Dr. Inga Popovaitė

„Emocinė lyderystė: kada pažeidžiamumas yra didžioji lyderio stiprybė“

Sociologai pastebi, jog, išsivadavus iš ilgos ir emociškai bei fiziškai išvarginusios pandemijos gniaužtų, mūsų – visuomenės bei sąstingyje buvusios darbo rinkos – elgsena smarkiai pakito. Darboholizmą pamažu keičia atsitraukimas, vertybių peržiūrėjimas ir ribų brėžimas, kardinaliai pasikeitė mūsų požiūris į darbą bei šeimą. Atėjo laikas galvoti plačiau – ne vien apie tai, kaip pasiekti konkrečių tikslų. Nebegalime lyderystės vadinti sėkminga, jei ji paremta robotizuotais, nuasmenintais paliepimais. Ką reiškia būti vadove šiame besikeičiančiame pasaulyje? Kuo vertinga emocinė ir bendruomeniška moterų lyderystė? Į šiuos klausimus atsakymų ieškosite Dr. Ingos Popovaitės paskaitojeEmocinė lyderystė: kada pažeidžiamumas yra didžioji lyderio stiprybė“.

Paskaitos metu:

  • Sužinosite, kaip pamatuoti – kiek savęs atiduodame darbui, o kiek paliekame sau.
  • Išgirsite, koks yra dabartinis darbuotojas ir kaip tai atpažinti dabartinėje kaitoje.
  • Suprasite, kaip tikslingai išnaudoti savo emocinę lyderystę, grindžiant eiti pirmyn stumiančius santykius organizacijoje.
  • Sužinosite, kokios savybės įgalina komandą dirbti kartu, kuriant tarpusavio ryšį ir nešant žinią savo komandai, ir yra svarbios kaip niekada anksčiau.
  • Atrasite bendruomeniškumo ir emocinė lyderystės svarbą, kuomet kalbame apie stabilią, tvarią, ilgalaikį tarpusavio ryšį jaučiančią komandą.
  • Mokysitės išlaikyti balansą emocinėje lyderystėje, kad spinduliuodama ir dalindama kitiems, neprarastum ir neišeikvotum savęs.

Dr. Inga Popovaitė – Ajovos universiteto mokslų daktarė, sociologijos tyrėja, dirbusi net Marso tyrimų stotyje, tyrinėjanti žmogaus elgesį ir lyderystę itin ekstremaliose situacijose.