testAsset 6
mobile coverAsset 7

Kaip pažinti savo stiprybes ir jas puoselėti?

Rugsėjo 22-28d.

WoW University yra unikali interneto mokymosi sistema, kuri leidžia mokytis mažose, interesų pagrindu suburtose grupėse. Paskaitos ir užduotys čia paskirstytos tokiu būdu, kad ne tik gautum žinias, bet jaustum nuolatinį palaikymą ir iš dėstytojos, ir iš kitų studenčių-bendraminčių.

Per nemokamą savaitę gausi:

  • Išskirtinę Linos Danienės paskaitą “Kaip pažinti savo stiprybes ir jas puoselėti?”
  • Asmeninę užduotį – namų darbą
  • Valandą grupinio darbo su kitomis, panašių interesų vedamomis studentėmis
  • Dvi tinklalaides, kurios padės lengviau įsisavinti paskaitos medžiagą
  • Klausimų ir atsakymų sesiją su Lina Daniene
  • Nuolatinį palaikymą iš kurso kuratorių ir kitų studenčių

Paskaita su Lina Daniene, profesinio augimo konsultante, supažindina su šešiais pagrindiniais trikdžiais judėjimui pirmyn profesinėje veikloje, ateities vizijos bei planų įgyvendinime. Atskleidžiama individualių asmeninių stiprybių ir silpnybių atpažinimo bei pripažinimo svarba, turinti įtakos pasitenkinimui veikla ilgalaikėje perspektyvoje.

Paskaitoje pateikiamas interaktyvus testas leis pažinti Jūsų individualią asmenybės dinamiką, padės atrasti kaip veikia Jūsų vidinis ritmas, koks Jūsų potencialas verslo aplinkoje atsižvelgiant į asmenybės tipą bei padės nusimatyti pokyčius, kurie leis padidinti pasitenkinimą savo profesiniu gyvenimu.

Paskaitoje aptariama kaip elgtis ir ties kuo susitelkti kai esama veikla ima erzinti, pristatomi šeši baziniai asmenybės poreikiai ir kaip juos atpažinus suplanuoti bei įgyvendinti pokyčius. Dėstytojos pateikiami klausimai bei atsakymai leis įvertinti savo praeitį, sužinoti ir teisingai susiformuoti ateities viziją. Paskaita skirta siekiantiems atpažinti savo vidinius poreikius, asmenybės tipą, atmesti ribojančius įsitikinimus bei išeiti iš nepasitenkinimo rato.

Ši paskaita yra unikalaus WoW University Ateities įgūdžių kurso dalis. Pasirinkusios visą kursą studentės per 13 savaičių įgaus itin platų gebėjimų spektrą. Nors iki šiol šie įgūdžiai nebuvo mokomi vienoje vietoje, jie yra būtent tai, kas padės suspindėti ateities darbuose.

Registruokis nemokamai paskaitai