landing 0217
landing 0217

Registracija į NEMOKAMĄ „Ateities įgūdžių kurso" savaitę

Andrės AMIYA Pabarčiūtės paskaita „Kokia Tavo gyvenimo strategija?" - LIVE rugsėjo 21 d.
Marinos Valiukonienės dirbtuvės „Kas įgalina pasiekti norimų tikslų greičiau?" - LIVE rugsėjo 23 d.

Ateities įgūdžių kursas – 13 savaičių truksianti žinių ir praktikos kelionė. Ją sudarys 12 paskaitų, 4 unikalūs ir neįtikėtinai vertingi iššūkiai, 5 pagrindiniai formuojami įgūdžiai, mažos bendraminčių grupės, networkingo vakarai ir šventės. 

Jei nemokamos savaitės metu nuspręsi tęsti mokymąsi ir įsigysi rudens Ateities įgūdžių kursą – jis tau kainuos 200 Eur (vietoj 269 Eur)!

Andrė AMIYA Pabarčiūtė „Kokia Tavo gyvenimo strategija?"

Andrė AMIYA Pabarčiūtė ‒ asmeninio augimo mokymų centro „SoulACTION“ ir Moters Magijos Mokyklos bendraįkūrėja, emocinio ir dvasinio intelekto lavinimo mokytoja. Pastaruosius 16 metų trukusias intensyvias dvasines ir asmeninio augimo praktikas AMIYA pavertė realiais savo gyvenimo rezultatais ir įstabia kokybe tiek profesiniame, tiek asmeniniame gyvenime. Jos autentiškas pavyzdys įkvėpė tūkstančius žmonių.

Kiekvienas žmogus turi du pasirinkimus: nugyventi gyvenimą sąmoningai arba ne, aiškume arba pasimetime. Sąmoningas gyvenimo strategijos pasirinkimas padeda ryškiai, autentiškai, skaidriai ir efektyviai įgyvendinti tavo pašaukimą.

Paskaitoje tyrinėsite:
– 4 esmines žmogaus gyvenimo strategijas;
– 4 pašaukimus;
– 4 savirealizacijos kryptis.
Rask savo gyvenimo kryptį!

Paskaita vyks rugsėjo 21 d. 19 val. live per Zoom. Vakaro metu mes taip pat atšvęsime naujų mokslo metų pradžią! Jūsų laukia muzikinis siurprizas ir daug gražių sveikinimų. Viso vakaro trukmė 2.5 val. 

Marina Valiukonienė „Kas padeda pasiekti norimų tikslų greičiau?"

Marina Valiukonienė – „Mastermind” metodo trenerė ir MASTERMIND moderatorių online mokyklos įkūrėja. Tobulėjimo grupių organizatorė, konferencijų lektorė. 

Mastermind, tai komandinio darbo metodas, kuriuo naudodamiesi žmonės kartu eina link savo tikslų. Grupės tikslas yra asmeninis augimas, tobulėjimas pasirinktoje srityje, greitas tikslo siekimas. Dirbdami bendraminčių grupėje dalyviai dalinasi savo idėjomis, įžvalgomis ir patirtimi, kuri padeda kitiems pasiekti asmeninių tikslų. Šioje grupėje tarp žmonių ryšys yra daug didesnis nei, tarkime, darbo kolektyve ar tiesiog kokiame nors draugų susibūrime.

Šių dirbtuvių metu Jūs atrasite, kuo galite būti naudinga kitoms kurso dalyvėms ir tuo pačiu sau. Keliausite į supratimą, kur dabar esate, kurios gyvenimo kryptys Jūsų šiuo metu netenkina, ir kaip galima pajudėti iš šio taško tam, kad pasiektumėte savo tikslus ir svajones.
Sužinosite, kaip gimsta tikslai, tikslo išsikėlimo technikas, struktūrą ir tikslo dekompoziciją.
Susipažinsite su mastermind susitikimų scenarijais ir kaip šį metodą galima taikyti įvairiuose gyvenimo situacijose.

Paskaita vyks rugsėjo 23 d. 19 val. live per Zoom. Trukmė 1.5 val. 

Jei nemokamos savaitės metu nuspręsi tęsti mokymąsi ir įsigysi rudens Ateities įgūdžių kursą – jis tau kainuos 200 Eur (vietoj 269 Eur)!

Į nemokamą savaitę kviečiame registruotis tik tas moteris, kurios dar nėra įsigijusios kurso.