WoW Bendruomenės klubo dėstytoja Jurga Baltrukonytė

Jurga Baltrukonytė – žurnalo „Happy 365“ redaktorė, žurnalistė, leidėja ir populiarių knygų vaikams autorė. Jei nori išlaisvinti kūrybines galias, ieškai tikro įkvėpimo šaltinio ir mokytojos, kuri dalintųsi autentiška patirtimi, šios dirbtuvės skirtos Tau.

Su Jurgos Baltrukonytės redaguojamu žurnalu „Panelė“ užaugo ištisos kartos savimi pasitikinčių ir gyvenimą mylinčių merginų. Legenda tapęs ir dvidešimt metų skaičiavęs leidinys paliesdavo jautrias jaunų paauglių problemas – nuo fizinių kūno pokyčių iki pirmųjų bučinių.

Šiandien Jurga – pačios įkurto žurnalo „Happy 365“ redaktorė. Sukurti žurnalą, kuris spinduliuotų pozityvumą ir kviestų mėgautis gyvenimu ją įkvėpė vyro Algio Kriščiūno administruojamas Facebook puslapis. Norėdami veikti čia ir dabar, leidinio sumanytojai nesileido į gilius apmąstymus dėl leidinio koncepcijos ir sukūrė leidinį, kuris spinduliuoja laimę – net painiausios žurnalo istorijos visada baigiasi laimingai.

Tema WoW Bendruomenės klube

(Storytelling) Istorijų pasakojimo dirbtuvės su Jurga Baltrukonyte

Kiekviena moteris – tai atskira gyvenimiška istorija. Per savo gyvenimą Jurga kalbino per 1000 moterų ir išgirdo begalę nutikimų. Save, kaip istorijos vertą personažą, ji padės pamatyti ir Tau. Kitomis akimis išvysk, kas esi, ir naujai pamatyk aplinką, kuri Tave supa!
 
Kūrybinio rašymo dirbtuvių metu:
• Išmoksi išsikelti rašymo tikslus, nustatyti galimą auditoriją, pasirinkti temą ir architektūriškai suplanuoti rašinio struktūrą.
• Sužinosi, kaip sudominti skaitytoją nuo pat pirmojo sakinio.
• Pažadinsi savo kūrybines galias: mokysiesi sklandžiai dėstyti mintis ir papasakoti įtraukiančią istoriją.
• Pamatysi save iš kito kampo: leisiesi ne tik į rašymo, bet ir savęs pažinimo kelionę.🌳

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Privatumo politika.