Rinardas Goda

„Ateities organizacijos ir visuomenė: kodėl reikia pradėti jau šiandien?”

Rinardas Goda ateities verslo ekspertas, per 25 metus įkūręs itin modernią kompaniją,veikiančią be biudžetų, planų, direktorių, kabinetų ar fiksuoto darbo grafikų. Ten, kur jo įmonė „Tegra” yra šiandien, daugelis kampanijų žengs rytoj.

Ateities organizacijos, tai į žmogų orientuotas verslas, kuris suderina ekonominę ir technologinę pažangą su socialinių ir globalių problemų sprendimu. Tokioms organizacijoms atsiveria didžiulės XXI a. galimybės, bet kartu ir iššūkiai.

Ateities visuomenė yra neatsiejama tokių organizacijų dalis. Tai visuomenė, kurioje nuolat kuriamos naujos vertybės ir tvarų gyvenimo būdą palaikančios paslaugos bei prekės. Tampa akivaizdu, jog žmonės perka ne tai, ką organizacija gamina ar parduoda, o tą „kodėl?“ Kodėl organizacija egzistuoja? Kokia jos pamatinė misija?

Tokie patys klausimai kyla ir žmonėms, dirbantiems tose organizacijose. Jie nori prisidėti prie tvarių ir reikšmingų pokyčių pasaulyje. Jie nori prisiimti atsakomybę ir kartu kurti organizaciją, kurioje dirba. Būti lygiaverčių žmonių bendruomenė, kurioje kiekvienas turi ne tik pareigas, bet ir yra vedamas prasmės jausmo.

Šios interaktyvios diskusijos metu ieškosime atsakymų į klausimus:
- Kaip atrodys ir veiks tokios organizacijos?
- Kokia bus lyderio / vadovo rolė tokiose organizacijose?
- Koks bus lyderio ir jo pasiekėjų santykis?
- Kaip keisis darbuotojų įsitraukimas ir motyvacija?
- Su kokiais didžiausiais iššūkiais susidurs organizacijos evoliucijos procese?
- Kaip galime pasiruošti šiai transformacijai jau šiendien?

Kurso dalyvės diskusijos metu galės užduoti klausimus, pasidalinti savo patirtimi, įžvalgomis.