Vytautas Kontrimas

„Kaip prikaustyti dėmesį, kai bendraujame virtualiai?"

LIVE paskaita / dirbtuvės

doc. Vytautas Kontrimas - dviem „Auksiniais scenos kryžiais“ apdovanotas aktorius, pedagogas ir viešojo kalbėjimo treneris.
Teatre, televizijoje ir kine sukauptą patirtį lektorius pasitelkia mokymuose, kuriuose lavina dalyvių komunikabilumo, kūno kalbos, improvizavimo ir sceninio laisvumo įgūdžius. Vytautas turi solidžią viešojo kalbėjimo mokymų bei teatrinių improvizacijų vedimo patirtį, daug dirba su verslo klientais, moko aukščiausios ir viduriniosios grandies vadovus.

Paskaitos metu susipažinsite su šių dienų komunikavimo ypatumais ir sužinosite, kur ir kaip dažniausiai daromos komunikavimo klaidos. Bus nagrinėjama tema kiek komunikavime svarbu kalbėjimas ir kiek stebėjimas, tylėjimas, pauzės, pašnekovų ir publikos klausymas.
Kadangi bendrieji retorikos įgūdžiai taikomi ir nuotoliniame bendravime, lektorius atsakys į dalyvių klausimus ir pasidalins aktorių technikomis kalbant ne tik scenoje, bei ir dirbant su kamera. Sužinosite, kaip pastiprinti ir išvengti klaidų nuotoliniame komunikavime. Ieškosite sprendimų, kaip ir kiek kalbėti - kad nuotolinis komunikavimas netaptų kančia.