Džiaugsmo detektyvo dirbtuvės: WoW turas po Lietuvą

WoW University atkeliauja į Tavo miestą. Net 10 Lietuvos ir 2 užsienio miestai!

Pirmasis moterų universitetas Lietuvoje, veikiantis nuotoliniu būdu, kviečia susiburti moteris į gyvą susitikimą. Jei nori atskleisti savo talentus, mokytis, kooperuotis, bendradarbiauti, dalintis, įsitraukti, būti išgirsta ir pradėti kurti naujas veiklas, vakaras taps stebuklingu. Tokį siekį turi ne vien Tu ir mes padėsime tai realizuoti ir įnešti bendrystę į Tave supančią bendruomenę.

Ateik į susitikimą su savo miesto moterimis ir atrask džiaugsmą, virsiantį tikrais darbais!

RENGINIO METU:

  • Pirma dalis –  1,5 val. trukmės gyvenimą keičiantis patyrimas: WoW University įkūrėjos ir vadovės Ingos Jablonskės autorinės dirbtuvės „Džiaugsmo detektyvas“.

Ši patirtis atneš įkvėpimo kasdienybei ir atvers širdį gerumui, jautrumui, dėkingumui bei palaikymui. „Tik pripažinęs, kad esi liūdnas, gali atrasti džiaugsmo šaltinį, gyvenantį kiekviename iš mūsų. Būtent to mes ieškome visą gyvenimą. Šventę dovanoja pats vidus“, – sako emocinio intelekto lavinimo specialistė Inga Jablonskė.

Atradusi džiaugsmą savyje, galėsi integruoti jį į visas savo gyvenimo (darbo / veiklos, kuriai skiri didžiąją laiko dalį, santykių ir kitas) sritis. Džiaugsmas taps motyvacine jėga ir atspirties tašku bet kuriam kitam veiksmui.

  • Antra susitikimo dalis –  1 val. trukmės diskusija.

Dalinsimės aktualijomis ir rūpimomis temomis, įsiklausysime į viena kitos poreikius bei aptarimo metu išsigryninsime moterų bendravimą skatinančią veiklą Tavo mieste.

ATEIK, JEIGU:

jauti norą įsikvėpti drąsos, motyvacijos bei žingeidumo;

trokšti pokyčių, bet nerandi palaikymo naujiems projektams įgyvendinti;

nori sužinoti, kaip atrasti savo džiaugsmo šaltinį, virsiantį energija veikti ir gebėti tuo naudotis kasdien;

svajoji užsiimti tavo talentus atskleidžiančia veikla, bet jauti žinių ar palaikančios bendruomenės trūkumą;

jauti sąstingį ir nori kuo greičiau pradėti veikti;

nori pradėti kurti jau dabar!

Visi pinigai, surinkti už bilietus, keliaus į WoW University studijų fondą. Stipendijos bus padalintos Tavo miesto moterims iš labiausiai pažeidžiamos grupės (toms, kurios dėl socialinio pažeidžiamumo turi itin ribotas galimybes mokytis ir atrasti prasmę veikloje). Moteris pakviesime mokytis Ateities įgūdžių kurse.

WoW University buvo įkurtas 2020 m. ir jau vienija 10 000 moterų iš įvairiausių pasaulio kampelių. Prie šios bendruomenės prisijungti gali ir Tu. Daugiau apie tai, ką darome: https://bit.ly/3FjqINj.

Norėtum, kad WoW University atvažiuotų į Tavo miestą, parašyk mums el. paštu – susitikimai@wowuniversity.org