WoW Bendruomenės klubo dėstytoja Jurgita Jankuvienė

Jurgita Jankuvienė – mama, žmona, asmeninė koučerė, programos „Aš savo gyvenimo šeimininkas“ autorė bei verslininkė. Moteris visą profesinį gyvenimą dirbo su žmonėmis: pirmiausia 4-erius metus dėstė anglų kalbą mokykloje, o dabar dirba personalo valdymo konsultante, savo komandos vadove bei asmenine koučere. Gyvenimo balanso ir harmonijos temą asmeninio koučingo srityje Jurgita pasirinko tikėdama, jog santarvė, darna, tikslų ir svajonių siekis teikia laimę žmonėms. Iki čia, kur yra dabar, ji nuėjo ilgą kelią: daug skaitė, mokėsi, kalbėjosi su konsultantais. O dabar siekia dalintis patirtimi. Jurgitos tikslas – padėti kitiems greičiau atrasti tas gyvenimo sritis, kuriose įvykęs pokytis teigiamai paveikia gyvenimo kokybę: santykius, finansus, karjerą, fizinę, emocinę sveikatą ir kt. „Tikiu, kad kiekvienas nori ir gali būti laimingas taip, kaip jis / ji tą laimę supranta“, – sako J. Jankuvienė.

Tema WoW Bendruomenės klube

„Atrask savo laimingo gyvenimo receptą“

Praktinio užsiėmimo tikslas – padėti renginio dalyvėms atrasti individualius „ingredientus“ laimingam gyvenimui. Taip pat atsakysime į klausimus, ko reikia daugiau ir ko mažiau, kad laimingo gyvenimo „pyragui“ netrūktų saldumo.

Renginio nuoroda

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Privatumo politika.