Šarūnas Dignaitis

Kaip optimizuoti savo darbo dieną: produktyvumas, asistavimas, efektyvumas?

Dabartinė visuomenė juda link vis spartesnio ir pažangesnio dirbtinio intelekto (DI) naudojimo. Naujos technologijos, mokslo pažanga ne tik skatina DI vystymąsi, bet ir keičia tai, kaip mes gyvename ir dirbame. Vis daugiau sričių ima naudoti jo siūlomas galimybes, įskaitant literatūrą, muziką, meno darbus, sveikatos priežiūrą, finansus, logistiką ir daugelį kitų. DI padeda optimizuoti procesus, padidinti efektyvumą ir pasiūlyti naujas, iki šiol negalvotas paslaugas.

Paskaitos metu:

  • Kalbėsime apie tai, ką skaitmezacija atneša į verslo orgaziacijas bei ištisus verslo sektorius. Ką reikia žinoto, naudoti ir kam ruoštis?
  • Didelis dėmesys bus skirtas pačioms naujausioms dirbtinio intelekto (DI) tendencijoms, naujienoms ir tam, kas dar laukia ateityje.
  • Taip pat aptarsime ir praktines jo panaudojimo galimybes, pasidarysime dirbtinio intelekto (DI) įrankių apžvalgą, didžiausią dėmesį skirdami generatyviniams vaizdo, garso ir teksto įrankiams.

Šarūnas Dignaitis – EdTech asociacijos vadovas, startuolio Moxliukas.lt bendraįkūrėjas, Peškom.lt patirtinių mokymų vadovas, visuomenininkas ir švietimo inovacijų ekspertas. Švietimo ir technologijų srityje dirbantis daugiau nei 10 metų – nuo nevyriausybinio sektoriaus, edukacinių programų kūrimo – iki verslo konsultavimo bei vadovavimo IT akademijai.