Mindaugas Vidugiris

Iššūkių bei palaikymo grupių mentorius ir kurso vedlys

Mindaugas Vidugiris yra sertifikuotas Marshall Goldsmith koučeris, vidinės organizacijų kultūros formavimo, krizių valdymo ir asmeninio tobulėjimo ekspertas. Jo patirtis dirbant su komandomis – daugiau nei 250 Lietuvos ir užsienio organizacijų. Unikalių iniciatyvų, kaip „Masters of Calm“ festivalio ir „Whatansu“ stovyklų organizatorius bei patirtinių mokymų ekspertas.

Mindaugas lydės studentes viso kurso metu, tiek padėdamas joms susijungti į palaikymo grupeles ir sukurti ryšį, tiek įveikti iššūkius, kurie kils mokymosi procese, tiek greičiau ir sėkmingiau pasiekti konkrečių tikslų.

Mentorius kurso studentes kvies į patyrimą, kuriame skatins kūrybiškai matyti net sudėtingiausias užduotis, susijungti į praturtinančius bei auginančius pokalbius ir net mažais žingsneliais einant pasiekti užsibrėžtų tikslų ir sukurti daugiau prasmės tiek sau, tiek aplinkiniams.

Mindaugas praves net 4 grupines sesijas kurso studentėms.
- Pirmoji Zoom sesija vyks kurso pradžioje ir bus skirta susiskirstyti į palaikymo ir atskaitomybės grupeles. Padėti išsikristalizuoti vienijančias vertybes ir pradėti kurti draugišką, saugų ryšį.
- Kitos dvi grupinės Zoom koučingo sesijos vyks kurso eigoje. Jų metu galėsite užduoti savo klausimus, pasidalinti savo patirtimi. Jų metu Mindaugas padės nukreipti jūsų energiją reikiama linkme, pačioms surasti atsakymus ir išeiti iš šių sesijų su jausmu, jog paaugote.
- Paskutinė grupinė Zoom sesija bus skirta viso kurso ir studenčių komandinio darbo apibendrinimui, įprasminimui ir refleksijai.