Prof. Vita Akstinaitė

„Vertybių lyderystė kaip priešnuodis chaosui“

Kasdienės kaitos įsuktame pasaulyje šiuolaikiniams lyderiams svarbus ypač platus lyderystės kompetencijų spektras. Tam, jog galėtų susidoroti su nesibaigiančių iššūkių pilna, dinamiška verslo aplinka.

Kai pasaulis aplink mus yra toks nenuspėjamas ir nepastovus, vertybės bei jomis paremtas žmogaus autentiškumas yra tai, kas padeda tvirtai stovėti ant kojų šio chaoso epicentre.
Tiek kasdieniame asmeniniame gyvenime, tiek profesinėje veikloje tvirtas vertybinis pamatas veikia kaip ramstis, padedantis tikslingai ir prasmingai veikti bei priimti sprendimus.


Šios paskaitos tikslai:

- Suprasti, kaip vertybės gali tapti mūsų stiprybe stresinėse ar krizinėse situacijose.
- Apmąstyti savo, kaip stiprios ateities lyderės, autentiškumą.

- Gauti praktinių įgūdžių, įrankių ir žinių, reikalingų norint sėkmingai veikti nuolat kintančioje XXI amžiaus aplinkoje.


Prof. Dr. Vita Akstinaitė lyderystės srities mokslininkė, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto magistrantūros programos „Globali lyderystė ir strategija“ bei Vadovų magistro programos „Vadovo retorika ir komunikacija“ vadovė. Ji taip pat yra lyderystės dėstytoja ir valdybos narė Murdoch universitete Perte, Australijoje.

Lektorė sukaupusi didelę patirtį dirbant su verslo analitikos programomis informacinių technologijų srityje, užimdama vadovaujamas pareigas bei sėkmingai vykdydama projektus aukščiausio lygio tarptautinėse įmonėse

Prof. Dr. Akstinaitė yra įgijusi organizacinės psichologijos magistro laipsnį Londono Karališkojoje Mokykloje (Anglija) ir verslo krypties daktaro laipsnį Surrey universitete (Anglija), kuriame ji dirbo su lyderių hubrio kalbinių žymenų identifikavimo tyrimu.

Prof. Dr. Akstinaitė yra mokslinių tyrimų iniciatyvų „The Hubris Hub“ bei „Knowledge for Hubris“, kurios didina supratimą apie lyderystės hubrį ir skatina tarpdisciplininį bendradarbiavimą, įkūrėja ir bendraautorė. Ji atliko ir pristatė savo tyrimus tarptautiniu mastu, tame tarpe Anglijoje, Australijoje, Portugalijoje, Šveicarijoje, JAV ir kitose šalyse.