Paulius Rakštikas

„Psichologinis atsparumas ir sąmoningas gyvenimas"

Paulius Rakštikas - psichologas, vienas pirmųjų Lietuvoje mindfulness mokytojų, knygos apie sąmoningumo ugdymą "Staigmena gyventi" autorius, bei meditacijų programėlės PAUZĖ kūrėjas. Paulius šiuo metu yra susitelkęs ties sąmoningumo ugdymo būdais, kuriuos populiarina Lietuvoje, matydamas jų naudą tiek individualių žmonių patirtyse, tiek brandžių organizacijų veiklose.

„Gebėjimas grąžinti nuolatos klajojantį dėmesingumą yra sprendimų ir charakterio tikrasis pagrindas" - daugiau nei prieš šimtą metų rašė psichologijos klasikas William James.
Paskaitos metu prisiliesite prie šios žinutės tiek racionaliai, tiek per patyrimą. Kartu su mindfulness mokytojumi Pauliumi Rakštiku patyrinėsite pagrindines dėmesio savybes sulėtinant tempą, atsigręžiant į savo vidų ir randant ten glūdintį resursą, kuriuo išmoksite pasinaudoti bet kokiose darbo ir gyvenimo situacijose. Taip pat sužinosite kaip reguliari savistaba leidžia keisti santykį su stresą keliančiais įvykiais, kaip tai gali padėti priimti sunkumus, bei pakurstyti yderystę ir gyvenimo džiaugsmą.