Veiklos restarto kursas

Veiklos Restartas 

Nori keisti savo karjeros ar veiklos kryptį, bet nežinai, kaip ir nuo ko pradėti? Gauk įrankius, kaip realizuoti savo stiprybes, išnaudoti jau turimą patirtį veikloje, pašalinti kliūtis, trukdančias siekti tikslų ar profesinių aukštumų, ir susidėliok aiškų veiksmų planą bei veiklos viziją. 9 savaičių programa leis pradėti asmeninę pokyčių kelionę nuo pat pirmos paskaitos. 

⇒ Pilną programos finansavimą gali gauti per valstybės platformą KURSUOK!

Programos struktūra:
6 praktinių žingsnių metodas Tavo sėkmei!

1: Asmeninių vertybių išsigryninimas

Susiesite asmenines vertybes, poreikius ir pasaulėžiūrą su pasirinkimais gyvenime, siekdami sukurti prasmingą bei tikslingą karjeros kelią, neprarasdami darnos su savimi ir aplinka.

2: Stiprybių ir talentų atradimas

Geriau suprasite savo stiprybes ir silpnybes bei efektyviau panaudosite savo gebėjimus įvairiose gyvenimo srityse. Sustiprinsite ne tik savo pažinimo ir tobulėjimo procesą, bet ir  empatijos jausmą.

3: Veiklos vizijos sukūrimas

Išsigryninsite sintezę tarp savo asmeninių norų ir realių veiklų, kurios pateisintų lūkesčius. Gebėsite paversti neapibrėžtus lūkesčius į realią, pamatuojamą viziją.

4: Emocinio ir psichologinio atsparumo didinimas

Išmoksite technikų vidiniams barjerams įveikti ir susidėliosite asmeninį psichologinio atsparumo planą, tinkantį jūsų asmenybės tipui.

5: Prioritetų nusistatymas ir laiko planavimas

Išmoksite tinkamai nusistatyti veiklos prioritetus ir taip apsisaugoti nuo perdegimo ir netinkamo vidinių resursų panaudojimo, bei veiklų planavimo įgūdžių, padedančių efektyviau ir rezultatyviau įgyvendinti tikslus.

6: Veiklos  plano susidėliojimas

Aiškaus karjeros plano turėjimas yra būtinas sprendimas, siekiant įgyvendinti savo profesinius tikslus ir užtikrinti kryptingą augimą, tad susidėliosite planą, atitinkantį jūsų karjeros viziją. 

Kurso vertė 499 Eur

Artimiausios kursų pradžios datos:

2024 07 01
2024 07 22
2024 08 12
2024 09 03

Mokymų trukmė 9 savaitės – 60 ak. val.

Praktinio kontaktinio darbo trukmė: 44 akad. val. Teorinio kontaktinio darbo trukmė: 16 akad. val.

Kryptis ir įkvėpimas veikti:

Rūta Gurung, “Penkių elementų” asmenybių tipologijos ir veidoskaitos praktikė,
“Kur slypi mano pašaukimas? Asmeninės vizijos kūrimas”

Evelina Dumašienė, lyderystės ir Metateam komandų ugdymo bendra-partnerė,
“Kaip baimes paversti realiais veiksmais?”

Koks mano asmeninis potencialas? Vertybių ir talentų atskleidimas:

Dr. Rasa Katilienė, lyderystės ir pokyčių ekspertė, ISM universiteto lektorė, ICF (tarptautinės koučingo federacijos) Lithuania prezidentė, “Kaip atrasti savo vertybes ir priimti teisingus sprendimus?”

Eglė Blekaitytė, sertifikuota „Talent Dynamics“ asmenybės metodikos konsultantė, sąmoningo verslo mentorė,  “Kaip atrasti ir įdarbinti savo stiprybes ir talentus?”

Veiklos restartas – naujo plano kūrimas:

Almantas Dulkys, “Pauzė” konferencijos kūrėjas, emocinės gerovės specialistas, vienas skaitomiausių Linkedin autorių,
“Kaip nusistatyti prioritetus ir neperdegti?”

Simona Bareikė, karjeros ir verslo konsultantė, mokymų trenerė
“Kaip susidėlioti naują veiklos planą?”

Ši programa suteiks pagrindą susikurti veiklos ir karjeros planą su tiksliais įgyvendinimo žingsniais. Šalia to įgysi emocinio ir psichologinio atsparumo įrankių, leidžiančių sklandžiai įgyvendinti apsibrėžtą viziją. Pasitelkdamas aukščiausio lygio specialistus, mentorius ir karjeros konsultantus, programos pabaigoje turėsi asmeninį veiklos / karjeros planą.

Po šios programos Tu:

⇒ Pamatysi savo talentus ir pradėsi jais pasitikėti;

⇒ Sužinosi, kaip kurti vertę realizuojant savo stiprybes ir pasirinkti veiklas, kurios tave atskleidžia;

⇒ Gausi įrankius, kaip įveikti vidines bei išorines kliūtis ir įgyvendinti norimus profesinius proveržius;

⇒ Susikursi savo veiklos viziją, kuri įneš aiškumo, drąsos ir įkvėpimo judant savo pašaukimo link;

⇒ Išsigryninsi šiuo gyvenimo etapu dominuojančias vertybes, susidėliosi prioritetus ir galėsi sąmoningai susikurti prasmės jausmą bei motyvaciją;

⇒ Išsineši technikas, kaip efektyviai susitvarkyti su iššūkiais ir išmokti balansuoti tarp veiklos ir asmeninio gyvenimo;

⇒ Susidėliosi konkretų veiklos planą, kuris įgalins siekti savųjų tikslų naujos realizacijos kelyje.

Kaip galite gauti valstybės finansavimą per platformą KURSUOK?

  • Jei esate 18 – 65 metų amžiaus (nesvarbu, vyras ar moteris);
  • esate Lietuvos Respublikos pilietis arba užsienietis, turintis teisę gyventi Lietuvos Respublikoje suteikiantį ar patvirtinantį dokumentą;
  • turite įgiję kvalifikaciją, aukštąjį išsilavinimą ir aukštojo mokslo kvalifikaciją, ir (arba) esate užsienietis, turintis aukštą profesinę kvalifikaciją liudijančius dokumentus;
  • esate užimtas asmuo. Asmuo yra laikomas užimtu, jeigu jis užsiima bent viena šių užimtumo formų veikla: dirba pagal darbo sutartį arba darbo santykiams prilygintų teisinių santykių pagrindu, yra savarankiškai dirbantis asmuo;
  • dar neišnaudojote 500 eurų vertės krepšelio. Asmuo, pasinaudoję finansavimo galimybe ir išnaudoję visą 500 eurų dydžio krepšelį, valstybės finansavimą mokymams pakartotinai galės gauti ne anksčiau nei po 5-erių metų. Jei mokymų kaina buvo mažesnė, tuomet likutį galėsite išnaudoti gavęs pirmųjų mokymų baigimo pažymėjimą.