Marija Mikalauskienė

"Viešasis kalbėjimas: greitas ir paprastas būdas efektyviai kalbėti?"

Viešojo kalbėjimo kursas, vedamas šios srities specialistės bei trenerės Marijos Mikalauskienės, supažindina su svarbiausiais kalbėjimo auditorijai metodais, lengvai pritaikomais kasdienėse situacijose. Kurso metu sužinosite apie svarbiausius savo kalbos valdymo aspektus: turinio svarbą, atsipalaidavimą prieš kalbant auditorijai, balso bei kūno valdymą, auditorijos dėmesio pritraukimą ir išlaikymą, ryšio su klausytoju sukūrimą. Praktiškų patarimų bei interaktyvių testų pagalba lektorė padeda atrasti kelią į kiekvienam unikalias viešojo kalbėjimo stiprybes ir savo autentiškos asmenybės atskleidimą. Paskaita skirta siekiantiems įgyti profesionalumo išliekant savimi viešajame kalbėjime.

Kaip atsipalaiduoti prieš kalbant auditorijai? Metodai, leisiantys sumažinti įtampą bei suvaldyti save svarbiausiais kalbėjimo momentais – paskaitoje su M. Mikalauskiene.

Viešasis kalbėjimas yra aktualus kiekvieną dieną, net jei kalbama su vienu žmogumi. Kaip pelnyti klausytojo dėmesį ir gauti tai, ko reikia jums? Keletas patarimų iš viešojo kalbėjimo specialistės M. Mikalauskienės lūpų.

Viešasis kalbėjimas, net jei kalbama vienam žmogui, gali arba padėti jums pasiekti tai, ko tikitės arba priešingai, paliekant dar didesnę baimę kalbėti ateityje.  Kalbą nuo jos sėkmės kartais skiria vos keli paprasti žingsniai, su kuriais supažindina gerai žinoma specialistė. 

Teisingas kalbėjimas, pasak viešojo kalbėjimo trenerės Marijos Mikalauskienės, yra profesionalumo ir išlikimo autentišku savimi balansas. Kaip jį pasiekti?

Daugiau paskaitų