Žygimantas Mauricas

Žygimantas Mauricas

„Kaip pradėti investuoti?“

Lietuvos banko duomenys rodo, kad Lietuvoje daugėja aktyviai investuojančių moterų, tačiau aktyviai investuojančių vyrų vis dar daugiau. Dažniausios priežastys kodėl moterys neinvestuoja yra žinių trūkumas, tačiau atsirandant naujoms investavimo galimybėms, kurios nereikalauja daug laiko, vis labiau keičiasi nuostatos, kad pinigais gali rūpintis tik vyrai, o šių stereotipų laužymas visuomenei padeda progresuoti ir tobulėti.

“Finansų rinkose investicijų rezultatą lemia trys dedamosios: žinios, intuicija ir sėkmė. Laikui bėgant pastebėjau, kad profesiniame ir asmeniniame gyvenime – taip pat. Tad nesisielokite, jei kartais ko nors nežinote ir nesikrimskite, jei kartais sėkmė nuo jūsų nusisuka, nes iš nepilno žinojimo ir sėkmės trūkumo atsiranda intuicija“, – sako ekonomistas pagal profesiją, finansų inžinierius pagal išsilavinimą, investuotojas pagal pašaukimą ir vienas įtakingiausių verslo nuomonės formuotojų lyderių Žygimantas Mauricas.

Auksinė taisyklė: Investavimas nėra sprintas. Tai – maratonas.

Paskaitoje sužinosite: 

  • Kaip pradėti investuoti?
    Kuris investavimo būdas yra geresnis – aktyvus ar pasyvus?
  • Kodėl pasaulyje sparčiai populiarėja „pasyvus“ investavimas?
  • Kokių kvailysčių nedaryti ir kaip gauti didžiausią gražą?

Žygimantas Mauricas – Lietuvos ekonomistas, ,,Luminor“ vyr. ekonomistas, vienas įtakingiausių verslo nuomonės lyderių šalyje, tarptautinių konferencijų pranešėjas.