WoW Bendruomenės klubo dėstytoja Jurga Bliss

Jurga Bliss

Meditaciją ves Jurga Bliss, sertifikuota IBMT, somatinio judesio terapeutė, gyvenanti Portugalijoje ir su klientais dirbanti lietuvių ir anglų kalbomis internetu, o Algarvėje – ir gyvai. Jurga taip pat fasilituoja autentiško judesio bei somatinio judesio tyrinėjimų grupes, moterų ratus.


Savo profesinį kelią pradėjusi ir dešimtmetį dirbusi verslo pasaulyje, pastaruosius šešerius metus Jurga dirba su kūnu. Baigusi Londone įsteigtą Integruojančios kūno ir judesio terapijos institutą (The Institute for Integrative Bodywork & Movement Therapy), kartu su kolegomis įkūrė kūno terapijos praktikus buriančią platformą “Įkūnyta praktika”.


Jurgos domėjimosi ir terapinio darbo sritys yra somatinė psichologija, santykiai tarp žmonių, darbas su vidine šeima (subasmenybėmis), partnerystė, seksualumas, gyvenimo užsienyje iššūkiai ir kt.

Tema WoW Bendruomenės klube

Pažink vidinę kūno išmintį

Susitikimo metu susipažinsime su neseniai Lietuvoje pradėtomis taikyti somatinėmis praktikomis, sužinosime apie integruojančią kūno ir judesio terapiją, turėsime galimybę patirti somatinę meditaci-ją ir pasidalinti savo įspūdžiais, įžvalgomis bei užduoti rūpimus klausimus kūno ir judesio terapeutei Jurgai Bliss. 

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Privatumo politika.