Prof. Inga Minelgaitė

„Lyderystės pusiausvyra: tarp kokybės ir greičio”

Greitis ir kokybė dažnai suvokiami kaip pageidautini, tačiau sunkiai kartu suderinami elementai. Šiandien vis dar esame įpratę ilgiau palaukti nepriekaištingos kokybės rezultato, o gavę jį greitai, į kokybę esame linkę žiūrėti pro pirštus. Ši taisyklė galioja ne tik prekėms ar paslaugoms – ją atrandame ir organizacijų vadyboje.

Šiuolaikiniame, sparčiai besikeičiančiame pasaulyje sėkmingam lyderiui nepakanka priimti teisingus sprendimus. Šių dienų kontekstas iš mūsų reikalauja ne tik teisingų, bet ir greitų sprendimų lyderystės procese. Tad lyderystės greitis tampa vis aktualesne kompetencija ir dar vienu atsakymu efektyvaus vadovavimo paieškose.

Šios paskaitos metu prof. dr. Inga Mingelaitė papasakos, kas tai yra ir kam reikalingas lyderystės greitis, kaip lyderiams šis įgūdis padeda būti atspariems. Su lektorės pagalba išmoksite suprasti, koks yra jūsų asmeninis lyderystės greitis ir kaip surasti optimalų asmeninį balansą tarp orientacijos į greitį bei kokybę. Įsivertinsite, kaip pagerinti savo ir savo komandos lyderystės greitį.

Prof. Dr. Inga Minelgaitė yra praktikė ir tyrėja Islandijos universitete, taip pat kviestinė profesorė keliuose kituose Europos universitetuose. I. Minelgaitė turi daugiau nei 10 metų vadovavimo patirtį, eidama vidurinio ir aukščiausio lygio vadovo pareigas, kurią įgijo prieš prisijungdama prie akademinės bendruomenės. Kaip konsultantė ir tyrėja I. Minelgaitė dirbo su didžiausiomis savo srities įmonėmis pasaulyje. Negana to, profesorė nominuota „Metų mokslininko“ apdovanojimui, yra tarp 4 proc. skaitomiausių portalo „Academia„, turinčio 70 mln. vartotojų, tyrėjų.