Prof. Inga Minelgaitė

„Projektų valdymo patarimai ir paslaptys“

Kaip „sustyguoti“ projektą, kad pavyktų ne tik pasiekti tikslų, bet dar ir liktų energijos pasidžiaugti pasiektais rezultatais?

Kaip padaryti taip, kad įgyvendinto projekto komanda ir ateityje norėtų prisidėti prie projektinės veiklos organizacijoje? Šios paskaitos metu analizuosime sėkmingų projektų įgyvendinimo parametrus, aptarsime projekto vietą organizacijoje ir aiškinsimės, kuri projektų valdymo metodologija yra geriausia.

Įsitikinsime, jog projektų vadybos įgūdžiai mums gali padėti ne tik darbe, bet ir asmeniniame gyvenime pasiekti daugiau, sunaudojant mažiau energijos.

Prof. Inga Minelgaitė, PhD., mokslų daktarė, Islandijos universiteto profesorė, „Infinitus Labs“ bendraįkūrėja. Profesorė yra IPMA, lyderiaujančios projektų valdymo asociacijos pasaulyje, Publikacijų redakcinio komiteto narė. Inga yra kviestinė profesorė, tarybos narė/ tarybos pirmininkė keletoje universitetų Lietuvoje, Austrijoje ir Pietų Afrikoje. Taip pat dirba su trigubos karūnos universitetais (1% geriausių verslo mokyklų pasaulyje). Inga turi daugiau nei penkiolikos metų vadovaujamo darbo patirtį įvairiose pozicijose – padalinio vadovė, generalinė direktorė, valdybos narė. Ji konsultavo įmones, kurios yra didžiausios pasaulyje savo sektoriuje. Pagrindinė Ingos tyrimų sritis – tarpkultūrinė lyderystė. Inga yra bendraautorė pirmosios knygos apie organizacinę lyderystę Islandijoje „Demystifying Leadership in Iceland: An Inquiry Into Cultural, Societal, and Entrepreneurial Uniqueness“, kuri buvo nominuota EURAM metų knygos apdovanojimui. Inga yra pasaulinė projekto FEELS vadovė ir GLOBE tyrimo (didžiausias organizacijų lyderystės tyrimas pasaulyje) bendradarbė. Lietuvos projektų valdymo asociacija nominavo Ingą „Metų ekspertas“ 2023 rinkimuose.