Laura Bielskė

„Ką kiekvienam profesionalui reikia žinoti apie viešuosius ryšius?"

LAURA BIELSKĖ – pripažinta geriausia 2021-ųjų verslo sektoriaus komunikacijos profesionalė, buvusi "Eurovaistinė" komunikacijos ir PR vadovė. Ji atvirai ir išsamiai dalinasi patarimais strateginei komunikacijai, PR kampanijoms ir individualiai ruošia norinčius drąsiai viešai reikšti savo mintis. Laura turi dvidešimtiems metų patirtį komunikacijoje ir vadovaujasi tuo, ko reikia šiandienos vartotojams.

Paskaita vyks LIVE per Zoom.

Paskaitos metu su Laura praktiškai kursite savo prekės ženklo komunikacijos strategiją. Nuo teorinių modelių iki praktinio žinojimo, ką daryti kiekviename žingsnyje. Net jeigu dar kol kas nesate pasiruošusi aktyviai veikti viešumoje, bet kada galėsite sugrįžti prie aiškių sprendimų ką ir kaip daryti, kad būtumėte įdomia pašnekove ir ta moterimi, kurią kaip kalbėtoją norisi kviesti į įdomiausius renginius.

Šioje paskaitoje paaiškės, kaip matomi žmonės tokiais tampa, išanalizuosime, ką konkrečiai jie daro, kokias auditorijas pasirenka, kad pačios galėtumėte nuspręsti, kas labiausiai jums tinka:

· Pasirinksite, kuri auditorija jums tinka geriausiai.
· Kokiuose socialiniuose tinkluose jums verta aktyviai dalyvauti.
· Ką žingsnis po žingsnio daryti norint viešumo jums ar jūsų veiklai.
· Įgysite drąsos veikti, nes žinosite ir Kaip ir Kas jums visuomet gali padėti