WoW University
rudens sezonas

Kursas startuoja rugsėjo 22 d.

 • kursas yra dėstomas tik internetu;
 • rudens semestras vyks nuo rugsėjo 22 d. iki gruodžio 22 d.;
 • kursams tau reikės išmaniojo įrenginio su kamera, mikrofonu ir internetu – telefono, planšetės arba kompiuterio;
 • labai rekomenduojame dalyvauti visose komandinėse užduotyse, video susitikimuose arba mažiausiai 6 iš 13;
 • daugiausia naudos iš kursų gausi, jei atliksi visus namų darbus arba mažiausiai 10 iš 13;
 • paskaitoms ir namų darbams patariame skirti 5-7 valandas per savaitę;
 • klausytis paskaitų ir atlikti užduotis galėsi tau patogiu laiku, tačiau labai rekomenduojame laikytis kursų temų ir bendro tempo.
 • iš viso 13 paskaitų  (vienos paskaitos trukmė apie 2val.)
 • daugiau kaip 76 valandas unikalios, darbe ir gyvenime pritaikomos medžiagos;
 • 26 įkvepiančius virtualaus mentoriaus audio įrašus (podcast’us);
 • 13 įgūdžius įsisavinti padedančių namų darbų;
 • 13 bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius lavinančių komandinių užduočių (internetinių susitikimų/skambučių);
 • 13  klausimų ir atsakymų sesijas;
 • grupės dalyvių komunikaciją viso kurso metu;
 • 1 WoW paskaita – tiesioginė transliacija tavo paskyroje arba galimybė jau kitą dieną peržiūrėti internete patalpintus įrašus. Paskaitą galėsi išklausyti ir dalimis, tau patogiu metu; 
 • 2 mentoriaus audio įrašai po 15 min. (viso 30 min. per savaitę);
 • 1 namų darbas, rekomenduojame skirti 1-2 val. per savaitę;
 • 1 komandinė užduotis / internetinis susitikimas arba skambutis (iki 1-1,5 val.);
 • 1 klausimų ir atsakymų sesija – galėsi stebėti tiesioginę transliaciją arba peržiūrėti internete patalpintą įrašą (trukmė iki 1 val.);

Paskaitos

WoW University internetinės paskaitos kuriamos taip, kad būtų lengvai suprantamos ir įtrauktų pritaikyti įgytas žinias. Dėstytojai dalinsis ne tik žiniomis, aktualia informacija, bet ir realių situacijų pavyzdžiais. Savo sričių profesionalai suteiks veiksmingų patarimų ir paskirs praktikoje pritaikomus namų darbus, nes mūsų universiteto šūkis: žinios+patirtys=įgūdžiai.

 

Audio įrašai (podcast)

Kad paskatų informaciją įsisąmoninti ir prisiminti būtų lengviau, kiekvienas dėstytojas paruoš papildomą 15 min podcast’ą (tinklalaidę), kurioje trumpai nupasakos esminius paskaitos punktus. Taip pat, papildomai bus paruoštas dar vienas 15 min trukmės podcast’as pristatantis namų darbus ir individualias užduotis. 

 

Namų darbai 

Po kiekvienos paskaitos skiriamos savaitinės užduotys, kurias atlikti rekomenduojama iki komandinių užduočių dienos. Jos metu užduotis bei jų rezultatus galėsi aptarti draugiškuose internetiniuose susitikimuose su kitomis kurso dalyvėmis.

 

Komandinės užduotys – internetiniai susitikimai (skambučiai)

Dalijimasis patirtimi bei atviras bendravimas tarpusavyje yra viena svarbiausių WoW University metodikos dalių. Ji leidžia be baimės aptarti užduotis tarpusavyje, pasidalinti sunkumais ar padėti viena kitai juos įveikti. Kas savaitę susipažinsi su vis kitomis 4-6 bendramokslėmis, su jomis galėsi ir toliau bendrauti uždaroje kurso bendruomenėje.

Dėstytojai bei kuratoriai skambučiuose nedalyvauja – tai yra laikas, skirtas jūsų bendravimui tarpusavyje. Kurso metu bent du kartus tapsi tokio skambučio koordinatore ir taip mokysiesi būti mentore, lydere.

Susitikimai internetu bus itin naudingi ir praktiški. Kiekvieną savaitę WoW atsiųs ne tik komandines užduotis, bet ir gaires joms atlikti, o taip pat – klausimus, kuriuos spręsite kartu.

Todėl tai bus ne tik emociškai skanūs, tačiau ir efektyvią struktūrą turintys pokalbiai.

 

Klausimų/atsakymų sesijos

Po kiekvienos savaitės paskaitos galėsi atsiųsti savo klausimus, į kuriuos sulauksi atsakymų sesijos metu. Dalį klausimų dėstytojai atsakys asmeniškai tau. Kurso metu vyks 6 klausimų/atsakymų sesijos, kurias galėsi stebėti transliuojamas gyvai arba peržiūrėti jų įrašus tau patogiu metu.

 

Kurso bendruomenė

Universiteto bendruomenė – tai saugus, uždaras ratas, skirta išskirtinai kurso dalyvėms. Tai vieta, kurioje savo nuomonę galėsi reikšti be baimės, kad būsi nesuprasta ar neišgirsta. Čia galėsi diskutuoti, dalintis idėjomis bei istorijomis, atrasti įdomių naujų žmonių bei naujų temų. Svarbiausia tai, kad čia gausi stiprų ir reikalingą palaikymą, be kurio kiekvienos mūsų judėjimas pirmyn yra tiesiog neįmanomas. 

Kiekvieną antradienį

18:30-21:00 val.

Paskaitos filmavimas – transliaciją galėsi žiūrėti tiesiogiai arba peržiūrėti įrašą vėliau prisijungusi prie savo paskyros;

Kiekvieną trečiadienį

Siunčiami Audio įrašai  + paskaitos įrašas;

Kiekvieną penktadienį

Vyks WoW TV arba klausimų / atsakymų sesija (galėsi stebėti tiesiogines transliacijas arba peržiūrėti įrašus Tau patogiu laiku);

Kiekvieną savaitgalį

Vyks komandinės užduotys/skambučiai (tiksli data bus skelbiama savaitę prieš naujos temos pradžią).

Dėstytojų sąrašas bus paskelbtas netrukus.