Povilas Petrauskas

„Ryšį kuriantys dialogai – auginanti lyderystė"

Kaip su(si)kurti tokią aplinką, kurioje žmonės atsikratytų permainų baimės ir klestėtų? Tai daro organizacijos, kuriose veikia mokymosi kultūra. Jose dirbantys žmonės dažniau nei kiti kalbasi tarpusavyje, kelia klausimus, stebi veiklą ir tariasi, kas gali būti pakeista procese, kodėl daroma būtent taip ir ne kitaip. Jie mokosi vieni iš kitų. Lyderis – ne išimtis. Jis mokosi kartu su komanda ir turi „pereiti” iš protingo – žinančio visus atsakymus, į išmintingą – turintį teisingus klausimus. Patarimas arba atsakymas, duodamas nežinant visos reikalo esmės, yra geriausiu atveju vidutinio lygio. Lyderis turi užtikrinti tvarų pokytį, o tai yra kur kas daugiau nei vien valdyti resursus. Todėl jam svarbu pamatyti sąsajas tarp to, kokią viziją mato ir kaip prie jos galėtų prisidėti komandos nariai, entuziasmu degančiomis akimis.

Šioje paskaitoje, atlikdamos testą, galėsite pamatyti, kaip dažnai esate linkusios ne(į)siklausyti ir vis tiek dalinti patarimus kitiems. Suprasite, kaip „prigauti” save, kai norėtas duoti patarimas nėra tinkamiausias, o vietoje jo vertingiau pasidomėti kitu žmogumi ir kurti kokybiškesnius santykius. Pabandysite pažvelgti į kasdienes situacijas, suprasti įprasto veikimo pasekmes ir įsivardinti naujus įpročius, kurie galėtų keisti senąjį veikimo modelį. Gausite ryšį kuriančių dialogų atmintinę, nes pokytis įvyksta, kai kiekvienas komandos narys turi galimybę prisidėti. Dialogai padeda išsigryninti bendrą viziją ir kiekvienas komandos narys mato joje dalį savęs.

Galiausiai bus pristatytas Autentiškos Lyderystės Modelis ir lektorius paaiškins, kaip susidaryti planą lyderystei ugdyti.

Povilas Petrauskas – vienas geriausiai žinomų koučingo profesionalų Lietuvoje ir pirmasis Baltijos šalyse „Marshall Goldsmith“ sertifikuotas Executive & Team treneris, konsultuojantis aukščiausio lygio verslo vadovus. Jo koučingo patirtis siekia daugiau kaip 1450 individualių sesijų. Povilas skaito pranešimus didžiausiose Lietuvos verslo konferencijose EBIT, Pardavimų formulė, HR Savaitė. Savo charizma ir įžvalgumu jis yra įkvėpęs tūkstančius žmonių siekti jų tikrųjų svajonių.