Dr. Alisa Miniotaitė

„Lyderystės „kaip": tarnaujanti lyderystė stiprios komandos formavime"

Atsakymų į lyderystės „kaip“ ieškoma nuolatos. Kaip sutelkti žmones? Kaip kartu siekti bendro tikslo? Kaip komandą vesti paskui save?
Versle nukopijuoti galima beveik viską, tik ne lyderio sukurtus santykius ir tvarią komandą. Kiekvienas lyderis, kiekviena organizacija ir situacija – unikali. Todėl būtina rasti savo kelią, savo sprendimą, kuris tinka Tavo sekėjui, Tavo atvejui, Tavo organizacijai.

Šioje paskaitoje bus kalbma apie svarbiausius lyderystės dėmenis: įkvepiantį tikslą, būdus, kaip sukurti ir parodyti prasmę žmonėms, darbuotojų sutelkimą ir motyvavimą, balansą tarp orientacijos į rezultatą ir žmogų, savęs pažinimą – kaip išlikti stipriu ir būti pavyzdžiu kitiems.

Dr. Alisa Miniotaitė – bendrovės ALISA MANAGEMENT LABORATORY įkūrėja ir vadovė, socialinių mokslų daktarė, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Vadovų magistrantūros Lyderystės modulio vadovė; sertifikuota ICC koučingo trenerė Baltijos šalims, Academy of Management ir International Leadership Association narė.
Alisa veda Žinių radijo laidą „Lyderio dilema“, skirtą vadovams ir lyderiams, rengia komentarus Lietuvos ir užsienio žinių portalams. Daugiau nei 15 metų Alisa konsultuoja Lietuvos ir užsienio kompanijas, veda mokymus jų darbuotojams.