Povilas Petrauskas

„Lyderystės architektūra: lyderio ir komandos įgalinimo įrankis"

Jūsų, kaip lyderio, sėkmė yra tiesiogiai proporcinga Jūsų vadovaujamos komandos sėkmei. Todėl lyderiams labai svarbu atrasti tokį vadovavimo stilių, kuris padėtų komandos nariams maksimaliai išnaudoti jų potencialą. Įnešti aiškumo, kur komanda ir jos Vadovas yra stiprūs, ką labiausiai vertina ir dėl ko kovoja iki galo. Augdama pati kaip lyderė, Tu gali ugdyti lyderystę kituose ir padėti organizacijai pasiekti užsibrėžtų tikslų. Vis dėlto dažnas lyderis patenka į spąstus, jog bando pažinti save ir savo komandą per “vakarykščius” metodus.

Šios paskaitos metu Jūs gausite įrankius, kaip nepasimesti tarp visų “KAIP padaryti”, kuomet atsakymai slypi prieš akis. Tiek lyderiai, tiek savo srities ekspertai yra labai gerai įvaldę funkcinius įgūdžius (žino KAIP padaryti). Tačiau “KODĖL mano komanda veikia būtent taip?" yra daug svarbiau nei "KAIP pasiekti, kad ji atliktų tai?”.

Dabar, kai iš daugelio darbuotojų reikalaujama padaryti daugiau su mažiau, jie yra linkę atsiriboti nuo organizacijos procesų. Ir čia yra esminis lyderio darbas - įgalinti komandą veikti. Sužinosite, kaip galite auginti savo komandą, kad jos nariai jaustųsi pilnai įsitraukę, tobulintų savo įgūdžius ir žinotų, kad jų entuziazmas yra itin svarbus indėlis visai organizacijai. Gausite testą, kurį atlikusios galėsite susipažinti su savo autentišku vadovavimo stiliumi. Suvoksite, kaip galite jį stiprinti. Ir sužinosite, kaip praktiškai pritaikyti labiausiai tinkamus metodus, kurie iš tikrųjų skatina komandą augti, padeda atpažinti talentus kituose ir parodyti jiems, kaip juos galima vystyti. Sužinosite, kaip stiprinti įgūdžius, kurie padės priimti pokyčius, kaip galimybę augti, atpažinti, kur yra strateginiai ir taktiniai darbai, kurių norima siekti ir už kuriuos prisiimama atsakomybė.

Povilas Petrauskas – vienas geriausiai žinomų koučingo profesionalų Lietuvoje ir pirmasis Baltijos šalyse „Marshall Goldsmith“ sertifikuotas Executive & Team treneris, konsultuojantis aukščiausio lygio verslo vadovus. Jo koučingo patirtis siekia daugiau kaip 2000 individualių sesijų. Povilas skaito pranešimus didžiausiose Lietuvos verslo konferencijose EBIT, Pardavimų formulė, HR Savaitė. Savo charizma ir įžvalgumu jis yra įkvėpęs tūkstančius žmonių siekti jų tikrųjų svajonių.