Laura Kornelija Inamedinova

„Ar Tu pasiruošusi sėkmei: kaip nestabdyti pačiai savęs?“

Sėkmė prasideda nuo mūsų mąstymo. Kiti Tavimi tikės tiek, kiek savimi tikėsi pati. Tikromis įtraukiančiomis ir susimąstyti priverčiančiomis istorijomis praturtinta paskaita supurtys pagrindą po kojomis ir skatins veikti. Veikti tam, kad svajonės neliktų tik kūriniais mūsų galvose.

Patarimai, kaip dirbti su savimi ir savo „limiting beliefs“, kurie trukdo pasiekti sėkmę. Paskaitoje „Ar Tu pasiruošusi sėkmei: kaip nestabdyti pačiai savęs?“ ne tik išgirsite įkvepiančių istorijų, bet ir imsitės veikti čia ir dabar – praktinės užduotys tiesiog neleis stoviniuoti vietoje.

Paskaitą sudarys dvi dalys:

I dalis: ĮKVĖPIMAS. Trumpa Lauros sėkmės istorija bei teorinė analitinė medžiaga: ar tikrai pasitikėjimo savimi galima išmokti ir kaip surasti giluminius savo resursus.

II dalis: PRAKTIKA. Kalbėsime apie svajones, kurios mums kelia baimę ir apie tikslus, kuriems įgyvendinti pritrūksta jėgų bei ryžto. Praktinės veiklos atskleis, kad viskas yra daug paprasčiau nei atrodo.

Laura Kornelija Inamedinova – žurnalistė, kurios straipsnius spausdina „Forbes“, rinkodaros ir dizaino agentūros „LKI Consulting“ įkūrėja ir vadovė, Lauros vardas įrašytas „Entrepreneur Magazine“ moterų antreprenerių dešimtuke ir „Women in International Business by Silicon Valley Times“ dešimtuke. Taip pat ji yra „HuffPost“ viešųjų ryšių ekspertė bei „FinTech“ konsultantė.