Marija Palaikytė

„Daugiau nei mada - Tavo stilius ir įvaizdis"

MARIJA PALAIKYTĖ - mados tendencijų analitikė, autorinės radijo laidos “Mados misija” kūrėja, lektorė, “Vyrų mados savaitės” organizatorė ir stilistė, atskleis, kaip sėkmingas įvaizdis gali prisidėti prie mūsų sėkmės plačiąja prasme. Ir svarbiausia: tai yra ne tuštybė, o harmonijos tarp vidaus ir išorės siekiamybė. Kuomet sėkmingas įvaizdis tampa daugiau nei patrauklia išvaizda - jis gali įkvėpti kiekvieną iš mūsų.

Marija įsitikinusi, jog mūsų išorė nėra tik pakuotė, tai galinga nebyli komunikacijos priemonė, kuri kartais išduoda daugiau nei žodžiai. Sąmoningai arba nesąmoningai susikurtas įvaizdis gali atskleisti mūsų tikslus, galimybes, atidumą detalėms, atsakingumą ar kitus asmenybės bruožus, o taip pat skonį plačiąja prasme. Tad, kodėl nepasinaudoti proga sėkmingo įvaizdžio pagalba sustiprinti mūsų asmeninių savybių bei galimybių patrauklumą?

Sėkmingas įvaizdis gali ne tik mus parodyti patrauklesniais, bet įkvėpti pasitikėjimo savimi, pozityvios energijos, užtikrintumo ir tt. Mūsų išorė: laikysena, apranga, aksesuarai, šukuosena, kvepalai ir tt mus gali paskatinti, bet nesėkmės arba atsainaus požiūrio į save atveju, lygiai taip pat gali ir slopinti. Kokios mados mums reikia šiandien? Ir kaip pasitelkus madą siekti savosios harmonijos tarp vidaus ir išorės?

Šios paskaitos metu jūs sužinosite:

- Kaip gimsta mada ir kodėl gali būti taip, kad madą kuriame mes patys.
- Mados įtaka mūsų kasdienybėje.
- Individualumas, optinių proporcijų menas ir aprangos taisyklės - praktiniai patarimai.
- Vidaus ir išorės harmonija.
- Sėkminga įvaizdis visiems nepriklausomai nuo lyties, rasės, amžiaus ar kūno proporcijų.
- Sėkmingas įvaizdis - sėkmės link.