Naujos kartos lyderystės kursas moterims

8 SAVAITėS · 8 MODULIAI · 4 val. per savaitę · internete nuo SPALIO 19 d. iki GRUODŽIO 13 d.

Jau žinai ir veiki daug, bet norisi dar daugiau, stipriau, sėkmingiau? Atrodo jau realizavai save, bet kažko vis dar trūksta? Galvoji apie dar vienus saviugdos kursus, tačiau visi jie vis apie tą patį?

Jei taip, ši unikali savilyderystės programa yra skirta būtent tau – norinčiai praplėsti savo galimybes ir pagaliau įgyvendinti reikšmingus pokyčius. Šio kurso metu pažinsi savo autentiškumą, atrasi paslėptus talentus bei unikalų lyderystės stilių ir pajudėsi pirmyn su dar didesne jėga!

Visa tai ir dar daugiau – viename kurse, kurį veda geriausios savo srities akademinio pasaulio dėstytojos, verslo ir startuolių atstovės bei kūrybininkės. Temų, apie kurias neišgirsi niekur kitur, atskleidimui jos pasitelks pasaulyje pripažintas metodikas, kurios leis pažvelgti į save bei savo tikslus kitu kampu. Tad prisijunk!

Kurso dėstytojos

Dr. Audronė Nakrošienė

ISM vadovų MBA studijų direktorė, “Naujos kartos komandos: kaip vystyti savarankiškas komandas?”

Prof. Inga Minelgaitė

Mokslininkė, Islandijos universiteto profesorė, “Koks tavo lyderio portretas?"

Jūratė Žalienė

Situacinės ir pokyčių lyderystės ekspertė, "Situacinė lyderystė"

Jurgita Gaukštė

Pasaulinio lygio lyderystės konsultantė, "Vertybėmis grįsta lyderystė "

Kristina Dryža

Viena įtakingiausių pasaulio futurologių ir verslo konsultančių, Australijos lietuvė, “Kaip susidraugauti su nežinomybe: lyderio intuicijos vystymas”

Rasa Baltė - Balčiūnienė

Mąstymo pokyčių konsultantė ir HAI instituto įkūrėja, "Kaip peržengti už įprastų mąstymo modelių: antrepreneriškas mąstymo būdas“

Dr. Olga Štangej

ISM vadovų magistrantūros programos direktorė, “Ateities verslas ir lyderio vaidmuo”

Daina Kleponė

Všį “Versli Lietuva” direktorė, “Vizionieriška lyderystė: laimintis matymas”

Intensyvus lyderystės kursas

- Kursas vyksta WoW University internetinėje mokymosi platformoje, pasiekiamoje 24 val. iš bet kurios pasaulio vietos kompiuteriu, išmaniuoju telefonu ar planšete.

- 8 paskaitos: kiekvieną pirmadienį 19 val. įkeliama nauja paskaita, kurią galėsite peržiūrėti jums tinkamu metu.

- Namų darbų užduotys, po kiekvienos paskaitos, padedančios ugdyti realius įgūdžius.

- 8 klausimų - atsakymų sesijos su dėstytojais.

- Uždara kurso Facebook grupė, skirta suteikti palaikymą, dalintis namų darbų užduotimis ir gauti grįžtamąjį ryšį.

- 3 komandinės užduotys mažose virtualiose 4-6 žmonių grupėse.

- Papildoma medžiaga, rekomenduojami straipsniai, knygos, video.

- Kontaktų vakaras kursui pasibaigus.

- Išklausius visą kursą išduodamas sertifikatas.

450€

  • Išsigryninsi savo autentišką lyderystės stilių bei gausi įrankius, padėsiančius geriausiai išnaudoti savo stiprybes;

 

  • Sužinosi, kaip siekti asmeninių tikslų neaukojant sveikatos, šeimos bei laisvalaikio;

 

  • Susipažinsi su moderniais komandų formavimo principais, kuriais remiasi inovatyvios kompanijos bei startuoliai, ir kurie leis suburti aplink save savarankišką ir palaikančią komandą;

 

  • Atrasi ateities verslui itin aktualius kūrybiško mąstymo būdus ir pažadinsi savyje nestandartinį požiūrį;

 

  • Išmoksi efektyviai susitvarkyti su iššūkiais, didžiausiomis savo baimėmis  ir pradėsi matyti daugiau galimybių savo veikloje ar versle;

 

  • Sužinosi, kuo turi remtis ir apie ką galvoti verslininkė, augindama ateities organizaciją;

 

  • Per specialias praktines užduotis pasiimsi gausybę realių įgūdžių bei patirčių, įgalinančių kokybiniam proveržiui tavo profesiniame gyvenime jau šiandien;

 

  • Jausies labiau pasitikinti savimi, suprantanti savo misiją ir viziją asmeninėje bei komandos lyderystėje;

 

  • Susitiprinsi savo intuityvų, emocinį ir socialinį intelektus;

 

  • Sutiksi būrį tokių pačių kaip tu – verslių ir veržlių ateities lyderių bei tapsi aktyvios bendruomenės dalimi.

 

"Pasauliui reikia tos ypatingos dovanos, kurią turi tik TU "

Marie Forleo

Lyderystės kurso temos

8 SAVAITėS · 8 MODULIAI · 4 val. per savaitę · internete nuo SPALIO 19 d.

Lyderystė yra menas, kurio galima išmokti ir kelionė prasideda nuo savęs pažinimo: savo talentų ir savo stipriųjų pusių atskleidimo bei jų panaudojimo. Todėl labai svarbu žinoti savo asmeninę misiją ir ją atspindinčias vertybes bei tikslus. 

„Vertybėmis grįsta lyderystė” 

Dėstytoja: Jurgita Gaukštė

Paskaitoje su Jurgita Gaukšte, pasitelkę savo vertybes gilinsitės į vieną iš svarbiausių gyvenimo klausimų „Kas aš esu?“. Nuo jo ir prasideda savilyderystės kelionė. 

Siekiant identifikuoti savo vertybes ir poreikius svarbu suvokti savo raidos stadijas, kodėl skirtinguose gyvenimo tarpsniuose vieni dalykai pasidaro svarbūs, o kiti tampa mažiau reikšmingi. Gilinsitės į savo poreikius bei vertybes pasitelkę Richard Barrett 7 asmeninio sąmoningumo lygių modelį, atlikdami asmeninių vertybių peržiūrą ir individualias užduotis. Užduotys padeda atpažinti, iš kur atsineštos jūsų vertybės, kas jūs esate dabar ir kokia kryptimi norite toliau kurti savo gyvenimą. C. G. Jungas sakė: „Esame tai, ką darome, o ne tai, ką kalbame, kad padarysime“. Kaip ir vertybės yra tai, kuo gyvename, o ne kuo norėtume gyventi.

Jurgita yra sertifikuota „Barrett Values Centre“ ir MBTI asmenybės tipologijos konsultantė, lektorė, įmonių konsultantė ir tinklaraščio samoningalyderyste.lt autorė. Ji įgyvendina konsultacinius projektus tarptautinėse kompanijose ir yra lyderystės konsultantė EMBA programose geriausiose verslo mokyklose Šveicarijoje, Kinijoje ir Rusijoje.

“Koks tavo lyderio portretas?” 

Dėstytoja: Prof. Inga Minelgaitė

Jau šiandienos, o ypač ateities, organizacijos pasižymi plokščiomis organizacijos hierarchijomis, kuomet atstumas tarp vadovo ir darbuotojo (lyderio ir sekėjo) vis mažėja. Naujosios lyderystės teorijos (pvz. pasidalintos lyderystės) lyderystę traktuoja kaip funkciją, kurią tam tikru metu atlieka tam tikras komandos narys. Tokiame kontekste visas dėmesys yra sutelkiamas į efektyvų komandos darbą ir tikslo pasiekimą. Tokiame kontekste sekėjystė yra kita lyderystės pusė. Tokiame kontekste geras lyderis yra ir geras sekėjas. Todėl šioje paskaitoje išmoksime pažinti save (Big Five testo pagalba), savo lyderystės potencialą. Taip pat pažinsime sekėjystės procesą bei sekėjų tipus – naudingos žinios efektyvaus komandos organizavimo ir komandinio darbo.

Organizacijos gyvena ne tik “plokštėjančios” hierarchijos laikmetyje. Esame laikmetyje, kuriame greitis tapo nauju “must”. Ir ne tik gaminant produktus. Dėl organizijoms keliamų reikalavimų, iš vadybos procesų, o taip pat ir lyderystės, tikimės greičio. Norime, kaip dažnai manoma, nesuderinamų dalykų – lyderystės, kuri būtų orientuota į greitį ir kokybę. Bet ar tai įmanoma? Paskaitos metu turėsite progą “išmatuoti” savo lyderystės greitį ir nusistatyti tobulėjimo kryptis.

Inga yra pirmoji ir vienintelė užsienietė, gavusi profesorės laipsnį Islandijos universiteto Verslo katedroje. Verslo konsultantė ir tyrėja. Mokslininkų tinklalapyje „Academia.edu“, vienijančiame 82 milijonus narių, Inga yra tarp skaitomiausių mokslininkų lyderystės, projektų ir verslo valdymo temomis.

Dirbdamos komandoje mes galime maksimaliai išnaudoti kiekvieno žmogaus potencialą, taip stiprindamos pasitikėjimą, kūrybiškumą, įsitraukimą ir efektyvumą. Darbas komandoje yra vienas dažniausiai pasitaikančių konceptų verslo pasaulyje, bet dažnai ir pati silpniausia grandis. Todėl gebėjimas formuoti ir auginti savarankiškas komandas yra didžiulis konkurencinis pranašumas.

„Situacinė lyderystė: kaip atrakinti laiminčios komandos potencialą?”

Dėstytoja: Jūratė Žalienė

Paskaitos metu sužinosite, kas yra situacinė lyderystė ir kokių įgūdžių jai reikia? Kokius etapus kiekviena nueiname (vykdydama veiklą, atlikdama užduotį, mokydamasi naujų įgūdžių), kol pasiekiame profesionalumo lygį?

Kaip vadovas / mentorius / kolega gali padėti tuos skirtingus lygius praeiti sklandžiau? Kodėl svarbu taikyti situacinę lyderystę, ir kokia iš jos nauda komandai?

Paskaitoje išgirstą medžiagą galėsite taikyti tiek naujoms, tiek jau suformuotoms komandoms. Gebėsite diagnozuoti problemas, kurios stabdo efektyvų komandos narių įsitraukimą, vystyti jų stipriąsias puses, sustiprinti pasitikėjimą ir pasirinkti vadovavimo stilių, kuris labiausiai atliepia esamą situaciją ir žmones.

Jūratė yra Situacinės Lyderystės ekspertė (SLII Ken Blanchard), daugiau nei 19 metų vedanti pardavimo ir verslo mokymus, Vyriausioji OVC Consulting įmonės konsultantė.

“Naujos kartos komandos: kaip vystyti savarankiškas komandas?”

Dėstytoja: Dr. Audronė Nakrošienė

Paskaitoje su Audrone Nakrošiene būsite supažindintos su komandų formavimosi etapais, suprasite, kokį vaidmenį kiekvienas iš mūsų prisiimame komandoje, priklausomai nuo mūsų asmeninių savybių ir nuo komandos sudėties. Paskaitos metu bus atskleista grįžtamojo ryšio nauda dirbant komandose ir jo reikšmė skirtinguose komandų formavimosi etapuose. Suprasite esminius veiksnius, kurie lemia efektyvų darbą komandose ir trukdžius, kurie nepadeda pasiekti norimų rezultatų. Dėstytoja pateiks praktines užduotis, kurias galėsite taikyti savo komandose ir tokiu būdu geriau pažinsite savo stipriąsias savybes.

Audronė yra ISM Vadovų MBA programos direktorė, docentė. Ji taip pat nuo 2001 m. vadovauja tarptautiniams energetikos projektams, dalyvauja mokslinių tyrimų tinklų veiklose ir konsultuoja organizacijas žmogiškųjų išteklių valdymo klausimais.

Antreprenerystė padeda įžvelgti unikalias idėjas ir inicijuoti jų įgyvendinimą. Tai holistinis mąstymo  būdas, leidžiantis visapusiškai įvertinti esamą situaciją, pamatyti besikeičiančius vartotojų poreikius, atpažinti tendencijas ir atsirandančias galimybes.

„Kaip peržengti už įprastų mąstymo modelių: antrepreneriškas mąstymo būdas“ 

Dėstytoja: Rasa Baltė – Balčiūnienė

Nuolat besikeičianti verslo aplinka reikalauja platesnio mąstymo bei inovatyvių žinių. Senas linijinis mąstymo būdas daugiau netinka. Pasaulis negali būti matomas logiškai ir nuosekliai einančia seka. Mes turime priimti naujus mąstymo modelius ir vertybes.

Šioje paskaitoje Rasa Baltė – Balčiūnienė supažindins su antrepreneriškos pasaulėžiūros mąstymo būdo ypatumais ir elgsenos charakteristikomis. Sužinosite antrepreneriškos mąstysenos diagnostikos instrumentus ir kaip juos taikyti savo gyvenime ir veikloje siekiant maksimaliai išnaudoti turimus resursus ir sukurti naujas galimybes. Sužinosite kūrybinio – novatoriško – kritinio ir estetinio mąstymų sąsajas ir jų prielaidas. Gausite įrankius kaip atpažinti ir prognozuoti šiuolaikines mikro ir makro tendencijas.

Šis modulis sustiprins jūsų gebėjimą laisvai ir lanksčiai mąstyti, rasti kūrybiškus sprendimus, mokėti prisitaikyti prie nuolat besikeičiančių sąlygų ir nuolat būti vienu žingsniu priekyje kuriant ir įgyvendinant naujas idėjas.

Rasa yra mąstymo ir veiklos pokyčių konsultantė, lyderystės programų autorė, tarptautinių požiūrio plėtimo forumų organizatorė ir moderatorė, įmonių „Femina Bona“ ir Harmoningos asmenybės instituto įkūrėja ir vadovė.

„Kaip susidraugauti su nežinomybe: lyderio intuicijos vystymas“

Dėstytoja: Kristina Dryža

Mes mėgstame mąstyti kairiuoju smegenų pusrutuliu, remtis mokslu ir racija, tačiau nežinome, kaip atsigręžti į žmoguje slypinčią potenciją, pasikliauti savo intuicija. Bėda ta, kad žmogui labiau patinka tai, kas pažįstama, ką galima kontroliuoti ir numatyti. Kartodami tai, kas buvo vakar ar šiandien, negalime sukurti rytojaus ir apskritai negalime kurti. Šios paskaitos metu futurologė Kristina Dryža parodys, kokie mąstysenos, veiklos, pasąmonės modeliai ir mitai vyrauja dabartinėje visuomenėje ir kaip iš jų išeiti, kaip sukurti inovatoriškesnes idėjas, kokybiškesnius ir produktyvesnius procesus bei produktus.

Kristina yra viena įtakingiausių pasaulio futurologių, verslo konsultantė,  archetipų specialistė, rašytoja ir tarptautinių konferencijų pranešėja.

Pasaulis juda link organizacijų, kurių vertybės, idėjos ir verslo modeliai yra kilę iš globalesnio suvokimo. Organizacijų, kurios palaiko nuolatinį tobulėjimą, lyčių lygybę, aplinkos gerinimą ir inovacijas. Jos remiasi darbuotojais, kurie nėra suvaržyti pareigybių, bet laisvai prisiima atsakomybę, inicijuoja ir juos motyvuoja ne pinigai, bet asmeninis savirealizacijos ir prasmės jausmas.

“Ateities verslas ir lyderio vaidmuo”

Dėstytoja: Dr. Olga Štangej

Jūsų lyderystė – jūsų vertybių atspindys. Jūsų verslo modelis – jo strategijos atspindys. Kalbant apie ateities verslą, strategiją, lyderystę, tvarumas tampa naujuoju raktažodžiu. Vieniems tvarumas yra savaime suprantama ir neatsiejama veiklos ir gyvenimo būdo dalis, o kitiems kelia daugiau klausimų, nei atsakymų.

Šios paskaitos metu Dr. Olga Štangej padės atsakyti į klausimus: ar jūsų veikloje, strategijoje, lyderystėje turėtų būti užkoduotas tvarumas? Ar jis – nauja galimybė, ar nauja būtinybė? Ar įmanoma ne tik vadovautis darniais tikslais, bet ir realiai jų pasiekti? Ir nuo ko pradėti?

Dr. Olga Štangej, verslo konsultantė, tyrėja, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Vadovų magistrantūros programos direktorė

“Vizionieriška lyderystė: laimintis matymas”

Dėstytojas: Daina Kleponė

Ateities žmogus nėra superherojus, bet jis geba matyti pasaulį virš proto konstrukcijų, tapti kūrėju ir įnešti pokyčius, kurie gali transformuoti aplinkinius žmones ir organizacijas iš vidaus į išorę. Esminė sėkmingos lyderystės priežastis yra vizijos turėjimas. Vizijos, kur link lyderis juda kaip asmenybė ir kur link veda savo komandą bei kompaniją. Tad lyderiams reikia mokėti aiškiai ir su aistra perteikti viziją, kuri įkvėptų žmones imtis veiksmų ir judėti bendro tikslo link.

Daina Kleponė yra Všį “Versli Lietuva” generalinė direktorė, turinti daugiau nei 26 metų vadovavimo skirtingų sričių verslo organizacijoms Lietuvoje ir 6 metų patirtį vystant verslą užsienio šalyse.

Rezervuok vietą

2020 m. spalio 19 d. – gruodžio 13 d.
8 savaitės, 8 moduliai, 4 val. per savaitę

Galimybė už kursą mokėti dalimis

Kurso savaitė kainuoja vos 28 eur

Kurso medžiaga pasiekiama 24 val. 

Kursą pabaigus išduodamas sertifikatas

100 % pinigų grąžinimas po pirmos savaitės

450€