WoW Bendruomenės klubo dėstytoja Viktorija Jarockienė

Stilistė Viktorija Jar savo veiklą pradėjo mados žurnalistikos, fotosesijų, reklamų stilizavimo ir darbo už kadro srityse. Supratusi, kad jai įdomus ne tik rezultatas, bet ir filosofija, kuri slypi už mados namų ir prekės ženklo istorijų, Viktorija pasinėrė į žinias apie tendencijas bei gatvės madą.
Ilgainiui Viktorija įsitikino, jog apsipirkinėjimas ir stiliaus paieškos – atsakingas ir laikui imlus darbas. Jam reikia nemažai žinių bei nuovokos. O svarbiausia – ši veikla sekasi ir patinka tikrai ne visoms moterims. Dažnai prireikia specialisto pagalbos.

Tema WoW Bendruomenės klube

Paskaita „Tvari spintos kapsulė žiemai: kaip ją susikurti pagal skirtingus figūros tipus?“

Paskaitos metu gausi praktinių patarimų, kaip tvariai formuoti vadinamąją spintos kapsulę žiemai. „Kai pajuntame savo stiliaus jėgą, pasitikėjimas savimi tampa kasdiene būsena. Tikiu, kad man pavyksta rasti artimą kontaktą su daugeliu moterų, dėl to jungties nutiesimas tarp stiliaus ir kasdienybės man – įdomi ir maloni veikla“, – pasakoja Viktorija. Paskaitos metu:

– Trumpai aptarsime 5 figūros tipus. Sužinosi, kokios problemos kyla renkantis drabužius, kaip rinktis garderobą bei aksesuarus. Išmoksi akcentuoti tai, kuo didžiuojiesi, ir nukreipti dėmesį nuo suvokiamų trūkumų.

– Išgirsi apie spintos kapsulės fenomeną ir jo naudą.

– Išsamiai aptarsime, kokius drabužius ir aksesuarus patartina turėti atsižvelgiant į figūros tipą.

– Išvysi rudeninės / žieminės kapsulės įvaizdžius.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Privatumo politika.