Viktorija Macijauskienė

Viktorija Macijauskienė

„Toksininis krūvis: naujas požiūris į kūno detoksikaciją"

Viktorija Macijauskienė, sertifikuota holistinės medicinos ir integruotos sveikatos specialistė, baigusi vieno žymausių JAV naturapatijos mokslų daktaro autorines studijas Bostone. Įgijusi Sveikatos mentoriaus diplomą New York’o integruotos mitybos institute, akredituotos “National Board for Health & Wellness Coaching” ir “International Association of Health Coaches.”

Organizmas sukurtas taip, kad būtų palaikoma optimali sveikata, todėl toksinai automatiškai šalinami.Tačiau šiandien žmogaus kūnas susiduria su labai dideliu papildomų toksinų krūviu. Tai lemia, kad šalinimo organai - kepenys, inkstai, plaučiai, žarnynas, limfa, oda nepertraukiamai sprendžia šią naštą.

Jeigu mes organizmui nepadedame detoksikuotis, jis nepajėgus susitvarkyti pats. Diena iš dienos toksinai nepastebimai akumuliuojasi, nuodija mus ir ilgainiui prisideda prie uždegimų, oksidacinio streso. Tai veda prie imuninės, endokrininės, virškinimo, nervinės, sistemų ardymo, vėžinių susirgimų, neurodegeneracijos, autoimuninių ligų.

Mes galime prisiimti atsakomybę ir kovoti su priešu tik tuomet, kai jį gerai pažistame. Savo pranešime Viktorija pristatys pagrindinius išorinių ir vidinių toksinų šaltinius ir jų daroma įtaką mūsų savijautai ir sveikatai.

Atskleis:
- kaip patiriamas stresas susijęs su toksinų didėjimu organizme,
- kaip atpažinti, kad toksinio krūvio lygmuo yra pasiekęs viršutinę ribą.

Pasidalins:
- praktiniais patarimais padėsiančiais kontroliuoti sąlytį su išoriniais toksinais (pvz. pelėsis, sunkieji metalai, pesticidai),
- kokius detoksikaciją skatinančius įpročius, maisto produktus reikėtų įtraukti į savo į kadienybę, siekiant neutralizuoti/mažinti toksinį krūvį.