AIK dėstytojas

Tomas Misiukonis

„Noriu, bet bijau pokyčių: kaip su jais tvarkytis?"

Kartais mes pačios norime pradėti pokyčius, tačiau nežinome kaip. Kartais pokyčiai mus užklumpa netikėtai ir norime to ar nenorime, turime su jais susitvarkyti. Kaip sėkmingai įgyvendinti pokyčius?

Šioje paskaitoje pažvelgsite į pagrindines jėgas, darančias įtaką mūsų pokyčiams. Išmoksite suprasti ne tik kaip keičiamės patys, bet ir kaip padėti keistis kitiems. Pirmiausia apžvelgsime svarbiausias pokyčių žmonėse prielaidas, gilinsimės į techninius bei adaptyvius pokyčius ir suprasime, kaip galime kasdien įgyvendinti po vieną eksperimentą vedantį klestėjimo link.

Taip pat gilinsitės į tai, kas yra:
- Adaptyvus ar techninis pokytis – kodėl siekiant pokyčių, ne viskas klostosi taip, kaip norėjome?
- Imunitetas pokyčiams – kas kliudo įgyvendinti pokyčius ir kaip efektyviai eksperimentuoti su pokyčiais?
- Esminės prielaidos keistis – kokius gerus klausimus užduoti sau, kad geriau suprastume save pokytyje ir pokyčius paskatintume kituose?

Tomas Misiukonis – OVC Consulting partneris, ugdančiosios lyderystės, koučingo ir kultūros įmonėse kūrimo ekspertas, 4 knygų autorius. Didesnė nei 15 metų patirtis ir darbas su skirtingas pozicijas užimančiais žmonėmis bei mentorystė, leidžia Tomui dalintis ekpertinėmis žiniomis ir praktinėmis užduotimis, kurios būna priderintos prie grupės specifikos.