Virginijus Kundrotas

„Organizacijų evoliucijos etapai: kodėl dažnai nepavyksta įgyvendinti reikiamų pokyčių organizacijoje?“

Verslo įmonė yra dinamiškas organizmas, kuriam kaip ir biologiniam organizmui yra būdingos tam tikros raidos stadijos. Kiekviename raidos etape pasireiškia tam tikri dėsningumai. Įmonių vadovai žinodami šiuos dėsningumus gali priimti atitinkamus sprendimus, kurie leistų įmonei maksimaliai ilgai išlikti augimo ir klestėjimo fazėje.

Šio užsiėmimo metu dalyvės supras ir gaus atsakymus į klausimus:

  • Kas vyksta su organizacija ją įkūrus ir kaip keičiasi kolektyvinis mąstymas organizacijai evoliucionuojant;
  • Kokie iššūkiai laukia kiekviename iš brandos etapų ir kaip į juos teisingai reaguoti;
  • Kokio lyderystės stiliaus reikia kiekviename etape, kad organizacija vystytųsi tinkamu tempu;
  • Į kokius spąstus galima pakliūti nesuprantant organizacijos dinamikos;
  • Kokie strateginiai tikslai, struktūra ir motyvacinė sistema reikalinga kiekviename iš paminėtų etapų.

Dr. Virginijus Kundrotas yra Pokyčių valdymo ir lyderystės ekspertas, daugelį metų vadovaujantis įvairioms Lietuvos bei užsienio organizacijoms, o taip pat esantis eilės tarptautinių bei Lietuvos įmonių direktorių tarybų narys. Šiuo metu jis yra Tarptautinės konsultacinės organizacijos – Adizes Instituto (JAV) Vadovas Lietuvai, bei šio padalinio vedantysis Sertifikuotas konsultantas, tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje konsultuoja įmones bei aukščiausio lygio vadovus organizacijų vystymo, vadybos ir lyderystės klausimais.

Dr. V.Kundrotas stažavosi bei nuolat kelia savo kvalifikaciją tokiose aukštojo mokslo institucijose kaip Harvardo Universitetas bei Kalifornijos Santa Cruz Universitetas (JAV), Norvegijos Verslo Mokykla BI (Norvegija) ir daugelyje kitų. Dr. Virginijus Kundrotas taip pat yra ISM Vadybos ir Ekonomikos Universiteto vienas iš įkūrėjų.