AIK destytojai

Lina Danienė

„Kaip pažinti savo stiprybes ir jas puoselėti?”

Paskaitos įrašas + 1.5 val. live klausimų – atsakymų sesija

Lina Daniene - profesinio augimo konsultantė, programos „Svajonių dirbtuvės“ autorė ir lektorė, turinti 20 metų lyderystės ir darbo su komanda patirties tiek Lietuvoje, tiek globaliai. Savo mokymuose ir konsultacijose Lina naudoja Rodger Hamilton metodiką, kuri padeda pasiekti greitų ir reikšmingų rezultatų profesinėje karjeroje.

Dėstytoja supažindina su šešiais pagrindiniais trikdžiais judėjimui pirmyn profesinėje veikloje, ateities vizijos bei planų įgyvendinime. Atskleidžiama individualių asmeninių stiprybių ir silpnybių atpažinimo bei pripažinimo svarba, turinti įtakos pasitenkinimui veikla ilgalaikėje perspektyvoje.

Paskaitoje pateikiamas interaktyvus testas leis pažinti Jūsų individualią asmenybės dinamiką, padės atrasti kaip veikia Jūsų vidinis ritmas, koks Jūsų potencialas verslo aplinkoje atsižvelgiant į asmenybės tipą bei padės nusimatyti pokyčius, kurie leis padidinti pasitenkinimą savo profesiniu gyvenimu.

Paskaitoje taip pat aptariama kaip elgtis ir ties kuo susitelkti kai esama veikla ima erzinti, pristatomi šeši baziniai asmenybės poreikiai ir kaip juos atpažinus suplanuoti bei įgyvendinti pokyčius.

Dėstytojos pateikiami klausimai bei atsakymai leis įvertinti savo praeitį, sužinoti ir teisingai susiformuoti ateities viziją. Paskaita skirta siekiantiems atpažinti savo vidinius poreikius, asmenybės tipą, atmesti ribojančius įsitikinimus bei išeiti iš nepasitenkinimo rato.