių dažnai trukdo lyderiams efektyviai susitvarkyti su dabartiniais pokyčiais, riboja nestandartinių sprendimų paieškas ir neleidžia įžvelgti naujų galimybių. Siekiant įveikti vieną po kitos kylančias krizes – reikalingos naujos lyderystės formos, kurios savyje integruotų žinias, patirtį bei nestandartines įžvalgas.

Šioje dalyje:

 • Sužinosite, kaip išnaudoti vieną svarbiausių ateities lyderio savybių – kūrybiškumą.
 • Gausite įrankių, kaip naviguoti sudėtingų permainų metu ir įveikti iššūkius, su kuriais šiuo metu susiduriame.
 • Sužinosite, kaip išlaikyti visumos jausmą ir numatyti verslo aplinką bei visuomenę formuojančias tendencijas.

„LYDERYSTĖ PEREINAMUOJU LAIKOTARPIU: KOKIA STRATEGIJA VADOVAUTIS?”

Šių dienų realybė parodė, jog nebegalime suprasti pasaulio logiškai ir nuosekliai. Vien samprotavimais transformacijos įgyvendinti nepavyks. Vietoje to, kad galvotume apie krizes, lyg jos būtų nemalonios situacijos už mums įprasto gyvenimo ribų, svarbu sukurti naują, gyvą ryšį su realybe ir priimti krizes, kaip įprastą mūsų gyvenimo dalį. Tik tada galėsime nustoti kovoti ir pradėti ieškoti darnių sprendimų bei būdų išlaikyti visumos jausmą ir kurti pusiausvyrą.

Šioje paskaitoje sužinosite, kaip išeiti iš įpročių sąmonės – rutiniško gyvenimo ir automatiško elgesio. Patyrinėsite, kokią įtaką gyvenimui daro vaizduotė ir kaip ji gali padėti numatyti verslo aplinką bei visuomenę formuojančias tendencijas. Susipažinsite su kūrybiškumo ekologija. Gausite vertingas įžvalgas, kaip naviguoti sudėtingų permainų metu ir įveikti iššūkius, su kuriais šiuo metu susiduriame. 

(Paskaita anglų kalba su subtitrais į lietuvių kalbą.)

Kristina Dryža (Australija), viena įtakingiausių pasaulio futurologių, verslo konsultantė, archetipų specialistė, rašytoja ir tarptautinių konferencijų pranešėja.

Rudens semestro lyderystės kurse K. Dryžos paskaita studenčių buvo išrinkta viena geriausių kurso paskaitų.

„LYDERYSTĖS KŪRYBINIO POTENCIALO ATSKLEIDIMAS: KAIP IŠLIKTI PRIEKYJE VISŲ?”

Lyderystės kūrybiškumas yra vienas esminių įrankių, padedančių organizacijoms išlikti nuolat besikeičiančiame verslo pasaulyje. Didžiausių ir sėkmingiausių kompanijų vadovai įvardija, jog svarbiausia ateities lyderio savybė yra kūrybiškumas, kuris dabar dar nepastovesnis, neaiškesnis ir sudėtingesnis nei bet kada anksčiau. Kad galėtume įveikti iššūkius, su kuriais susiduriame, būtina kasdien į savo gyvenimą prisikviesti naujų idėjų.

Paskaitoje, tendencijų kūrėja, prestižinius apdovanojimus pelniusi kūrybininkė, Clare McNally pasidalins, ko reikia, norint klėstėti kaip kūrybiškam lyderiui. Lektorė aptars reikalingas savybes, tokias kaip disciplina, lankstumas, optimizmas ir atvirumas mokytis. Gausite patarimų ir technikų, kurie padės išlikti produktyviems ir pozityviems nežinomybės kupiname kūrybiniame procese. Sužinosite, kaip lyderis gali suteikti galimybę kiekvienam įmonės komandos nariui atskleisti savo kūrybinį potencialą. Kaip stiprinti pasitikėjimą savimi, kurti ir nebijoti klysti. Kaip klaidos gali pavirsti kūrybinėmis inspiracijomis ir naujo progreso pradžia.

(Paskaita anglų kalba su subtitrais į lietuvių kalbą).

Clare McNally (Danija) – prestižinius apdovanojimus pelniusi prekės ženklo strategė, reklamos tekstų kūrėja, tarptautinių konferencijų pranešėja ir lektorė. Clare taip pat yra “The Ministry for Creative Advertising Women” platformos, skirtos moterų įgalinimui kūrybos srityje Danijoje, bendraįkūrėja. ​

Šiuolaikinėms organizacijoms reikia lyderių, kurie būtų smalsūs, augtų patys bei skatintų savo komandą eksperimentuoti, nebijoti klysti, kurtų pasitikėjimo santykį ir įgalintų juos kurti drauge. Todėl šioje dalyje: Susipažinsite su metodais, kurie palengvins pokyčių procesą, kai per jį vedame savo komandą.

 • Gausite įrankių, kaip išlaikyti balansą tarp išorės ir vidaus, kai vienu metu reikia tvarkytis ir su kylančiomis krizėmis, ir neigiamomis kolegų reakcijomis.
 • Sužinosite, kaip kurti autentiškus, empatija, įsiklausymu ir bendradarbiavimu grįstus santykius su darbuotojais bei kolegomis.

„POKYČIO LYDERYSTĖ: KOKĮ LYDERYSTĖS STILIŲ TAIKYTI?”

Pastarieji metai buvo gausūs pokyčių išoriniame pasaulyje ir drauge suaktyvino mūsų vidinius procesus. Vertinga suvokti, kokiais ciklais vyksta pokyčiai ir atpažinti, kokiame etape esate. Šioje paskaitoje geresniam pokyčių procesų suvokimui bus pasitelkti senovės mitai ir juose užkoduota išmintis. Susipažinsite su metodine medžiaga apie pokyčio etapus bei jiems būdingas žmonių psichologines reakcijas. Stebėsite, kas šių etapų metu vyksta išorėje, ir kas viduje. Taip pat gilinsitės, kokia lyderystė reikalinga skirtingais pokyčio etapais, kai per pokytį vedate savo komandą ar žmogų, kurio mentorė esate. Kurso dėstytoja Jurgita Gaukštė atliko kokybinį tyrimą su Lietuvos organizacijomis „Kaip keitėsi kultūra organizacijose dėl COVID-19 poveikio”, todėl bus daug realių pavyzdžių, kaip į pokytį reaguoja organizacijų vadovai ir darbuotojai. 

Jurgita Gaukštė yra sertifikuota „Barrett Values Centre“ ir sąmoningos lyderystės konsultantė. Ji įgyvendina konsultacinius projektus tarptautinėse kompanijose. Taip pat yra lektorė EMBA programose geriausiose verslo mokyklose Šveicarijoje, Kinijoje ir Rusijoje.

Jurgita Gaukštė rudens semestro lyderystės kurse studenčių buvo išrinkta viena geriausių kurso dėstytojų.

„RYŠĮ KURIANTYS DIALOGAI – AUGINANTI LYDERYSTĖ”

Kaip su(si)kurti tokią aplinką, kurioje žmonės atsikratytų permainų baimės ir klestėtų? Tai daro organizacijos, kuriose veikia mokymosi kultūra. Jose dirbantys žmonės dažniau nei kiti kalbasi tarpusavyje, kelia klausimus, stebi veiklą ir tariasi, kas gali būti pakeista procese, kodėl daroma būtent taip ir ne kitaip. Jie mokosi vieni iš kitų. Lyderis – ne išimtis. Jis mokosi kartu su komanda ir turi „pereiti” iš protingo – žinančio visus atsakymus, į išmintingą – turintį teisingus klausimus. Patarimas arba atsakymas, duodamas nežinant visos reikalo esmės, yra geriausiu atveju vidutinio lygio. Lyderis turi užtikrinti tvarų pokytį, o tai yra kur kas daugiau nei vien valdyti resursus. Todėl jam svarbu pamatyti sąsajas tarp to, kokią viziją mato ir kaip prie jos galėtų prisidėti komandos nariai, entuziasmu degančiomis akimis. 

Šioje paskaitoje, atlikdamos testą, galėsite pamatyti, kaip dažnai esate linkusios ne(į)siklausyti ir vis tiek dalinti patarimus kitiems. Suprasite, kaip „prigauti” save, kai norėtas duoti patarimas nėra tinkamiausias, o vietoje jo vertingiau pasidomėti kitu žmogumi ir kurti kokybiškesnius santykius. Pabandysite pažvelgti į kasdienes situacijas, suprasti įprasto veikimo pasekmes ir įsivardinti naujus įpročius, kurie galėtų keisti senąjį veikimo modelį. Gausite ryšį kuriančių dialogų atmintinę, nes pokytis įvyksta, kai kiekvienas komandos narys turi galimybę prisidėti. Dialogai padeda išsigryninti bendrą viziją ir kiekvienas komandos narys mato joje dalį savęs.

Galiausiai bus pristatytas Autentiškos Lyderystės Modelis ir lektorius paaiškins, kaip susidaryti planą lyderystei ugdyti. 

Povilas Petrauskas – vienas geriausiai žinomų koučingo profesionalų Lietuvoje ir pirmasis Baltijos šalyse „Marshall Goldsmith“ sertifikuotas Executive & Team treneris, konsultuojantis aukščiausio lygio verslo vadovus. Jo koučingo patirtis siekia daugiau kaip 1450 individualių sesijų. Povilas skaito pranešimus didžiausiose Lietuvos verslo konferencijose EBIT, Pardavimų formulė, HR Savaitė. Savo charizma ir įžvalgumu jis yra įkvėpęs tūkstančius žmonių siekti jų tikrųjų svajonių.

Neuromokslas sukūrė sistemas, leidžiančias geriau suprasti, ugdyti ir stiprinti lyderystę. Tačiau šių dienų lyderiams šalia gebėjimo sėkmingai vadovauti, net ir patekus į sudėtingas verslui situacijas, svarbu suvokti, ir kokį poveikį jis kuria jį supantiems žmonėms, ir kaip formuoja savo įtaką.

Šioje dalyje:

 • Sužinosite, kaip geriau suprasti smegenyse vykstančius procesus, mąstymo ir jį lydinčio mechanizmo veikimą.
 • Gausite įrankius, reikalingus mąstymo – veikimo procesams reguliuoti.
 • Sužinosite, kaip lyderis gali sustiprinti savo autentišką vadovavimo stilių ir sukurti darną skatinančias aplinkybes.

„KUO YPATINGOS LYDERIŲ SMEGENYS: SPRENDIMŲ PRIĖMIMO ALGORITMAI”

Tokių žymių mokslininkų, kaip Nobelio premijos laureatų Danielio Kahnemano ir Amos Tverskio bei neuromokslininko Antonio Damasio atlikti moksliniai tyrimai pademonstravo, kad žmonės nėra racionalūs individai. Didelė dalis mūsų sprendimų paremti emocijomis, impulsais ir automatiniais įpročiais, yra veikiami fizinių, psichologinių ir situacinių veiksnių, išankstinių nuostatų ir socialinių normų. Neuromoksliniai tyrimai rodo, kad atkreipus dėmesį į mums patrauklų pasiūlymą, sprendimą jį rinktis galime priimti vos per 3 sekundes, o beveik pusę mūsų kasdieninio elgesio gali nulemti tam tikroje situacijoje aktyvuoti automatiniai įpročiai. Suvokimas nuo ko priklauso mūsų elgesys gali padėti ne tik priimti svarbius verslo sprendimus, keičiant elgesio modelius kurti teigiamus asmeninius pokyčius, bet ir efektyviau komunikuoti bei dirbti su savo komanda.

Šios paskaitos metu Dr. Dalia Bagdžiūnaitė supažindins su sprendimo neuromokslu, pristatys pagrindines smegenų sritis, atsakingas už mūsų sprendimų priėmimo procesus ir elgesio pokyčius. Taip pat papasakos apie pagrindinius principus, kurie veikia mūsų elgesį bei atskleis, kaip kuriami įpročiai ir ko reikia, siekiant „nulaužti” neigiamas programas ir kurti teigiamus pokyčius.
Paskaitos metu taip pat susipažinsite su SCARF modeliu, leidžiančiu pažvelgti į žmones remiantis neuromokslinių smegenų tyrimų duomenimis. Ir INDISTRACTABLE modeliu, padedančiu kontroliuoti dėmesio valdymą ir vystyti teigiamus įpročius.

Dr. Dalia Bagdžiūnaitė, mokslų daktarė taikomojo neuromokslo srityje, elgesio mokslų ekspertė, turinti darbo patirties akademiniame ir verslo inovacijų sektoriuose. Dalia stažavosi Center for Decision Neuroscience, Danijoje ir Brain and Creativity Institute, Pietų Kalifornijoje. Savo tyrimus pristatė pirmaujančiose akademinėse konferencijose The Convention of Association for Psychological Science, USA, NeuroPsychoEconomics, (EMAC). O vienas iš tiriamųjų darbų buvo aprašytas verslo naujienų portale Forbes

„NEKENČIU, BET PALAIKAU: LYDERYSTĖS YIN IR YANG“

Kiekvienas tikras lyderis savo veikla gali siekti vertingų pokyčių visuomenėje. Tačiau kaip ir visos revoliucijos, pokyčiai visuomet sulaukia ne tik teigiamų, bet ir neigiamų reakcijų. Iš čia ir kyla lyderystės šviesioji ir tamsioji pusės. Kaip pajausti, į ką derėtų reaguoti, o kokių reakcijų neleisti „lįsti po oda“ ir toliau ryžtingai eiti užsibrėžto tikslo link? Kaip lyderiams imtis socialinių pokyčių, kad jais pirmiausia patikėtų komanda, o vėliau ir visuomenė?

Apie tai savo paskaitoje „Nekenčiu, bet palaikau: lyderystės Yin ir Yang“, Naujos kartos lyderystės paskaitoje kalbės žinomas visuomenininkas, asmeniškai ir su komanda nuolat sulaukiantis dviprasmiškų visuomenės reakcijų į drąsias socialines iniciatyvas.

Andrius Tapinas – pirmosios žiūrovų išlaikomos televizijos Lietuvoje „Laisvės TV“ įkūrėjas, žurnalistas, laidų vedėjas, rašytojas ir visuomenininkas, visuomenę sutelkęs tokioms drąsiomis socialinėms iniciatyvoms kaip Laikykitės, medikai!, Laisvės kelias ir pan.

Geriausius lyderius iš kitų skiria jų drąsa būti autentiškais. Gyvename laikotarpiu, kai prasmės siekimas tampa pagrindine ir ilgalaike motyvacija. Negana to, norime daryti tai, kas kuria vertę ir visapusį realizacijos jausmą. Bet gyventi – vadovaujantis šiuolaikiniais sėkmės principais gali būti tikras iššūkis. Pusiausvyros kelio esmė – prasmės, sąmoningumo ir vidinės ramybės pripildytas gyvenimas.

Šioje kurso dalyje:

 • Susipažinsite su metodais, kaip išlaikyti vidinę harmoniją, kai aplink vyksta daug chaotiškų procesų.
 • Iš naujo atrasite, kas Jums asmeniškai yra sėkmė.
 • Gausite įrankius, kaip susikurti savo autentišką sėkmės modelį, neatsisakant ambicingų tikslų, bet įgyvendinant juos darnesniu sau ir visuomenei būdu.

„NAUJAS SĖKMĖS KODAS”

Sėkmė yra pagrindinis rodiklis, pagal kurį daugelis matuoja gyvenimo kokybę. Tačiau tikra sėkmė yra labai subjektyvi. Ieškant savo sėkmės apibrėžimo išoriniame pasaulyje, tai tampa nuolat besikeičiančiu tikslu. Mes judame tarsi švytuoklė: vieną akimirką jaučiame džiaugsmą, kitą – nusivylimą. Tikrieji sėkmės apibrėžimai neturėtų būti painiojami su pripažinimu ar, atvirkščiai – nusivylimu, kurį jaučiame lygindami save su kitais.
Sėkmė yra tiek vidinis darbas su savimi, tiek charakterio savybė, o ne materialūs daiktai išoriniame pasaulyje, simbolizuojantys išrinktųjų prabangą ar privilegijas. Tai yra įgūdžiai ir stiprybė, kurių kiekvienas žmogus gali išmokti bei kasdien jais naudotis.

Šios paskaitos metu Anil Chandwani pasidalins metodu ir savo daugelio metų patirtimi ieškant ir kuriant sėkmę, kuri yra vidinė charakterio stiprybė, o ne išorės atributas. Sužinosite, kokios yra dažniausiai šiame kelyje pasitaikančios klaidos, kaip jų išvengti, palaikyti psichinę bei emocinę sveikatą ir vidinę ramybę. Gausite įrankius, kaip susikurti savo autentišką sėkmės modelį, kuris iš tikrųjų veikia, neatsisakant ambicingų tikslų, bet įgyvendinant juos darnesniu sau ir visuomenei būdu.

(Paskaita anglų kalba su subtitrais į lietuvių kalbą)

Anil Chandwani (JAV) yra sėkmingas verslininkas, įkūręs net keletą milijoninių kompanijų. Vienas pirmaujančių transformacijos, asmeninio augimo ir sėkmės konsultantų, vedančių mokymus didžiausioms korporacijoms visame pasaulyje. Daugiau nei 20 metų jis dalinasi savo patirtimi ir žiniomis apie meditacijos pritaikymą šiuolaikiniame pasaulyje, ypatingai verslo aplinkoje. Jo perduodamos žinios yra pagrįstos realia patirtimi ir asmeninėmis sėkmės istorijomis.  

„LYDERYSTĖS PUSIAUSVYRA: TARP KOKYBĖS IR GREIČIO”

Greitis ir kokybė dažnai suvokiami kaip pageidautini, tačiau sunkiai kartu suderinami elementai. Šiandien vis dar esame įpratę ilgiau palaukti nepriekaištingos kokybės rezultato, o gavę jį greitai, į kokybę esame linkę žiūrėti pro pirštus. Ši taisyklė galioja ne tik prekėms ar paslaugoms – ją atrandame ir organizacijų vadyboje. 
 
Šiuolaikiniame, sparčiai besikeičiančiame pasaulyje sėkmingam lyderiui nepakanka priimti teisingus sprendimus. Šių dienų kontekstas iš mūsų reikalauja ne tik teisingų, bet ir greitų sprendimų lyderystės procese. Tad lyderystės greitis tampa vis aktualesne kompetencija ir dar vienu atsakymu efektyvaus vadovavimo paieškose.
 
Šios paskaitos metu prof. dr. Inga Mingelaitė papasakos, kas tai yra ir kam reikalingas lyderystės greitis, kaip lyderiams šis įgūdis padeda būti atspariems. Su lektorės pagalba išmoksite suprasti, koks yra jūsų asmeninis lyderystės greitis ir kaip surasti optimalų asmeninį balansą tarp orientacijos į greitį bei kokybę. Įsivertinsite, kaip pagerinti savo ir savo komandos lyderystės greitį.
 
Prof. Dr. Inga Minelgaitė yra praktikė ir tyrėja Islandijos universitete, taip pat kviestinė profesorė keliuose kituose Europos universitetuose. I. Minelgaitė turi daugiau nei 10 metų vadovavimo patirtį, eidama vidurinio ir aukščiausio lygio vadovo pareigas, kurią įgijo prieš prisijungdama prie akademinės bendruomenės. Kaip konsultantė ir tyrėja I. Minelgaitė dirbo su didžiausiomis savo srities įmonėmis pasaulyje. Negana to, profesorė nominuota „Metų mokslininko” apdovanojimui, yra tarp 4 proc. skaitomiausių portalo „Academia“, turinčio 70 mln. vartotojų, tyrėjų.

Nujos kartos lyderių kursas

 • Pavasario sesija 2021 m. balandžio 26 d. – birželio 20 d.;
 • 8 savaitės, 8 paskaitos, 4 val. per savaitę;
 • Net 200 moterų baigė pirmąjį WoW University lyderystės Rudens kursą;
 • 99 % baigusių studenčių rekomenduotų kursą kitoms moterims;
 • Galimybė už kursą mokėti dalimis;
 • Kurso savaitė kainuoja vos 28 Eur;
 • Pabaigus kursą išduodamas sertifikatas;
 • 100 % pinigų grąžinimo garantija per pirmą savaitę.

450€