Džiaugsmo detektyvo dirbtuvės su Inga Jablonske

Ateik ir atrask džiaugsmą, virsiantį tikrais darbais!

Pirmasis moterų universitetas Lietuvoje, veikiantis nuotoliniu būdu, kviečia susiburti moteris į gyvą susitikimą. Jei nori atskleisti savo talentus, mokytis, bendradarbiauti, dalintis, įsitraukti, būti išgirsta ir pradėti kurti naujas veiklas, vakaras taps stebuklingu. Tokį siekį turi ne vien Tu ir mes padėsime tai realizuoti bei įnešti bendrystę į Tave supančią aplinką.

 

RENGINIO METU:

  • 2,5 val. trukmės gyvenimą keičiantis patyrimas: WoW University įkūrėjos ir vadovės Ingos Jablonskės autorinės dirbtuvės „Džiaugsmo detektyvas“.

Ši patirtis atneš įkvėpimo kasdienybei ir atvers širdį gerumui, jautrumui, dėkingumui bei palaikymui. „Tik pripažinęs, kad esi liūdnas, gali atrasti džiaugsmo šaltinį, gyvenantį kiekviename iš mūsų. Būtent to mes ieškome visą gyvenimą. Šventę dovanoja pats vidus“, – sako emocinio intelekto lavinimo specialistė Inga Jablonskė.

Atradusi džiaugsmą savyje, galėsi integruoti jį į visas savo gyvenimo (darbo / veiklos, kuriai skiri didžiąją laiko dalį, santykių ir kitas) sritis. Džiaugsmas taps motyvacine jėga ir atspirties tašku bet kuriam kitam veiksmui.

ATEIK, JEIGU:

jauti norą įsikvėpti drąsos, motyvacijos bei žingeidumo;

trokšti pokyčių, bet nerandi palaikymo naujiems projektams įgyvendinti;

nori sužinoti, kaip atrasti savo džiaugsmo šaltinį, virsiantį energija veikti ir gebėti tuo naudotis kasdien;

svajoji užsiimti tavo talentus atskleidžiančia veikla, bet jauti žinių ar palaikančios bendruomenės trūkumą;

jauti sąstingį ir nori kuo greičiau pradėti veikti;

nori pradėti kurti jau dabar!

 trūksta palaikymo ir bendraminčių! 

Visi pinigai, surinkti už bilietus, keliaus į WoW University studijų fondą. Stipendijos bus padalintos Vilniaus miesto moterims iš labiausiai pažeidžiamų grupių (toms, kurios dėl socialinio pažeidžiamumo turi itin ribotas galimybes mokytis ir atrasti prasmę veikloje). Moteris pakviesime mokytis Ateities įgūdžių kurse.

WoW University buvo įkurtas 2020 m. ir jau vienija 10 000 moterų iš įvairiausių pasaulio kampelių. Prie šios bendruomenės prisijungti gali ir Tu. Daugiau apie tai, ką darome: https://bit.ly/3FjqINj.

Norėtum, kad WoW University atvažiuotų į Tavo miestą, parašyk mums el. paštu – susitikimai@wowuniversity.org