Remigijus Savickas

„Stiprus viduje - stiprus išorėje: kaip lyderiui padėti pačiam sau?“

Šiandien vis garsiau kalbama apie tai, jog koronaviruso pandemiją keičia emocinio perdegimo ir visuotinio išsekimo epidemija. Nesuderintas darbo ir poilsio režimas, stresas, nuolatinė „energiją siurbianti“ bei toksiška aplinka įsuka į savęs praradimo sūkurį. Perdegęs, vidinių resursų kurti, džiaugtis ir eiti į priekį neturintis lyderis nesugebės pasirūpinti ir kitais – savo komanda, savo darbuotojais. Juk iš tuščio indo neįpilsi.

Lyderiams, kas dieną pirmiausia galvojant apie kitus – rūpinantis darbuotojais, juos motyvuojant ir įkvepiant, gyvybiškai svarbu nepamiršti ir savęs.

Kaip dienos metu turėti aktyvaus atsistatymo pertraukėlių, kaip gebėti sveikai reaguoti į emocines provokacijas, suvokti savo veiklos prasmę ir jausti dėkingumą prabėgusiai dienai ir norą šypsotis vakare, o ne paskęsti būsenoje, kai nebesinori nieko? Visa tai ir dar daugiau Remigijaus Savicko paskaitoje „Stiprus viduje – stiprus išorėje: kaip lyderiui padėti pačiam sau?“.

Paskaitos metu taip pat:

  • Sužinosite apie sisteminį ir holistinį veikimo būdą, kuris padės pereiti nuo patiriamos įtampos prie malonaus veikimo ir sukurti geresnę savijautą kasdien.
  • Supažindins su neuromokslu grįstomis praktikomis, kurios padės pasiekti naują profesinės veiklos ir gyvenimo kokybę bei pažadins norą augti ir kryptingai veikti kasdien.
  • Atrasite būdus, kaip ištrūkti iš įsisiūbavusio įtampos rato ir atrasti malonumą tame, ką veikiate.

Remigijus Savickas – tarptautinio lygio „FLOW Hacking“ ir „Autentiškos lyderystės“ programų mentorius, padedantis transformuoti vadovų, verslo savininkų – lyderių geros savijautos (wellbeing) lygį. @Remaster.life įkūrėjas. Jau daugiau negu 20 metų intensyviai tyrinėja asmeninio augimo ir žmogaus gerovės praktikas. Sėkmės matas šiuolaikiniame pasaulyje neturėtų būti – kiek daug tu darai. Daug svarbiau – kaip tu jautiesi darydamas. Remigijus surasti atsakymams, pasitelkiant prevencinę mediciną, technologijas, neuromokslą ir asmenines patirtis, pašventė savo gyvenimą.