Rūta Merkytė

„Kas padeda įveikti didžiausius iššūkius ir susikurti autentišką gyvenimą?“

Beveik aštuonerius metus kurdama „Manilla“ prekės ženklą, Rūta susidūrė, ko gero, su visais versle įmanomais iššūkiais. Ir jei ne asmeninės lyderystės pamokos ir jų svarba, Rūta sako nežinanti, ar šiandien galėtų būti ten, kur esanti ir džiaugtis pasiektais rezultatais. Kai itin daug dėmesio skiriame savo profesiniam tobulėjimui, ne mažiau svarbus ir asmeninis augimas. Tik plėsdami savo požiūrį ir atsinaujindami gebėsime susitvarkyti su užklumpančiais iššūkiais. Kaip nepasiduoti išorės sukeltam spaudimui ir neatsisakyti savo svajonių, sužinosite R. Merkytės paskaitoje „Asmeninė lyderystė: kas padeda įveikti didžiausius iššūkius ir susikurti autentišką gyvenimą?“

Paskaitos metu:

  • Užduosime sau klausimą, ar sutinkame gyventi vidutinį, normalų gyvenimą, nors mūsų širdis trokšta kur kas daugiau?
  • Sužinosite, kas yra asmeninė lyderystė ir kodėl ji žūtbūt reikalinga kuriant sau ir pasauliui.
  • Atskleisite paslaptį, kaip išlaikyti vidinę ašį, kai pasaulį purto turbulencija ir kaip nepasiduoti neigiamai aplinkos įtakai.
  • Atrasite būdus, kas padeda įveikti didžiausius gyvenimo iššūkius.
  • Išgirsite, kaip susikurti autentišką, mus pačias įkvepianti gyvenimo ir karjeros kelią. 
  • Kalbėsime apie emocinio intelekto svarbą ir kodėl svarbu jį lavinti.

Rūta Merkytė – gydytoja, vieno didžiausių Lietuvoje natūralios odos priežiūros prekės ženklo – MANILLA natural skincare įkūrėja. Gydytoja R. Merkytė veda paskaitas apie pasitikėjimą savimi, sveikatą, dvasines praktikas bei dalinasi savo, kaip specialisto ir pilnavertį gyvenimą kuriančio žmogaus, žiniomis.