Dr. Eugenijus Laurinaitis

„Kaip kurti santykius ir išlaikyti ryšius”

LIVE paskaita per Zoom ir gyvai Vilniuje

Bendravimas, naujų santykių kūrimas ir ryšių palaikymas yra svarbus tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime.
 
Mes kasdien bendraujame ne tik su savo šeimos nariais, tačiau sutinkame įvairiausią spektrą asmenybių. Apsupti save žmonėmis, su kuriais galėtum pasikalbėti, užsiimti bendra veikla arba tiesiog būti kartu svarbu kaip numalšinti alkį ar troškulį. Ne veltui esame socialios būtybės, nuo seniausių laikų ieškojusios vis tobulesnių bendravimą palengvinančių priemonių.
 
Kartais sunku tiek suprasti kito žmogaus jausmus, emocijas, mintis, tiek išreikšti save siekiant, jog žmogus suprastų teisingai.
 
Ši paskaita padės suprasti ryšio puoselėjimo ypatybes, pažvelgiant į patį santykį ne tik savo, bet ir kito žmogaus, su kuriuo yra pradedamas arba kurį laiką jau kuriamas santykis, akimis. Tarsi pasaulį skirtingai matančių bei jaučiančių, ryšį kuriančių žmonių, bendravimo subtilybių analizė, kurioje būtų atsakoma į klausimus:
  • Kaip kurti tvarius ir ilgalaikius santykius?
  • kaip bendrauti su žmonėmis, kuriuos sutinkame savo kasdienybėje?
  • kodėl dažniausiai kyla konfliktai, nesutarimai?
  • kaip išreikšti save, siekiant būti suprastam?
  • kaip suprasti ir tinkamai reaguoti į kito žmogaus jausmus?

Dr. Eugenijus Laurinaitis – gydytojas psichiatras, psichoterapeutas, VU docentas, M. Romerio universiteto profesorius, psichoterapijos dėstytojas, lektorius, Lietuvos psichoterapijos draugijos prezidentas, priklausantis Europos psichoterapijos asociacijos (EAP) valdybai, nuo 2015 m. užima EAP Generalinio sekretoriaus pavaduotojo pareigas.