AIK dėstytojas

Tomas Kaulinskas

„Kaip planuoti laiką, kad jis taptų tavo sąjungininku?"

Tomas Kaulinskas, asmeninio efektyvumo treneris, mąstymo bei elgesio įpročius keičiančios mokymų programos DaVinci 365® ARCHITECTUS autorius. Daugiau nei 18 metų parities turintis įmonių kūrime ir vystyme, bei daugiau nei 13 metų konsultuojantis asmeninio bei profesinio efektyvumo klausimais. Per tuos metas Tomas padėjo daugiau nei 11000 dalyvių pakeisti įpročius ir įgyvendinti ambicingus tikslus.

Ar dažnai Tu sau kartoji: „Nepakanka laiko...“, „Nespėju...“, „Susikaupę darbai man neduoda ramybės ir kelia stresą...“, „Darbas man nebeteikia džiaugsmo...“, „Darbų prisikaupė tiek, kad nebežinau nuo ko pradėti...“? Pervargimas, suirzimas, stresas yra Tavo kasdieniai palydovai? O kada paskutinį kartą ėjai į darbą, kupina energijos, ryžto ir naujų idėjų, pasirengusi įveikti visus galimus sunkumus?

Šioje paskaitoje sužinosi:
- išties veiksmingas laiko planavimo strategijas;
- gausi atsakymą, kaip nuveikti daugiau per tą patį laiką;
- Gausi impulsą fomuoti naujus įpročius, kurie padės tapti produktyvesne, sutaupyti net keliolika papildomų valandų per savaitę, ir svarbiausia - vėl pradėsi mėgautis darbu, pamiršdama įtampą ir nereikalingą stresą.