Rėmėjams

Moterys nusipelno daugiau. Vos 17 % per praėjusius metus pasaulyje sukurtų startuolių yra įkurti moterų. Tik 12 % moterų įkurtų startuolių Europos Sąjungoje gavo rizikos kapitalo fondų investicijas, taigi, pritraukia ženkliai mažiau lyginant su vyrų vadovaujamais startuoliais.

Lietuvoje moterys vis dar gana retai užima aukštus postus verslo srityse ar politikoje. O Europos lyčių lygybės instituto (EIGE) sudarytame reitinge Lietuva per dvejus metus smuktelėjo iš 19-osios į 23-ąją vietą.

WoW University nori tai pakeisti. Mes suteikiame naujausias žinias, moderniausius įgūdžius, reikalingus ateities profesijoms – kūrybiškumą ir kritinį mąstymą, mokėjimą dirbti su idėjomis, veikti neapibrėžtose situacijose ir nepasiduoti stresui tiek darbe, tiek ir šeimoje. Tai yra žinios, įgūdžiai ir pasitikėjimas savimi, kurie padės atskleisti kiekvienos moters potencialą.

Stipendijos

Kviečiame verslo įmones prisidėti skiriant stipendijas labiausiai pažeidžiamoms moterų grupėms. 2020 m. pavasario sesijos metu net 100 stipendijų buvo išdalinta moterims, auginančioms neįgalius ar vėžiu sergančius vaikus, padedant joms grįžti į aktyvų socialinį gyvenimą ir darbo rinką. Plačiau apie stipendijas

Kurso draugai

WoW University siekia, kad mokslas būtų prieinamas visoms, kad nei atstumas, nei kurso kaina netaptų kliūtimi mokytis iš geriausių Lietuvos dėstytojų. Tapdami kurso draugu padedate mums kurti lygių galimybių Lietuvą, neužkraunant visos finansinės naštos moterims.

Rėmėjai