Geriausius lyderius iš kitų skiria jų drąsa būti autentiškais. Gyvename laikotarpiu, kai prasmės siekimas tampa pagrindine ir ilgalaike motyvacija. Negana to, norime daryti tai, kas kuria vertę ir visapusį realizacijos jausmą. Bet gyventi – vadovaujantis šiuolaikiniais sėkmės principais gali būti tikras iššūkis. Pusiausvyros kelio esmė – prasmės, sąmoningumo ir vidinės ramybės pripildytas gyvenimas.
Šioje kurso dalyje:
- Susipažinsite su metodais, kaip išlaikyti vidinę harmoniją, kai aplink vyksta daug chaotiškų procesų.
- Iš naujo atrasite, kas Jums asmeniškai yra sėkmė.
- Gausite įrankius, kaip susikurti savo autentišką sėkmės modelį, neatsisakant ambicingų tikslų, bet įgyvendinant juos darnesniu sau ir visuomenei būdu.
„NAUJAS SĖKMĖS KODAS“
Sėkmė yra pagrindinis rodiklis, pagal kurį daugelis matuoja gyvenimo kokybę. Tačiau tikra sėkmė yra labai subjektyvi. Ieškant savo sėkmės apibrėžimo išoriniame pasaulyje, tai tampa nuolat besikeičiančiu tikslu. Mes judame tarsi švytuoklė: vieną akimirką jaučiame džiaugsmą, kitą – nusivylimą. Tikrieji sėkmės apibrėžimai neturėtų būti painiojami su pripažinimu ar, atvirkščiai – nusivylimu, kurį jaučiame lygindami save su kitais.
Sėkmė yra tiek vidinis darbas su savimi, tiek charakterio savybė, o ne materialūs daiktai išoriniame pasaulyje, simbolizuojantys išrinktųjų prabangą ar privilegijas. Tai yra įgūdžiai ir stiprybė, kurių kiekvienas žmogus gali išmokti bei kasdien jais naudotis.
Šios paskaitos metu Anil Chandwani pasidalins metodu ir savo daugelio metų patirtimi ieškant ir kuriant sėkmę, kuri yra vidinė charakterio stiprybė, o ne išorės atributas. Sužinosite, kokios yra dažniausiai šiame kelyje pasitaikančios klaidos, kaip jų išvengti, palaikyti psichinę bei emocinę sveikatą ir vidinę ramybę. Gausite įrankius, kaip susikurti savo autentišką sėkmės modelį, kuris iš tikrųjų veikia, neatsisakant ambicingų tikslų, bet įgyvendinant juos darnesniu sau ir visuomenei būdu. (Paskaita anglų kalba su subtitrais į lietuvių kalbą)
Anil Chandwani (JAV) yra sėkmingas verslininkas, įkūręs net keletą milijoninių kompanijų. Vienas pirmaujančių transformacijos, asmeninio augimo ir sėkmės konsultantų, vedančių mokymus didžiausioms korporacijoms visame pasaulyje. Daugiau nei 20 metų jis dalinasi savo patirtimi ir žiniomis apie meditacijos pritaikymą šiuolaikiniame pasaulyje, ypatingai verslo aplinkoje. Jo perduodamos žinios yra pagrįstos realia patirtimi ir asmeninėmis sėkmės istorijomis.
„LYDERYSTĖS PUSIAUSVYRA: TARP KOKYBĖS IR GREIČIO“
Greitis ir kokybė dažnai suvokiami kaip pageidautini, tačiau sunkiai kartu suderinami elementai. Šiandien vis dar esame įpratę ilgiau palaukti nepriekaištingos kokybės rezultato, o gavę jį greitai, į kokybę esame linkę žiūrėti pro pirštus. Ši taisyklė galioja ne tik prekėms ar paslaugoms – ją atrandame ir organizacijų vadyboje.
Šiuolaikiniame, sparčiai besikeičiančiame pasaulyje sėkmingam lyderiui nepakanka priimti teisingus sprendimus. Šių dienų kontekstas iš mūsų reikalauja ne tik teisingų, bet ir greitų sprendimų lyderystės procese. Tad lyderystės greitis tampa vis aktualesne kompetencija ir dar vienu atsakymu efektyvaus vadovavimo paieškose.
Šios paskaitos metu prof. dr. Inga Mingelaitė papasakos, kas tai yra ir kam reikalingas lyderystės greitis, kaip lyderiams šis įgūdis padeda būti atspariems. Su lektorės pagalba išmoksite suprasti, koks yra jūsų asmeninis lyderystės greitis ir kaip surasti optimalų asmeninį balansą tarp orientacijos į greitį bei kokybę. Įsivertinsite, kaip pagerinti savo ir savo komandos lyderystės greitį.
Prof. Dr. Inga Minelgaitė yra praktikė ir tyrėja Islandijos universitete, taip pat kviestinė profesorė keliuose kituose Europos universitetuose. I. Minelgaitė turi daugiau nei 10 metų vadovavimo patirtį, eidama vidurinio ir aukščiausio lygio vadovo pareigas, kurią įgijo prieš prisijungdama prie akademinės bendruomenės. Kaip konsultantė ir tyrėja I. Minelgaitė dirbo su didžiausiomis savo srities įmonėmis pasaulyje. Negana to, profesorė nominuota „Metų mokslininko“ apdovanojimui, yra tarp 4 proc. skaitomiausių portalo „
Academia„, turinčio 70 mln. vartotojų, tyrėjų.